|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: barbi igraćke
23.12.2010 14:13:36   
Blue rose RR
Mi mo jučer u paketiću (organizovala moja firma)  "ponovo" dobili Barbiku, i mislim da nam je to haman pa 10 - ta barbika koju imamo na svojoj polici :)))
Nisam joj do sada davala da se igra sa njima, jer u početku ih je samo skidala i tjerala mene da ih ponovo oblačim ... i ta igra bi trajala samo dok bi ih skinula.
Mama ih je onda lijepo ostavila na najvisočiju policu, i čekala sretnije dane :)
Maloprije me zove i kaže da bi eto kao ona se mogla početi igrati sa Barbikama, jer sada ima nekoliko dvoraca za iste, haljinice, konjiće, pa bi znala kako i da ih oblači :)

Vidjet ćemo koliko će trajati ta igra :)

Igraju li se vaše curice sa barbikama ?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: barbi igraćke
23.12.2010 16:12:54   
babina beba
Uh tako je i moja skidala, pa me tjerala da ih joj oblacim. Sad se vec sama igra mada ih je pola osisalauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: barbi igraćke
23.12.2010 21:13:49   
Blue rose RR
Šišanje kose u mojoj porodici je zabranjeno :), osim tati :)



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: barbi igraćke
23.12.2010 21:18:06   
Visnja RR
svaki put kad prođem pored rafova sa barbikama kažem mužu e kad dođemo u ovu fazu donji smo s lovom... stvarno je sva ta skalamerija skupa...
a tesko je nasim pilicima reci ne...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: barbi igračke
23.12.2010 21:19:55   
R&T@
Mojoj T. je bio fazon da skupi cijelu porodicu...
i ostale rekvizite(kociju, kucu i sl)
Sad su svi u jednoj velikoj vreci i uopste joj nisu zabavni...





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: barbi igračke
23.12.2010 21:27:53   
Blue rose RR
Mojoj je na um palo da traži muškog člana barbi porodice, user posted image , ostavila sam je malo na priček, makar dok se ne počne igrati sa žeMskadijomuser posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *