|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 17:42:42   
mnn
meni muž dosta pomaže jer ja nemam snage da sve sama obavljam.nisam još tako dobro zdravlja da to mogu.u početku smo vodili rat jer on nije shvačao da mi treba pomoč...ali sad mi pomaže...uspavljuje malenog, hrani ga kad ja ne mogu...ma sad je pravi tata.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu kristina110)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 18:35:47   
Skvo RR
Meni je moj MM pomagao prvi mjesec, kada se Uma rodila, hranjenje i sl.  Sada pomaze, tako da je nekada izvede vani.
Vezano za poslove u kuci.....na to samo mogu napisati hahahhaa...tu sam solo.  Ja sam uglavnom sama u kuci, jer cesto putuje, tako da mi vise to smeta. Nisam ni ja odusevljena ulogom "domacice", ali izdrzat cu do oktobra, jer tada se vracam na posao.
Iskreno mozda nije mjesto mog komentara na ovoj temi, ali mi se nesto "stislo", koliko mi je tesko Umu ostaviti na cuvanje kada pocnem raditi, toliko se i radujem povratku "mojim drugim obavezama".

Sta hocu da kazem, ja radim veoma dugo i sada sam probala kako je biti i domacica, i zaista, ama bas zaista se divim tim zenama, i odgovorno tvrdim da je to najtezi i najmanje cijenjen posao na ovom dunjaluku. To znam sada iz licnog iskustva, ali i iz iskustva moje majke, koja se bavi tim "poslom"ili "poslovima" citav zivot!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 21:09:18   
Anoniman
Meni mm jako puno pomaže oko djece. Kada dođe s posla, odmah nakon ručka uzima bebija a ja odmaram. Kućni poslovi, kao što skvo reče user posted image user posted image  Od toga nema ništa. Jedino sam zadovoljna usisavanjem, ostalo...... sve sfušeri user posted image .

skvo, razumijem te. Ja isto dugi niz godina radim pa mi je sad ova promjena lijepo došla. Još uvijek ne osjetim "potrebu" da se vratim na posao ali mi smo "friški" još user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 21:16:17   
Anoniman
smijem li se malo nasmijati...naslov teme me oraspoloziouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali dobro...ne smijem bas tako grozomorna biti...moj obozava da kuha pa mije to enormna pomocuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 21:17:31   
taze_mlada
uh moj MM kako kad.. evo recimo neko jutro me je iznenadio da je sam posao da promijeni pelenu od kake hahahaha elem kucne poslove usisavanje on obavezno, sudje se smjenjujemo... peglanje nazalost moje... prostiranje vesa kako kad....oko bebe, posto dojim tu mi ne motze pomoci ali ako je kuci on ga obavezno dize da podrigne... oko kupanja naravno jer ne mogu sama... i oko zabavljanja sa djetetom naravno... dakle ide nekako samo sto nekad ja moram reci - hajde uradi a nekad se sam sjeti ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.7.2009 21:18:43   
taze_mlada
uh da kuhanje.. ja sam taraba, pa on kuha hahaha a i moja mama nekad proslijedi rucak...sva sreca pa je MM sad na godisnjem... :D 

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 16:29:53   
kristina110
JA SAM ISTO IMALA JAKO TEŽAK POROD SAMO ME SAT VREMENA ŠIVO NISAM SE USUDILA PITAT KOLKO ŠAVOVA IMAM A POPUCALA SAM DO DEBELOG CRIJEVA ONA SE RODILA SA 3650 I 53DUGAČKA A JA SAM VISOKA METAR I ŠEZDESET I IMAM 49KG.ALI TO MOG MUŽA NIJE DIRNULO DA MI POMOGNE NISAM MOGLA NI SJEDIT NI LEŽAT NJU SAM STOJEČKI HRANILA KAD SE SJETIM TIH DANA NAJEŽIM SE AL KAD JU SAD VIDIM KAKO TRČKARA SVE ZABORAVIM.user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:02:10   
žana o8
Snese kolica-  uznese kolica user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu kristina110)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:03:25   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: žana o8

Snese kolica-  uznese kolica user posted image


Ponekad ih i stavi u gepek i izvadi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:04:33   
bebano
IZVORNA PORUKA: žana o8

Snese kolica-  uznese kolica user posted image


Ha ha ha ovo mi je super user posted image user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:04:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi


IZVORNA PORUKA: žana o8

Snese kolica-  uznese kolica user posted image


Ponekad ih i stavi u gepek i izvadi... user posted image user posted image user posted image


nije moj bogami nikad'...ne zna ih ni sklopitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:06:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: žana o8

Snese kolica-  uznese kolica user posted image


Ha ha ha ovo mi je super user posted image user posted image .


ovo je istinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:06:25   
bebano
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nunichi


IZVORNA PORUKA: žana o8

Snese kolica-  uznese kolica user posted image

Ponekad ih i stavi u gepek i izvadi... user posted image user posted image user posted image


nije moj bogami nikad'...ne zna ih ni sklopitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



Jao i ovo user posted image . Zene sorry ali bas ste super, smijesne. Ma to je ziva istina svi su MM tu negdje.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.7.2009 17:06:29   
Romali
Kod nas je lakše, donese ih do lifta, ugura i pritisne dugme, a ja ih nekad gore sačekam user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 16:29:48   
Suzana
Ahahah, smiješne ste žene!
Meni sad žao onog mog, on i presvlači i kupa i svaki dan u šetnju ide i rasklapa i sklapa kolica, al' šta će kad ja ne mogu sama sa dvojicom hehe.
Da sam rodila jedno sigurno bi mnogo manje učestvovao nego sada, i bio sličniji vašim muževima, ali nema izbora. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 16:34:39   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Ahahah, smiješne ste žene!
Meni sad žao onog mog, on i presvlači i kupa i svaki dan u šetnju ide i rasklapa i sklapa kolica, al' šta će kad ja ne mogu sama sa dvojicom hehe.
Da sam rodila jedno sigurno bi mnogo manje učestvovao nego sada, i bio sličniji vašim muževima, ali nema izbora. user posted image




Ma šuti sta ti ga ima biti zao. Ali i ja sam takva. Budim se svaku noc da nahranim Lukicu i onda kada on ustane, kada je njegova reda jednom u 7 dana e onda ga meni zao. Ma daaaaaj kada sam luda. Nek' pomazu pa i njihova su djeca. I ovaj moj hoce pomoci sto jest' jest', ali ga nema po cjeli dan, tako da to dodje na isto kao da ne pomaze user posted image . Ali zato vikendom "zaplati" user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 16:46:30   
škorpija
MM zna sve oko bebca kao i ja raditi i hoće da pomogne ali nije baš oduševljen, jbg dođe s posla i ja mu s vrata tutnem bebca u ruke ali i on je svejstan da tako mora kad neammo nikoga da nam pomogne u Sa. Ne bježi ni od kućnih poslova, ali ipak ja ga moram pogurati da nešto uradi. A i meni kolikog od da je žao što ću ostaviti bebca kad počnem raditi ipak će mi biti drago da pobjegnem od kuće, sad mi se nekad čini da moj život uopšte nema nikakvog smisla, osim bebca naravno, ali nekda mi se čini da nešto nedostajeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 16:47:40   
Visnja RR
svo vrijeme kad je kuci Asja je za njega zaljepljena ko taksena markica... tako da on mnogo vise potegne kad je kuci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 17:01:13   
chuci
mm je savršen što se tiče kuće i toga. mi sve zajedno radimo, jednom u dvije tri sedmice generalno kuću pospremamo, i tada moram priznati on više povuče pogotovo sad dok sam user posted image . a inače prek osedmice oboje sklanjamo, pa onda nekoliko dana ni jedno ništa ne sklanja i nabaca se stvari pa opet sve radimo i tako uvijek. suđe češće on poreda u mašinu, ali nekad i ja, i usisavanje nekad on nekad ja, ili podijelimo po dio kuće. ma sve u svemu on tu sad u trudnoći više radi, a inače smo ravnopravni. jedino ja većinom kuham, on pravi doručak vikendom nekad, pošto to znauser posted image user posted image

znam da će oko bebice kad dođe aBd, isto sve raditi. već je halalio godišnji za ovu godinu i sve ostavio tamo krajem septembra oktobar. znači biće čitav mjesec sa mnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


helem najbolji je na svijetu i okolici, i ja ga najviše volim



PS. ova tema bi se izgleda trebala promijeniti u temu nek se prijavi ko najviše voli svog mužauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.7.2009 17:04:08   
Sonja
MM mi puno pomogne kad je kod kuce i oko bebija i oko kucnih poslova...samo nece nikako da mu promjeni peleneuser posted image nema kako ga nisam nagovarala ali on kaze da je to za njega vis matematika....nece cojk pa nece user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
11.10.2009 22:59:53   
petit gS!
IZVORNA PORUKA: AIDA P

Boga mi moj muz dijete i kupa,i presvlaci i napravi hapicu,i meni pomogne u kucnim poslovima.Uopste nije papucar,vec pravi muskarac koji zeli da pomogne svojoj zeni!!!!!!!!!!!!!!


ni sama ne znas koiko si sretna i slazem se s time da je to pravi muskarac....moj to ocito nije jer uvijek ja sve sama moram da radim..uvijek se izvalci da se umori na poslu i bla bla...pa i ja se umorim po cijeli dan i usto jos neprospavane noci da ne pricam o tome...ali sta da radim...user posted image

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.10.2009 0:13:47   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: AIDA P

Boga mi moj muz dijete i kupa,i presvlaci i napravi hapicu,i meni pomogne u kucnim poslovima.


i moj al ja uvijek mislim da može bolje i više, jer znam da može
onda malo je usporen a ja to sve za čas poslauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.10.2009 0:14:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu petit gS!)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 15:30:16   
SelmaK
Obzirom da imam jako savjesnog muza, koji od samog rodjenja naseg Aladina ucestvuje u skoro svim zadacima, moram i ovako javno da ga pohvalim!

Moje iskustvo je definitivno pozitivno! MM ga kao i ja, kupa, presvlaci, hrani, pravi mu sve obroke, uspavljuje na vecer, vodi u vrtic. Znaci, da dijelimo sve obaveze oko naseg djeteta.

U sustini nikada nisam ni sumnjala da ce on to nece htijeti raditi, ali sam nekada ipak malo brinula hoce li znati sve to da uradi kao sto radim ja.
Negdje u aprilu ove godine morala sam zbog posla da idem u Njemacku na nekih 7-8 dana, te je MM ostao prvi put sa Aladinom sam. Kao i svaka majka, ipak sam se malo brinula, ali kada sam se vratila i vidjela da je sve proslo u najboljem redu, shvatila sam da MM, zna, moze i pomaze u brizi oko naseg malog života.

Ma, stvarno kada razmislim, definitivno je za pohvalu, i zene drage bas mi to puno znaci, narocito nekada kada dodjem umorna i nervozna s posla!



_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 15:33:12   
Suzana
IZVORNA PORUKA: SelmaK

Ma, stvarno kada razmislim, definitivno je za pohvalu, i zene drage bas mi to puno znaci, narocito nekada kada dodjem umorna i nervozna s posla!




user posted image
Kako da ne znači...
A to bi trebalo da bude sasvim normalna i prirodna stvar.




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 15:37:45   
SelmaK
Pa naravno da bi! Ja i mislim da se to u ovom nasem vaktu mnogo vise na bolje promijenilo, da muzevi definitvno vise ucestvuju u direktnom odrastanju i odgoju djeteta, sto po pricama starijih zena prije i nije bas bio slucaj!

U prilog govori i cinjenica, da sa na ulicama naseg grada veom cesto mozes vidjeti tatu kako sam vozi bebu u kolicima, cega se ja bas i ne sjecam previse u nekom prjasnjem vremenu?!!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *