|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 12:46:47   
Casabella
Drage mamice,
zanima me da li neka od vas zna koja je razlika u ovim novim Hipp-ovim proizvodima za dohranu dojencadi Hipp PRE I Hipp 1?
Patronazna mi je rekla da bi bilo dobro da ubacim dohranu malenoj jer je masallah napredna i krupna beba od 24 dana, tako da joj mlijeko samo nije dovoljno, jer ga mi ne stigne ni nadoci mlijeko a ona je vec gladna. Onu foru da se dijete hrani svaka 2,5 sata do 3h nema sanse da ispostujem poslijepodne i navecer jer mi mlijeka nestane :(((
E, sad, imaju ta dva proizvoda koja cini mi se imaju razliku u recepturi, ova 1 je malo jaca od PRE, pa me zanima da li je PRE bolje za moju malenu jer nema jos mjesec ili 1?
Ako ne znate o cemu govorim evo link www.hipp.hr!

Greskom sam kupila 1 umjesto PRE pa hocu li mijenjati???

Hvala puno,
pozdravcici od nas dvije! user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 12:50:51   
škorpija
Casabella najbolje bi bilo da nastaviš samo dojiti, bebu što češće stavljaj na siku, ako treba nek doji i sat vremena i navući će mlijeko 100 posto. Ako beba ne gubi na težini nema potrebe za nadohranom
ali ako ipak odlučiš da daš nadohranu bolji ti je hip pre, on je najsličniji majčinom mlijeku i pazi na izbor flašice, smao avent i tefal imaju male, male rupice iz kojih beba teže vuče pa su manje šanse da se odbije siku

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Casabella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 12:58:03   
škorpija
pogledaj malo na forumu Beba imaš pdf dojenje i dodavanje i puuno dobrih savjeta, moj ti je ne počinji sa dohranom ako ste dosad izdržale. pusa za bebicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 13:20:34   
Casabella
@Škorpija: Nukova mi je flasica, a vec smo u fazi nadohrane uz dojenje. Ona ne odbija siku, cak stavise vise voli dojiti, ali ne mogu je patiti da vuce 1h ako vuce samo blijedo mlijeko ili ako ne curi nista, sto zna da se desi. Ja isto preferiram dojenje bez nadohranjivanja, i kad je moram dohraniti to bude minimalna doza uz dojenje popije 30 ml., to je jedna mjerica Hipp PRE. I bude joj taman da ne vristi i da nije nervozna, sto zaista bude, pa mi je strasno to slusati. Nekad joj zaista bude dovoljno samo mlijeko, ali ja kad sam umorna slabije ga produkujem, ili ona sve izvuce, ne znam, ne mogu biti pametna. Prvo mi je dijete pa se jos navikakam na sve.
Mislis da je bolje da kupim novu flasicu? A svakako cu raditi na tome da poboljsam produkciju mlijeka.
Hvala na odgovoru i savjetima.
Caooouser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 13:54:14   
škorpija
pa i ja dojim i dohranjujem bebca evo već 4,5 mjeseca i nema nikakvih problema hvala bogu, ali mnoge su mi sikusnije mame rekle da je u nuk flašica rupa velika i da bebe češće odbijaju dojiti od onih koje jedu iz aventovih ili tefalovih bočica. ti posmatraj bebca kako vuče dok doji a kako kad jede iz flašice i skontaj je li mu velika razlika u trudu koji mora uložiti pa ćeš znati da li trbaš mijenjati flašicu. mi koristimo avent 1 i super nam je. pusa i sretno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Casabella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
11.9.2009 14:18:20   
lotos
ja od pocetka dajem hipp 1.. i siku naravno jer malenom nije moglo biti..nukova je flasica nemamo problema ..i doji i flasicu ruca.. a za hipp su mi u apoteci dali..nisam ni znala za pre.. kad sam vidjela i procitala na rr htjela promjeniti ali pedijatar je rekao ne..jer malenom odgovara..to je moje iskustvo...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
12.9.2009 14:37:29   
Anoniman
Forsiraj ti siku... nema ništa bolje od toga.

Hipp PRE je za nedonoščad i bebe sa malom kilažom (malom za svoju dob). Hipp PRE je zbog toga i energetski jači.
Hipp 1 je za bebe normalne kilaže.

Roza pakovanja Hipp-a su za osjetljive bebe (bebe koje pate od grčeva).

Ja sam bebanu u prva dva mjeseca dojila i dohranjivala Hippom PRE, a kad je prestala dojiti prešli smo na Hipp 1. Sa 6 mjeseci počeli smo piti Hipp 2.

Sretno

(odgovor članu lotos)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
16.9.2009 21:28:45   
škorpija
Pinpong mislim da je ipak hipp1 jači d hipp pre jer sadrži škrob i zasitniji je

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
16.9.2009 21:32:41   
Skvo RR
Mi smo bili na hipp pre prvih 10 dana, a onda smo ukljucili hipp 1, Mislim da ako biras izmedju ova dva, da bi se trebala odluciti za hipp 1, Zasitniji je, gusci i bebana ce ti manje traziti bocicu, jer ce je duze drzati, pa mozda onda bude vise forsirala siku!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
16.9.2009 21:41:35   
Anoniman
Škorpija, ovu sam informaciju dobila od jedne doktorice... no, sad razmišljam, od nje sam dobila i nekoliko drugih krivih informacija pa je moguće da ni ova nije tačna...user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
16.9.2009 21:45:57   
Anoniman
Mislim da nije loše ni nazvati Hipp savjetovallište i raspitati se na pravom mjestu. Ja sam ih zvala nekoliko puta (vezano za Hipp mlijeko, ali i nevezano za njihove proizvode), doktorice su veoma ljubazne i fino sve objasne.
br. 061/204905

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
17.9.2009 15:54:50   
škorpija
pingpong hvala na informaciji i broju telefonauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
19.1.2010 20:24:13   
Visnja
zna li netko gdje se moze kupiti staklena flasica marke Tefal?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
19.1.2010 20:26:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja

zna li netko gdje se moze kupiti staklena flasica marke Tefal?


nekada je bilo u chiccu, prije jedno godinu dana ja kupila kolegici da može grijat u mikrovalnoj hapu.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
19.1.2010 20:30:21   
Visnja
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Visnja

zna li netko gdje se moze kupiti staklena flasica marke Tefal?


nekada je bilo u chiccu, prije jedno godinu dana ja kupila kolegici da može grijat u mikrovalnoj hapu.


ok,
pogledacu u chiccu, hvala puno.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razlike u Hipp Bio PRE I 1
4.5.2010 16:01:13   
škorpija
zna li neko ima li i gdje u Sarajevu kupiti Hipp 4, vidjela sma reklame za nejag ali nigdje ne mogu da nađemuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *