|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
11.8.2009 14:11:09   
dana3
Sto Chuchi kaze uvlakuse-bas tako!!Mi se brinemo za to presvlaceje pelena , dok meni mati ne rece neki dan:Ma kakvo mijenjanje?Promijene pelenu 5 minuta prije nego sto ces uzeti dijete i ako se ukaki!Kamo sreca da se toliko brinu!

Sad ne znam sta je gore?user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
11.8.2009 16:30:11   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Ilhana

To je sasvim normalno ovde. U Lamijinom obdanistu imaju tri muskarca sto rade kao vaspitaci, sve trojica su mladi, dvojica su hetrosexualci a jedan je homosexualac koje je sasvim normalno ovde.

Ja nemam nista protiv toga i mislim da je fino kad rade ali ja muskarcima necu dozvoliti da mjenjaju Lamiji pelene jer na danasnje vrijeme nikad se nezna sta se moze desiti i kakvi su ti sto rade tu.

Mozda da nisam cula za par obdanista po svedskoj gdje su djeca bila silovana godinama jer je vaspitac bio pefodil nebi reagovala ovako sto se tice pelena.


napominjem da su djecu sexualno z,ostavljali i da im se pelene ili gacice ne skidaju na nacin dodirni me tu i stavi sladoled usta...ne bih dalje ali ja imam predrasuda i imam predrasuda i sto se tice ucitelja,trenera i svega muskog sto je u okruzenju djece.zna,m da to nije normalno alio sam iskrena i priznam to.voljela bih da nije tako ali ne ide...nazalost
ogranicena sam zbog toga u mnogo cemu i voljela bih da nisam takva ali eto...neki dan kad je komsija prisao mojoj naomih i miluje je covjek po obrazu ono kako je ljepa i koliko joj je.a ja hocu poludit ! jedva sam cekala da se odmakne od nje!a inace mi je jako drag covjek.bojim se toga beskrajno i ne mogu da se opustim!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
6.9.2009 17:04:57   
cokolino_79
Možda sam ja zalupana ali meni se ne sviđa da ijedan muškarac osim njihovog tate čuva moje bebe.Dakle,ne bih nikada upisala djecu u vrtić sa vaspitačem.Nažalost toliko sam nenormalnih priča pročitala zadnjih godina po novinama da samo svom mužu vjerujem.Hvala Bogu,još nikad nisam čula da je u BiH neka teta pedofil.Samo nam je još to falilo u ovom ve nastranijem svijetuuser posted image

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
6.9.2009 17:08:47   
tea lana
IZVORNA PORUKA: cokolino_79

Možda sam ja zalupana ali meni se ne sviđa da ijedan muškarac osim njihovog tate čuva moje bebe.Dakle,ne bih nikada upisala djecu u vrtić sa vaspitačem.Nažalost toliko sam nenormalnih priča pročitala zadnjih godina po novinama da samo svom mužu vjerujem.Hvala Bogu,još nikad nisam čula da je u BiH neka teta pedofil.Samo nam je još to falilo u ovom ve nastranijem svijetuuser posted image


ne slazem se sa ovim,u mojoj blizini postoji vrtic koji je na glasu kao jedan od boljih u gradu.A vaspitac koji vazi medju najboljim u tom vrticu je muskarac.Moja kci je takodje odusevljena njime.Vjeruj mi prosvjetni sam radnik nekad je bolje da muskarac bude odgajatelj ili vaspitac nego zena.
A sto se tice dok pedofilizma ko ti garanutje da pedofil nije doktor pedijatar kojem vodis dijete ili ucitelj u O S

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
6.9.2009 17:12:27   
suna
j

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
6.9.2009 17:17:04   
tea lana
IZVORNA PORUKA: suna

j



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
6.9.2009 18:22:35   
acudesa
user posted image user posted image user posted image
nikada nisam razmišljala o ovome, a ni susretala se
kontam, oni imaju preglede kod psihijatara, ali može doktorima promaći
s druge strane, ne rade oni sami, mislim da bi se to teško sakrilo, ne daj Božeuser posted image
a, iskreno, nemam predrasude, pa bih, ipak,  upisala dijete i u vrtić gdje radi muškarac, može njemu i teta ostaviti jednako teške traume kao i muškarac (ako je bolesna u svakom smislu te riječi)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
9.9.2009 18:54:09   
kitty76
Nakon što sam pročitala komentare sa prve str. morala sam se prijaviti, samo da kežm da sam i sama bila u velikoj zabludi kada su u pitanju muški vaspitači. ne bih da generalizujem, i dalje, ne znam baš kako bi funkcionisalo to da muški vaspitač radi u npr. jaslicama, ali u vrtiću mog sina radi muški vaspitač- vidim da su ga gore neke forumašice već spomenule. Taj čovjek je divan, poseban, jednostavno se pitate otkud mu tolika energija. Djeca ga strašno vole. Ja mu skidam kapu i kažem bravouser posted image  

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
9.9.2009 19:59:44   
tea lana
IZVORNA PORUKA: kitty76

Nakon što sam pročitala komentare sa prve str. morala sam se prijaviti, samo da kežm da sam i sama bila u velikoj zabludi kada su u pitanju muški vaspitači. ne bih da generalizujem, i dalje, ne znam baš kako bi funkcionisalo to da muški vaspitač radi u npr. jaslicama, ali u vrtiću mog sina radi muški vaspitač- vidim da su ga gore neke forumašice već spomenule. Taj čovjek je divan, poseban, jednostavno se pitate otkud mu tolika energija. Djeca ga strašno vole. Ja mu skidam kapu i kažem bravouser posted image  


mozda ti sin ide u vrtic kod dvorane Mojmilo

(odgovor članu kitty76)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
22.9.2009 20:49:44   
kalamaki
i ja,i ja!user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
22.9.2009 20:56:19   
kalamaki
jaooo,ovo ja pljescem za post gdje neko pomenu Branka kockicu,ali jos se nisam uhodalauser posted image ,pa ne zamjerite....

(odgovor članu kalamaki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
22.9.2009 21:16:24   
acudesa
IZVORNA PORUKA: kalamaki

jaooo,ovo ja pljescem za post gdje neko pomenu Branka kockicu,ali jos se nisam uhodalauser posted image ,pa ne zamjerite....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uglavnom: I ti, i ti......

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kalamaki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
23.9.2009 9:08:18   
mišur
Ja ne bih da generalizujem stvari, jer kao što neko reče, šta je onda sa muškim pedijatrom, zubarem, učiteljemuser posted image
Nisam još bila u situaciji da Luku trebam ostaviti zbog bilo kog razloga nekom muškarcu, pa ne mogu sa sigurnošću reći kako bih odreagovala, ali vjerujem da ne bih imala predrasuda..
I muškarci mogu biti jako pažljivi i srdačni prema djeci, čak više uživati u igri sa njima, i više se i uživiti u igru..Gledam mm kad se igra sa Lukom-on postane veće dijete od njegauser posted image

Sve to zavisi kakva je neko osoba, kakav je čovjek, a ne kojeg je pola..
Eto, ja nisam čula da u BL ima muški vaspitač u vrtićima, ali pominjete tog jednog kojeg sva djeca obožavaju...Čovjek se vjerovatno rodio za taj posao i uživa u njemu, pa zašto onda osporavati njegove sposobnosti zbog predrasuda?!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
13.11.2009 22:26:58   
kitty76
Jeste da kasnim sa odgovorom nekih 2 mjeseca, ali nikad nije kasno. Imam dobar razlog, a to je jedna mala plačljivica od evo 2 mjeseca. Tea lana, da, moj sin ide u taj vrtić, a vidim da i ti dobro poznaješ situaciju kod njih. Ja samo imam riječi hvale za cijelu ekipu iz tog vrtića. Svi su preeedivni, i vjerujte, kada vidite sa kakvim entuzijazmom rade ti ljudi, pomislite koliko bi dijete propustilo da je, recimo, kući sa tetom čuvalicom.   

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
18.6.2013 12:16:20   
budućamama

IZVORNA PORUKA: kitty76

Jeste da kasnim sa odgovorom nekih 2 mjeseca, ali nikad nije kasno. Imam dobar razlog, a to je jedna mala plačljivica od evo 2 mjeseca. Tea lana, da, moj sin ide u taj vrtić, a vidim da i ti dobro poznaješ situaciju kod njih. Ja samo imam riječi hvale za cijelu ekipu iz tog vrtića. Svi su preeedivni, i vjerujte, kada vidite sa kakvim entuzijazmom rade ti ljudi, pomislite koliko bi dijete propustilo da je, recimo, kući sa tetom čuvalicom.   



I par godina kasnije drže istu prednost pred ostalim vrtićima user posted image user posted image user posted image user posted image a za dragog učitelja imam samo riječi hvale. Malo je reći da ga volim, ja bih ga kući povela da i kod kuće čuva moje pile user posted image . Lik je predivan s djecom, svaki put kad ga pitam kakva je bila zna mi napamet reći sve, od doručka do užine, načina ponašanja, je li bila nervozna i sl, što npr nije bio slučaj s ranijim vrtićem. Odgovor je bio: bila je dobra, i to je sve.
Ekipa u ovom vrtiću i dalje zaslužuje sve pohvale, otkako mi je Una tamo dijete je postalo puno otvorenije, slobodnije, veselije i intelektualno je napredovala user posted image
Prezadovoljna sam i ne bih mijenjala učitelje ni za brdo karamela user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu kitty76)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
18.6.2013 12:23:32   
M kao Mama
ja bih se prvo osvrnula na naziv teme, čuj čuvar, pa zna se gdje su čuvati, čuvari su u zatvorima i sličnim ustanovama,a a mi ovdje govorimo o odgajateljima,

nemam ništa protiv,

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: cuvar djece u vrticu muskarac?
18.6.2013 15:11:42   
vjestica
naslov je katastrofa user posted image user posted image user posted image
a vjerujem da tema obiluje predrasudama user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *