|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.3.2014 11:35:53   
Alma_27
Mi smo kupili po jednu Merci bombonjericu za obje uciteljice

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.3.2014 11:47:13   
M kao Mama
Moja ide u produženi odnijela po cvijet za svoje dvije učiteljice u produženom, za učiteljicu uškoli, za nastavnicu Engleskog i za tetu M;. koja im servira hranu u produženom jer je stvarno voli, dobro smo prethodnih godina sam sam morala za sve učiteljece iz vrtića, produženog, spremačice, čistatiće, direktoricu, ove elhamdulila prođoh, kupili cvijeće sinoć sami aranžirali i na svaki zakačili ručno rađenu čestitku

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
7.3.2014 12:33:40   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Moja ide u produženi odnijela po cvijet za svoje dvije učiteljice u produženom, za učiteljicu uškoli, za nastavnicu Engleskog i za tetu M;. koja im servira hranu u produženom jer je stvarno voli, dobro smo prethodnih godina sam sam morala za sve učiteljece iz vrtića, produženog, spremačice, čistatiće, direktoricu, ove elhamdulila prođoh, kupili cvijeće sinoć sami aranžirali i na svaki zakačili ručno rađenu čestitku


Hahaha, ovako sam ja kad je starija išla u boravak sa dvije učiteljice, a mali u vrtić, pa onda tri žene u vrtiću i četiri žene u školi (učiteljice i teta servirka iz boravka). Sad sam bolje prošla, samo tri u vrtiću i učiteljica u školi, hahahaha.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Poklon vaspitacici u vrticu?
8.3.2014 11:48:02   
Miracle*3
Ja uciteljicama napravila broseve

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *