|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jedan TATA
27.7.2009 17:17:28   
anathema74
user posted image Izvinjavam se ako upadam u tajni zenski svijet, ali molim Vas za pomoć. Imam 33 godine supruga 26. U braku smo 3 godine i vec 6 mjeseci pokusavamo biti roditelji, ali nista...Listao sam forume, citao svasta, ali ne ide. Mogu Vam reći da polako padam u blazu depresiju. Neki " od prve " uspiju, a ja se pitam sta je sa mnom. Ne pusaci smo ne koristimo alkohol i trudiom se da jedno drugom pruzimo dobru partiju...... Molim pomoć. Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 17:23:24   
Anushka
dobrodosao na forum, mislim da nisi jedini muskog spola ovdje:)) ima citav podforum na temu zatrudnjivanja,sa mnostvo savjetovanja. Vjerujem da ce mnogo trudilica ali i ostalih clanica foruma znati pomoci sa savjetima ili bar podrskom i razumijevanjem.
nekako je prvi korak poslije dugo vremena pokusavanja da se ispita zdravlje oba partnera. A samo Bog zna zasto se sta desava. Imaj vjere pa ce biti i snage, a kad dodje do "pada" energije onda uzmi zasluzeni odmor - psihicki.
ja i moj mm smo imali srece da smo poslije godinu dana obradovani, a cekali smo zbog banalnog problemcica.  
puno srece u pokusavanju i zelim vam uskoro drugo stanje i sirenje porodice!

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 17:26:31   
Lulu_
dragi JEDINI TATA NA OVOM FORUMU
ima krasnih trudilica na podforumu trudnoca....
dali ste bili kod dokotora ako ne dali ste razmisljali posjetiti uskoro jednog

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 18:03:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: anathema74

user posted image Izvinjavam se ako upadam  u tajni zenski svijet, ali molim Vas za pomoć.

Ovo zvuči lijepo, ali imati dijete nije samo tajni ženski svijet user posted image
Tata je tu podjednako važan.
Zato, dragi naš Jedan tata, imajte vjere. 6 mjeseci nije uopšte dug period, vidjet ćeš na pdf.zatrudnjenje koliko se neke buduće mame trude.
I sve će one nekad biti mame,a i ti ćeš biti tata, samo moraš malo više vjerovati u sebe.
A kao što su ti ostale mame rekle- ako vam i dalje ne bude išlo od ruke, polako počnite sa pretragama da vidite gdje je problem. Možda se radi o nečemu sasvim bezazlenom, samo ga treba otkriti i izliječiti.

Držim fige i tebi i svim ostalima koji se trude za
user posted image

< Poruku je uredio Romali -- 27.7.2009 18:08:51 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 19:12:19   
anathema74
Hvala svima, Ne kažem da se nećemo truditi.....user posted image samo, znate kako ide, čekaš svaki mjesece...i opet..i opet...

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 19:48:39   
Zoe
Dobro došao ako Bog da budući tatauser posted image user posted image user posted image

6 mjeseci je relativno mali period da bi vi nešto paničarili, al otprilike i ja sam nakon tolikog vremena krenula sa pretragama, sada će 1,5 god. kako se trudimo. Na ovom pdf - u (http://www.ringeraja.ba/forum/Problemi_sa_zatrudnjivanjem/forumid_142/tt.htm ) imaš mnoštvo zanimljivih tema za iščitati user posted image
Prvo pitanje, ako se odlučite na pretrage bit će koliko se dugo trudite? Period na kome se insistira je 1 godina, i tek onda se kreće sa pretragama. Nadam se da ćete brzo dočekati svoj user posted image user posted image , sretnouser posted image  
Ako imaš kakvih pitanja slobodno se javi, rado ću pomoći koliko umijem i znamuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 19:54:47   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: anathema74

Hvala svima, Ne kažem da se nećemo truditi.....user posted image samo, znate kako ide, čekaš svaki mjesece...i opet..i opet...


a sta ginekolog tvoje drage kaze? Ima li neki problem?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 19:55:58   
anathema74
Znam da je 1 godina, ali hvala. Supruga ima redovne, malte ne u dan tačne cikluse, pratim redovno i plodni dan... možda glupo od muškarca, ne znam..Radim sa djecom svaki dan.. I vidjam svakave roditelje.. i često kaže " Bog svakom daje djecu " pa pogledam sebe i tako u krug............user posted image Supruga nije niti jednom do sada išla ginekologu. Da li treba ? Ona tvrdi da nema

< Poruku je uredio anathema74 -- 27.7.2009 19:57:46 >

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 19:59:07   
Visnja RR
nemoj gledati na plodne dane ... "uzivajte" i prije i kasnije user posted image
ja sam 11 g cekala na svoje djete... i tek kad sam "odustala" tj mislila da se to nikad nece desiti ostala sam truduna... poznato ti je da nekad psiholoski faktor moze biti barikada... ali znam da je tesko ne misliti na to...

i da mislim da sam zatrudnila  par dana prije plodnog dana...user posted image  sto i vama zelim uskoro user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 20:00:51   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: anathema74

Znam da je 1 godina, ali hvala. Supruga ima redovne, malte ne u dan tačne cikluse, pratim redovno i plodni dan... možda glupo od muškarca, ne znam..Radim sa djecom svaki dan.. I vidjam svakave roditelje.. i često kaže " Bog svakom daje djecu " pa pogledam sebe i tako u krug............user posted image Supruga nije niti jednom do sada išla ginekologu. Da li treba ? Ona tvrdi da nema


a pa naravno da treba ... obavezno!!!...
nekad i neka infekcija (koje zena nije ni svjesna) moze biti razlog da ne dolazi do zaceca... a mora i da provjeri ovulaciju svojih jajnika... i jos svasta nesto ako do zaceca ne dodje nakon jedne godine...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anathema74)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jedan TATA
27.7.2009 20:17:45   
Anoniman
ja mislim da je to sve uredu,i bit ceuser posted image user posted image ,jer i ja sam se tako bez potrebno brinula tek 9 mj.pokusavanja sam ostalauser posted image to je bilo kad smo ganjali prvu bebu a vec drugi i treci put je bilo brzo.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *