|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
6.7.2011 13:13:02   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ovdje tete ispod 300Km nece ni doci na razgovor cini mi se user posted image
Drzavni vrtici su oko 150-200KM dok su provatni 300 i vise...
Sve zavisi izgleda od grada do grada....
Samo mi nema logike da je privatni vrtic jeftiniji...to ne bih vjerovala ni kad bih svojim ocima vidjela user posted image
PS a odakle si?
kod nas 100% jeste user posted image ...al je vala iuser posted image


user posted image eto nek sam i to cula....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
6.7.2011 13:45:36   
mamana
Ja imam debelo iskustvo sa tetama, promjenila sam ih četiri, jako je teško nači nekog hajmo reči "normalnog". Sad imam djevojku i vjerujte ne bih je dala ni zašta na svijetu, kad bi mi neko punudio da  najbolji vrtić u gradu i da mi djete besplatno boravi u njemu, ja bi mu se samo zahvalila. Iz svog iskusta mogu reči da su mladi ljudi puno fleksibilniji i nagodniji.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
6.7.2011 22:57:04   
niki83
IZVORNA PORUKA: mamana

Ja imam debelo iskustvo sa tetama, promjenila sam ih četiri, jako je teško nači nekog hajmo reči "normalnog". Sad imam djevojku i vjerujte ne bih je dala ni zašta na svijetu, kad bi mi neko punudio da  najbolji vrtić u gradu i da mi djete besplatno boravi u njemu, ja bi mu se samo zahvalila. Iz svog iskusta mogu reči da su mladi ljudi puno fleksibilniji i nagodniji.


user posted image user posted image user posted image user posted image nije sto je ove godine moja seka cuvala moju N, nego i onak, mladi su zakon, sve je uspjevala, i da je nahrani kad nece da jede, i da je tjesi kad je bolesna, i da je nauci mnogim stvarima... ja starijoj gospodji nikad ne bih dala svoje dijete na cuvanje..mojoj N bi to bilo doooosadaaauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
6.7.2011 23:41:13   
veeseelaa
Evo ti primjer male od moje jetrve: tu moraš ganjati da je nahraniš, suze su pred popodnevno spavanje, sve je njeno i ništa ne djeli(sad kako se rodila moja curica puno se mjenja u ovom) ali u vrtiću jede na vrijeme, i jede sve što je taj dan za ručak(nema: neću grah, grašak...), spava kad je vrijeme za spavanje, ma milina. Mm jučer prolazio pored vrtića kaže igra se tako lijepo, čak čeka na red za ljulju, tobogan...
A što se bolesti tiče, toga je bilo u početku par puta turica, varičele, al sad kad ima 3 godine, ma odavno nije bolesna bila jer je izgleda ojačala imunitet.


ovako nešto i kod mene

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Mali problemčić sa tetom čuvalicom!
9.11.2011 23:53:15   
Idina mama
Ne bih svoga sina ostavljala sa tetom. Isao je u privatno obdaniste od kada je napunio godinu dana, pa do dvije i po godine. U pocetku je bio cesto bolestan. Skoro godinu dana stalno bolestan. Doktori su mu rekli da je to normalno, jer ide u obdaniste i da to nije tako strasno, da ce mu pomoci da se izgradi imunitet. Ako ne u obdanistu, isto bi se desilo kad krene u skolu.
Sa dvije i po godine krenuo u javno, gradsko obdaniste. Puno je bolje nego u starom. Rado ostaje. Prije je ujutro plakao. Mislim da mu je u starom obdanistu bilo dosadno, jer su tamo mala djeca do tri godine, a sad u "velikom" obdanistu u grupi su djeca od dvije do 6 godine. I havala Bogu, nije vise bolestan.

Ipak, ne bih ostavljala dijete sa tetom. Ako bas ne moram. To govorim samo jer procitah da su neki ispisali djete iz obdanista, jer je bilo cesto bolesno i ponovo ostaje sa tetom. Ja mislim da je to steta. Dvije stvari idu u korist obdanista: djeci je ljepse sa vrsnjacima i imaju kakav takav program, rad i red i 2. izgradice se djeci imunitet, pa nece poboljevati kad krenu u skolu i nece izostajati sa nastave.

< Poruku je uredio Idina mama -- 9.11.2011 23:54:48 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 805
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *