idana_85
|
Mene je moj docekao sa roditeljima i buketom crvenih ruza. Bio je sav zbunjen. U jednoj ruci je drzao nosiljku,u drugoj mene za ruku i bebi je vec poceo plakati,ogladnio,a on je dosadjivao da nas svekar slika. Kad smo se vracali sjedio je naprijed,ali je glava bila pozadi stalno. Kuci me je docekala uredjena soba i sve namjesteno, cak mi je i pripremio stvari za presvuci se. Pomogao mi je da se okupam, osusio mi (uzasno dugu) kosu, donio u krevet da jedem,a bebija iznjeo dok ja jedem.Kupio mi omiljenu tortu...Iznenadio me tako sto je otisao po moje roditelje, a drugim gostima rekao da dodju drugi dan jer odmaram. Stvarno je bio divan. Jedino me malo nervrialo sto taj i prvih dana samo lezao kraj bebija, htio da ga nosa, i bio izgubljen,slabo je sta cuo, moralo mu se reci po nekoliko puta.
_____________________________
R, 08.10.2008.... A, 25.02.2014.
|