|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 21:13:21   
mama_debeljuca
Potreban mi je hitan savjet! Dijete mi je dobilo upalu usne duplje. Plače satima, ne znam čime mu namazati, isprati... Svaki savjet je dobro došao. Pomozite mi.
Izvinjavam se, ako tema već postoji, nisam imala vremena da pretražujem.

_____________________________

:-)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 21:17:38   
mamy Sabina
Kadulja je odlicna za ispiranje kod takvih slučajeva,al on je mali ,kadulja jako gorka ko zna hoće li htjetiuser posted image
Hexoral je također ok,tečnost koju mozeš kupiti u apoteci.
Nisam sigurna od kojeg uzrasta se moze koristiti,provjeri sa tetom u apoteci



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 21:23:54   
mama_debeljuca
Hvala ti na brzom odgovoru, mamy. Već sam skuhala kadulju, ali blažu da je može i popiti, čekam da se ohladi, to mi je jedino palo na pamet. Apoteka nijedna, nažalost, kod nas sada ne radi, a to smo tek poslije popodnevnog spavanja primijetili, zapravo on počeo da plače. Nedavno je bolovao ospice, pa mu pao imunitet, evo i alergijski kašalj ima, pije flonidan.

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 21:29:45   
mamy Sabina
Hajde nek proba ispirati grlo kaduljom,da je sto duze zadrzava u usnoj suupljini
Bice vise efekta,mozes ga zabaviti,dati mu da se igra sa kaduljom,da mućka
po ustima
Ljubnem Ahmedauser posted image user posted image

< Poruku je uredio mamy RR -- 11.6.2009 21:30:08 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 21:32:09   
mama_debeljuca
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala mamy. Evo ga plače, dere se, nestrpljiv je jako a još ga i boliuser posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upala usne duplje kod djeteta
11.6.2009 22:09:28   
majamaca
Mi smo prije par dana imali isti problem, pa nam je doktorica preporucila sprej za usta koji se zove Tantum Verde. Ima da se kupi u apotekama, bez recepta.
Znam kakva je to muka. Moja kcerka 3 dana nista nije jela, samo je pila vodu. Cim smo par puta nasprejali, odmah joj je bilo bolje.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 0:07:05   
many
moja dobra drugarica ima problem sa cerkicom dobila infekciju usne supljine i usana sve kraste uzas ,isla doktoru koristi neki sirup i neku otopinu ali nista ne pomaze,pa ako moze koji savjet hitno,bilo sta da je nekom pomoglo javit e pleas....veliki pozdrav

(odgovor članu majamaca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 0:50:00   
Hannan
moj sin je imao infekciju sa 11mj. nakon 6 dana patnje jedna dr nam je dala Pantenol neka vodica za ispiranje usta.odmah poslije prvog ispiranja bilo mu je bolje.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 8:08:41   
bebacha
kad procita naslov teme mrak mi pade na ociuser posted image Ajla je to imala prije mjesc dan,inutra pa je jezikom iznijela i vani.katastrofa.7 dana nije apsolutno nista jela.al smo uspjeli rjesti tako sto smo malo ljubicastom tintom(geniciana violet) i gengigelom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 9:30:30   
mamabb
Nama je dr kazao da to i s liječenjem ili bez njega traje sedam dana,tako je i bilo. Prelazno je. Leila je imala poslije rođendanske zabave, neko ju cmokio ko je imao.to mogu imati i odrasli, često u grlu pa protumače kao grlobolju. Mi smo isto mazali s  onom ljubičastom stvarčicom i neki gel al sam stvarno zaboravila kako se zove.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 10:23:23   
many
...........

< Poruku je uredio many -- 13.10.2010 10:27:50 >

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 10:27:00   
many
hvalla na brzim odg.....djevojcica vec duze vrijeme ima to,znate vec kkao je uzasno nista ne jede jako dugo samo pije.....hvalla jos jednom u njeno ime....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 10:44:45   
Malenaoduvijek
Geniciana def, a ja ne znam smiju li djeca cuclati tablete lysobact. ja sam imala strasnih problema sa upalama i to mi je pravo pomoglo, ali treba provjeriti smije li to.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: upala usne duplje kod djeteta
13.10.2010 14:35:07   
many
ee hvalla......sa tim tabletama nema sanse jer djevocica nece nista da stavi u usta boli je previse....ali bez obzira hvalla.....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Glava kuce
Galicia

Ko je glava kuce u vasem domu?

Muz (54%)

Ja (30%)

Ona dole glava :) (15%)


Broj svih glasova: 269

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *