|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 0:45:48   
Visnja RR
a caj???
samo malo u vodu stavis Hipp caja za djecu ...na vrh kasicice...laganao ce obojiti pa ce misliti da nije skoro cista voda...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 0:51:13   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: š t a

mislim ono kad nekom kažem oni me gledaju koa dajete 5 maraka dnevno njemu samo za sok pa vi niste..........



ma sta te briga...tvoje djete i tvoje pare...skupo jeste ...
ali oni koji me znaju znaju i za moj problem za asjinim nejelom...
najvaznije je zdravlje i sreca tvog djeteta ...a ko misli da nisi normalna nek gleda svoja posla user posted image ne zamaram se tim jer nisam ukrala i ne trazim od drugog...
ja bih bila najsretnija majka na svjetu da mi djete jede raznoliko al na zalost nije tako i onda na sve nacine pokusavam da uspostavim neku ravnotezu ...
svako svoje djete zna najbolje i zeli mu najbokje ...a neko teze neko lakse postize to "najbolje"

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 0:58:27   
š t a
Probala sam mu dati kamilicu neće je a ja imam averziju prema komoraču ono šta je to???? probat ću neki drugi. ma htjela sam muizbaciti taj šećer samo zato bi da pije vodu.

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 1:00:57   
Visnja RR
mozda da ipak tu borbu pokusas nakon ljeta ...neka za vrijeme vrucina ( a vidim da si iz MO gdje zna biti ljeti pkaleno) pije sta god... a od septembra mu "zabrani" sok i forsiraj vodu... ja bih isto tako da nemam problem sa hranom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 10:17:52   
tajcika
i moje dijete odbija vodu,cak i cajeve,ja vec duze vrijeme koristim baby love sokove od jabuke - komoraca i kriska - grozdje,nemaju secera (bar pise tako) i popije isto tako preko dana oko 500ml, a navece se budi i onda mu dajem gusti frutekov sok,
ma najbitnije je da su zdravi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta kad dijete pije previse soka?
5.7.2011 10:53:17   
M kao Mama
Samo da vam kažem da sam ja željezo u trudnoći popravila neviđeno sa sokom od višnje, JUICE.

LAjla voli sokove, ali voli i vodu, jučer došla kući ona pije čaj, doprije godinu dan čaj nije dolazio u obzir nikada je bolesna, a kamoli onako.

Znači, darge moje sve bude i prođe, i moja nije jela, eno je mašala sada jede, ali i ja više ne znam šta joj nisam sve dalvala od preparata.

Samo ti njemu daji šta on hoće, sve će to proći.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *