|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li vas je strah?
18.8.2009 20:24:39   
neki
Precesto razmisljam o buducnosti svoje djece...Pogotovo citajuci i gledajuci sta se sve na danasnjem vaktu desava,bas me strah kako ce biti kasnije,za nekih 10-15god.Valja njih pustiti napolje u ovakav ludi svijet...Nekad razmisljam,ne znam sta je teze odgajati djevojcicu ili djecaka,i izvesti ih na pravi put...I ma koliko se mi trudili,uvijek(ne daj Boze) moze naletiti nekakva budala i nauditi nasoj djeciuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da shvatate o cemu pricam,pa vas molim da mi kazete jesam li jedina sa ovolikom dozom straha za svoju djecu...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:26:47   
Niobe
Naravno da me je strah i o tome cesto razmisljam.
Mozda ne bih trebala, ali...
Takodjer razmisljam o tome da moje dijete (gluho bilo) ne izraste u jednu od tih ''budala'', jer prosto ne znam kako bih se nosila da se moj sin nadje i u jednoj od tih uloga user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:29:30   
Sonja
draga moja znaj da nisi jedina...mislim da se svaki razuman roditelj isto pita
moj Adin ima skoro 4 mjeeca a mene vec strah
kad pogledam sad ovu djecu od 15-16god. sta rade pitam se sta ce bit jos za toliko vremena
ma da se najezis...
bolje da i ne razmisljam previse o tome
trudit cu se da svoje dijete odgojim najbolje sto mogu i ucinit sve sto je u mojoj mogucnosti da mu bude dobro a svako vrijeme nosi i lijepe i ruzne stvari..pa cemo vidjeti sta ce biti...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:32:52   
dana3
Evo citam staru auuru jer ovde kasni za dva  broja pa neka vidovita Amra pretskazuje 2012 kao neki veliki preokret.kako ja nju svatih ode smo mi u hendekeuser posted image user posted image user posted image .

Ovde vec zivim taj zivot i dijete se i ne igra vani samo nego ko strazar stojis u pijesku a sve to mi udaljeno 5 metara od prozora.glupo ali istinito.za 10-15 godina ,izmislice kapsulu koja ce da lebdi i tu ubacim dijete i onda ga daljinskim vozam kud ja hocu.Ha?Dobra ideja!

Neki ,neki Bog zna sat ce to tada biti ako ,kazem ne odemo u hendeke te 2012user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:37:01   
neki
Dana3,odavno me nisi nasmijalauser posted image user posted image user posted image Suti bona,strah me,ali stvarno me strah buducnosti,i kad ova moja dvojica odrastu,pa kad pocnu izlaziti u sitne sateuser posted image user posted image user posted image Samo molim dragog Allaha da im da zdravlja,i da mi dugo i lijepo ziveuser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:38:38   
dana3
Odmah ti gledaj da ih upises u kakav karate klub.
i uci ih na to-prvi ne pocinji ali bogami zamahni pa vrati!
Ovaj svijet kazem ti odeeeeeeeeeee u heeendeekeeeeeeee!
P.S.  ovo je eho iz hendekauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 20:53:01   
jagodicabobica
Naravno da me strah.
Razmisljam cesto o tome, pogotovo kad vidim sta se sve desava. Evo sad sam isla setati i kad sam se vracala cujem galamu u zgradi, majka istjeruje svog sina iz stana i place iz sveg grla, jeza me prosla.
Momak je problem a ona mu nemoze nista...
Dacu sve od sebe da svoju djecu izvedemo na pravi put i odgojimo  kako treba, bice kako mora biti...


_____________________________

Nas bebac stize 22.9 2009

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 22:21:29   
dinaa
Strah me naravno da jeste,ulazem sebe maximalno u fin odgoj svoje djeca ali ko zna sta vrijeme nosiuser posted image
Kad vidim koliko su neka djeca sad agresivna,gruba,okrutna po ko zna koji put se pitam sta ce tek da bude za nekih 10-ak godina,danas na ovom vremenu niti je u redu ako odgajas djecu da budu fini,kulturni,ne-agresivni,niti ih treba odgajati da su agresivni jer u sta ce onda izrasti.
Neznam,tesko je,a svjesna sam da ce strah biti sve veci kako vrijeme prolazi.
Neka su oni nama zdravi i zivi i neka im dragi Bog sacuva lijepu pamet.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 22:35:13   
bebbe RR
Strah?! Roditelji, pogotovo majke, uvijek brinu... Strah nema smisla, u biti nas opterećuje, bilo bi dobro tražiti neki način da društvo u kojem živimo činimo boljim... I sada ćete reći ne može pojedinac ništa... I ne može... Ali, mi svi skupa nismo pojedinac... I kada bi sve majke odgajale djecu s ciljem da jednom budu dobri ljudi koji poštuju prave i osnovne vrijednosti i toleriraju drugačije od sebe, ne bismo trebali strijepiti... No, da ne filozofiram... Strah postoji, jasno...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 22:36:11   
leli§
ja jos uvijek nisam majka---ali vec razmisljam o tome kakavo je vrijeme doslo i na kakav svijet cu donijeti djecu... citam sve sta se desava i mene je samu strah od svega toga a mogu misliti kako ce me biti strah kada malisani dodju. covjek jednostavno ne mzoe biti pamet niti djecu drzati pod staklenim zvonom, niti im dati slobodu kakvu smo mi imali kao djeca... ma ne znam...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li vas je strah?
18.8.2009 22:37:07   
neki
covjek jednostavno ne mzoe biti pamet niti djecu drzati pod staklenim zvonom, niti im dati slobodu kakvu smo mi imali kao djeca... ma ne znam...



Upravo takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li vas je strah?
19.8.2009 11:54:39   
esma*
IZVORNA PORUKA: leli§

ja jos uvijek nisam majka---

covjek jednostavno ne moze biti pametan niti djecu drzati pod staklenim zvonom, niti im dati slobodu kakvu smo mi imali kao djeca... ma ne znam...


user posted image  potpisujem

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li vas je strah?
19.8.2009 11:58:12   
Anoniman
strah me...
ali znam da ja na to mogu uticati samo tako što ću joj dati ono najvrednije da ponese sa sobom, a ostalo kako Bog odredi...user posted image

(odgovor članu esma*)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li vas je strah?
19.8.2009 21:52:26   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Shee

strah me...
ali znam da ja na to mogu uticati samo tako što ću joj dati ono najvrednije da ponese sa sobom, a ostalo kako Bog odredi...user posted image



Potpisujem.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li vas je strah?
20.8.2009 10:51:16   
Suzana
UŽASNO me je strah...
Nadati se da će se društvo, država i situacija u kojoj živimo ipak promijeniti nabolje dok naše bebe/djeca ne porastu...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li vas je strah?
20.8.2009 14:12:23   
lely
IZVORNA PORUKA: Suzana

UŽASNO me je strah...
Nadati se da će se društvo, država i situacija u kojoj živimo ipak promijeniti nabolje dok naše bebe/djeca ne porastu...




Potpisujem...i na ovaj nacin sa tjesim,jer se zista nadam da ce doci bolja vremena,a ne nedaj Boze jos gore...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li vas je strah?
20.8.2009 14:29:06   
mala pčelica
hvata me neopisiv strah,a curica mi ima tek 3 mjeseca.....neki dan setamo ja i mm sa njom i vidimo grupicu dječaka i djevojčica kako se balave i skaču jedni po drugima,drpaju se ,a imaju cirka 11-12 god...i samo sam konstatovala "majko mila šta nas čeka",a muž nije ništa rekao user posted image

_____________________________

25.05.2009. dobili smo malu pčelicu Maju.....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li vas je strah?
20.8.2009 21:56:41   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

UŽASNO me je strah...
Nadati se da će se društvo, država i situacija u kojoj živimo ipak promijeniti nabolje dok naše bebe/djeca ne porastu...




Potpisujem!
Ali necu sada o tome da mislim i sve se tjesim da ima jos vremena dok moj sincic poraste i da ce se do tada stvari u nasoj zemlji popraviti (a kako je sada stanje, svaki dan neke uzasne vjesti i kada me uhvati depresija onda pomislim da ce kod nas izgleda samo biti na gore). Ali necu tako da razmisljam jer bih poludila. Samo mislim pozitivino i molim dragog Boga da se stanje popravi i da nasa djeca imaju sretno djetinjstvo i svijetlu buducnost. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *