|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 11:11:15   
maja78 RR
svijet je uzasan!

mm i ja se zabavljali 10 godina i tamo negdje od 3-4 godine zabavljanja nije proslo dana da me neko ne pita sta cekamo sa vjencanjem, e kad smo se vjencali nismo htjeli odmah bebu a nije proslo dana da me nije neko pogledao znacajno u pravcu stomaka i pitao ima li novine, i sad kad imam sincica, mislim da nije proslo ni mjesec od poroda vec su poceli da pitaju kad cu drugo, e sad mi je puna kapa i drsko odgovorim nikad.
a najsmjesnije mi je bilo kad sam se trebala udati nisam pravila neku pompu a na tadasnjem poslu nisam nista govorila (namjerno) i samo sam rekla na 10 dana prije, a od gazde zena kaze sto to odjednom (bas je odjednom nakon 10 godina zabavljanja, da se nisam zaletila???)

poenta je da ce uvijek nesto neko pitati i zabadati nos, fuj


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 11:25:01   
malena27 RR
evo jedne poucne price:

idu otac i sin i vode kraj sebe magarca. sretne ih neki covjek i pita:''sto idete kraj magarca a niko ne sjedi na njemu? stavi to dijete na njega neka se ne umara, mali je on jos, '' kaze covjek.
i otac stavi sina na magarca i nastave dalje svoj put.

nakon nekog vremena, sretne ih putem neki drugi covjek i kaze djecaku:''kako te nije stid da ti budes na magarcu a otac, stariji covjek, hoda kraj tebe dok ti sjedis? ''
i otac skine sina sa magarca i on ga uzjase.

opet nakon par sati sretnu treceg covjeka i ovaj im kaze:''pa sto djecak ide kraj magarca, mozes ti njega staviti kraj tebe i bice vam obojici lakse?''
i tako otac stavi sina kraj sebe i idu opet dalje....

nakon nekog vremena sretnu cetvrtog covjeka koji zagalami na njih i kaze: ''pa kako vas nije Boga strah, uzjahali ste obojica tu jadnu zivotinju!''

cure, ono sto hocu da kazem je da se nije rodio ko je svijetu ugodio. i samoj kao trudilici mi je nekad bilo tesko kad me upitaju sto jos nema bebe, a sad samo kazem bice kad bude vrijeme i kad Bog da.




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 11:52:11   
MAZA82SAR
E evo i mene....
Da vam ispričam, pošto je i kod mene ista situacija,trudimo se godinu dana, mada smo i prije braka bili odlučili, tako da se može reći da se trudimo nekih godinu i šest mjeseci, ali bebe nema pa nema.. Sve komšije, rodbina i td..svi bolje od mene znaju jesam li trudna, kad mi je termin, a po nekima se ovaj mjesec trebam i poroditi, jer sam se udala trudna, a još nisam čula da se beba nosi 12 mjeseci... user posted image user posted image   Ja nekad kažem iz vaših usta u Božije uši, nećete li mi kad toliko, da se izrazim LAPANDATE JEZICIMA makar naslutiti. ili kad sretnem nekoga, a taj neko gleda uz mene, niz mene, pa mi dođe da ga pitam jel ti umjesto očiju imaš ultrazvučni aparat.. Recimo neki dan jedna moja baba, kaže JESI SE TO TI MALO UDEBLJALA?? Reko nisam ni grama, da bi ona na to MA JESI, JESI, TO SI TI TRUDNA SIGURNO... I td, i td... Ja nikada ne bih mogla nekoga da pitam nešto tako osjetljivo i privatno, ali naš narod je stvarno fuj, fuj. Čak sam se par puta i rasplakal zbog toga.

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 11:55:35   
malena27 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image   po mnogima ja sam vec i porodjena user posted image user posted image user posted image user posted image   a jos me user posted image nisu vidjeli user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 12:00:11   
MAZA82SAR
user posted image user posted image user posted image  To ti je da se naježiš....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vas osjecaj?????
18.11.2009 12:18:17   
_melina_
Ja kada sam se jos zabavljala sa mm svi su za njega pricali da je narkoman pa su i za mene pocele price da sam i ja... kada smo se vjencali svi su upadno gledali u stomak je li raste i jesam li trudna... kada sam rodila svi su racunali od dana kada smo se vjencali pa do poroda koliko je proslo pocevsi od mojih najblizih zavidnih clanova familije... sada kad se sve to zavrsilo svi dolaze da pitaju kako mi je u braku.. da li mi je dobro i da li me muz tuce???
odakle im sve ove gluposti nikada necu shvatiti????user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vas osjecaj?????
19.11.2009 21:07:41   
PlaviLav
Svakoga meseca zene na poslu prate moje simptome, kad treba da dobijem, da li mi je muka, da li sam ubledela... Svaki mesec ja otplacem moju menstruaciju.... Nervira me kad zapitkuju, a opet volim da popricam s nekim, cujem neki savet... imam anovulatorne cikluse vec neko vreme, i znam da ne mogu da zatrudnim, a jos kad pocnu da ispituju dodje mi da se izbodem !

Ne znam sta da vam kazem, ni sama ne znam kako da se postavim :)

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *