|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:11:01   
bebica89
interesuje me koji su to simptomi,ako se slucajno pojavljuju..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 13:54:55 >


_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:18:48   
NUR
Draga bebice, zavisi koji je hormon u pitanju. Ja imam povišen prolaktin, i simptomi su da imam iscjedak iz grudi i jak PMS. Često su i bubuljice u području brade i usta znak da neki hormon nije "normalan" :).

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:23:29   
tikica_69
Od povisenog prolaktina me bole grudi i budu tvrde i napete, iscjedak nemam.Kad sam na Utrogestanu (cisti progesteron) stalno sam gladna, uzasno napuhnuta i izbiju mi ber dva - tri pristica na bradi.

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:25:14   
bebica89
unutrasnja strana usta,ili izvana,u mene se bubuljice pojave kad trebam dobiti,al ovaj mjesec mi nije bilo tako,kad sam se okupala,znaci cista pojavile su se bubuljice,a kad sam trebala dobiti ocistilo mi se lice,biijelo,cisto,to me malo buni,a sto se tice pms to mi je uredu mislim
hvala ti na brzom odgovoruuser posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:29:02   
bebica89
jel pijete neke cajeve,da mi nesto preporucite ako su mi hormoni u pitanju prije neg sto odem na pregled,jer kontam da idem sljedeci mjesec,

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:32:52   
NUR
Ja pijem biljne kapi Mastodynon (konopljika) za regulisanje hormona. Mada ne znam koliko je pametno počinjati nešto piti a ne znaš je li ti stvarno treba. možeš nešto poremetiti.

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:34:59   
bebica89
a mislila sam na cajeve,mozda kao vrkutu,macinu travu, je dobro za neplodnost,a sigurno ima nesto i za hormone,a da nemoze da nasteti,to sam mislila gaga,tablete i kapi nebih uzela na svoju ruku,a caj sto da ne ako nesteti

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:42:06   
NUR
Ja pijem i vrkutu. A nisam našla da još neki čaj utiče na hormone. Osim što menta/nana može uticati na smanjenje prolaktina.

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:42:54   
vjestica
i čajevi kao što su vrkuta ti mogu naštetiti
nemoj ništa na pamet uzimati, radije uradi hormone i onda ćeš znati šta treba i da li treba uzimati



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:43:52   
ena0002
Ako su hormoni u redu macina trava moze da ih poremeti, zato oprez i sa cajevima user posted image

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:44:56   
bebica89
hvala ti draga,pijem i ja vrkutu nekad dva puta dnevno,a nekada i tri puta,sve zavisi ako mi je mrsko,a kako je ti pijes,a nisam cula za nanu/menta,trebam i njih probati,necu izgubiti nista

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:46:28   
bebica89
macinu travu nepijem,al osjetila sam da mi je bolja ovulacija kako sam pocela piti vrkutu,pa mislim da mi godi zbog toga,a tek je pijem oko 20 dana,

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: simptomi kod povisenih hormona?
1.11.2009 11:47:43   
ena0002
Bebice imas teme i o macinoj travi i o vrkuti i o Ljekovitom bilju, znaci potrebno je da samo malo iscitas user posted image

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Simptomi kod povisenih hormona?
2.11.2009 16:18:49   
Miau
Meni je nalaz pokazao da mi je progesteron nizak, pa mi je doktorica dala Utrogestan, ali ne vidim nikakve simptome. I prije njega i s njim sam malo razdražljiva.
Ali mene zanima kad ste vi radile nalaze hormona sta ste sve radile?  Ja sam nakon poduzeg kasnjenja user posted image dobila (bez ikakvih pretraga) Dabroston, pa Klomifen sto mi je izazvalo jos veci kaos medu hormonima. Onda je doktorica trazila da napravim nalaz samo progesterona, sta mi se cini apsurdno ako ne vidi i razinu estrogena. Ja se bas ne kuzim u ovo jer mi je ovo prvi put da se susrecem sa svim tim, pa kazite vi meni jel to tako inace ide ili da ja mjenjam doktoricu??? 

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 13:55:05 >

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *