|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posjekotina???
2.8.2009 12:18:28   
adannn
Drage moje,

treba mi pomoć....Moja Nejra je prije dva dana razbila čašu i staklo joj je palo na nogicu,bila je bosa.Išli smo na hitnu,očistili su joj ranu i stavila sam flaster i čarapice da ne dira.Kada vidi flaster počne plakati.Inače čim smo došli s hitne malo smo je nosali da odmah ne hoda ali ona bez problema hoda i navlači cipelice i sandalice sama na nogu...Ne žali se ali ja sam sad provjerila ranu,nije oteklo.Samo mi je čudno što je plava rana,da li je to uredu?....Molim za savjet ko je već imao iskustva s tim,jer se bojim da nije ostalo stakla.....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio adannn -- 2.8.2009 12:19:34 >


_____________________________

Nejra 28.02.2008


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posjekotina???
2.8.2009 12:21:54   
ElmaB
Ne vjerujem da je ostalo stakla, jer rana bi se u tom slucaju zagnojila i bila veoma crvena i bolna. Zavisno od mjesta gdje se posjekla, rana poprima razlicite boje, zato mislim da nemas razgloga za brigu!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posjekotina???
2.8.2009 12:28:42   
adannn
Hvala Elma na brzom odgovoru,baš sam se zabrinula jer nisam imala ni sama nikada s tim iskustva.....

Pusa


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posjekotina???
2.8.2009 20:29:58   
acudesa
možda je i od udara plavo, a ja mislim kao i  elma, ako se bude širilo, a ne bude išlo na bolje otiđi opet ljekaru

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posjekotina???
3.8.2009 13:16:05   
lely
adann sad vidjeh ovu temu.Nadam se da je mala Nejrica dobro i da je ne boli nogica.Saljemo joj puno user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posjekotina???
3.8.2009 15:06:14   
adannn
Lely,Nejra je dobro,nogica ne boji hB,vodili smo je sad doktoru zato što sam mislila da je dobila ospice,pa nije,nešto je izujedalo,mala slatka,hehe....Kako momčina Anes,sluša li?

I mi vama šaljemo puuuuno pojubacauser posted image user posted image

< Poruku je uredio adannn -- 3.8.2009 15:07:04 >


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posjekotina???
3.8.2009 15:12:31   
remzy
draga moja bas procita postove,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bas mi je zao Nejre ali eto hvala Bogu nije nista strasno!!!
samo je pripazi ,eto da je i nesto i izujeda,e misa mu nadam se da nije nista strasno!????

pusa tebi i Nejri!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posjekotina???
4.8.2009 1:01:25   
adannn
E moja Remzy,tako ti je to:)
Ma nek je ona dobro,mogla je proći i gore što se tiče nogice jer je sjela kad je vidjela da je razbila čašu a bila u pampersu.Da je slučajno staklo bilo iza nje,uhhh neću ni da mislim......


Pusa vama i maloj hodalici Ambericiuser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *