|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 12:44:16   
Vonci
Molim sve koji imaju neki savjet o tome kako da ublazim ili uklonim oziljke koji su ostali mojoj kcerki od prebolovanih pljuskavica!
Ona ima 4 godine, pljuskavice je imala prije mjesec dana i nakon toga su joj ostali oziljci ( crvene male rupice) po tijelu  - oko 15 i licu 5-6. Ospice nije cesala, nego su same pukle i nakon sto su otpale kraste oziljci su ipak ostali. Pedijatar kaze da su ospice bile duboke i da ce se to vremenom pupuniti, ali ja sa svih strana cujem price o tome kako oziljci od pljuskavica trajno ostaju. Odlucila sam ne cekati, nego dok su jos svjezi nesto uciniti, pa molim za savjet ili prijedlog sta koristiti i cime mazati oziljke.
Unaprijed hvala!    
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 12:56:12   
hanabanana
Ti lično, sa kremama ne možeš ništa učiniti.
Dobro si čula, ožiljak ostaje trajan. Ja imam na licu dvije rupice od ospica.

Mogla sam ih riješiti laserom, danas plastična hirurgija čini čuda - ali mi nije padalo napamet.

(odgovor članu Vonci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 14:48:04   
Amrino
Imam i ja oziljke od ospica na celu....doduse vremenom su se malo smanjili...ili sam se ja navikla pa mi se cini.
Ja inace za sve "probleme" s kozom tipa oziljaka, strija...tretiram kantarionovim uljem I svekru sam preporucila nakon bajpasa da maze i stvarno mu oziljak izgleda super...on tvrdi da mu je pomoglo.
Ulje imas u svakoj apoteci, prirodno je i ne moze skoditi u svakom slucaju....jos ako ga pomijesas sa malo maslinovog- jos bolje! (kupi ono koje je i za vanjsku i unutrasnju upotrebu jer je bolje)


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 14:57:37   
mamin sin
Imam i ja par ožiljaka od pljuskavica, ništa strašno i navikne se.
Meni se ožiljak od opekotine star nekoliko godina smanjio od ljiljanovog ulja. A čula sam da je Jomelop E (mislim da je i to ulje) odličan za ožiljke. Inače se imao uzeti samo u Srbiji, ali sad vjerujem da ima i kod nas, nisam baš tražila u skorije vrijeme. 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 15:37:55   
Vonci
Hvala na savjetima, probacu sa kantarionovim i ljiljanovim uljem. Ne bih se ni brinula toliko da nisu bas vidljivi -nekoliko na celu prilicno pokriva kosa i to je ok, ali oni oko usta i na obrazima su bas vidljivi i zao mi je da joj ostanu. Zato, pokusacu sve i poslusati svaki savjet.
Pozdrav! 

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 15:57:39   
idana_85
Amrino RR, je li pomoglo kantarionovo sa strijama? Ja ih imam i uzasne su, nisu to vise strije,to su oziljci i stvarno mi je to uzasno,znam da se strijane mogu rijesiti,ali da mi je bar ovo umanjiti,vas izgleda kao oziljci od neke operacije...

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Vonci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 16:15:08   
Suzana
IZVORNA PORUKA: idana_85

Amrino RR, je li pomoglo kantarionovo sa strijama? Ja ih imam i uzasne su, nisu to vise strije,to su oziljci i stvarno mi je to uzasno,znam da se strijane mogu rijesiti,ali da mi je bar ovo umanjiti,vas izgleda kao oziljci od neke operacije...


Meni je stomak potpuno popucao i pun je strija (i ne bio user posted image ) i ne vjerujem da se ovo ikada može povući? user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 16:19:38   
hanabanana
Ali se godinama izblijede, i navikneš se na njih kao da su oduvijek tu. user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 16:23:28   
Suzana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ali se godinama izblijede, i navikneš se na njih kao da su oduvijek tu. user posted image


Ma hanabanana slažem se u potpunosti, to je meni lijepa uspomena na moje dječake i ne patim da mi stomak bude kao kod Demi Moore poslije 3 poroda user posted image .


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 17:41:52   
Amrino
Ne znam draga Idana jeli pomoglo...ja sam mazala i jos uvijek ponekd mazem. Stomak mi je skroooz ispucao ali ja to vise ne primjecujem pa mi se cini kao da nema nista user posted image . ..a ima.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
11.8.2009 20:14:16   
Anoniman
draga, moja je curica prosle godine isto u 4-oj godini imala bljuzge i ostali su joj oziljci doduse samo po ledjima... ali ja nisam nista dirala vec su se rupice same izravnale sa ostatkom tijela, sad se samo primjeti jer su za nijansu svijetlije od ostatka koze... bitno je da ih ona nije zgulila, u tom slucaju ostaju trajni oziljci, a ako su same spale, ono ce vremenom da se samo zalijeci

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
16.9.2009 15:47:48   
acudesa
gel od aloje je  dokazano najbolji-(nutriance-mislim)
on regeneriše stanice kože, 100% je neškodljiv
ja ga nekada stavim navečer kao masku-ujutro koža ko kod bebe, da ne povjeruješ

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Oziljci od pljuskavica -kako ih lijeciti?!
29.2.2016 13:41:26   
Blue rose RR
Kod moje kike je ostalo 4-5 ožiljaka, na licu, i tretiramo ih nekom kremom Jomeloop E.
Mala je čuvala koliko je mogla, ali eto neke krastice su otpale i ostali su ožiljci.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *