|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
11.11.2009 22:54:33   
maminsin
Drago mi je da sam vas nasmijala. user posted image  

Zinanina,

Ponekad pomislim da je bolje nista da ne kazu nego da kazu sta im prvo padne na pamet.  Al' opet kakve smo mi zene ako ne kazu, onda kao nije ih briga, ako kazu, e cuj sta mi kaze, ma ko je nama jos ugodio? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: "Izvale" naših muževa
12.11.2009 0:43:50   
DIJAMANT
ZVORNA PORUKA: doublemum

Može li jedan od kolegicinog muža?!
Dobila ona trudove u po noći i zove ga da mu kaže da je boli i da idu u bolnicu,a on će ti njoj:de malo lezi da te pokrijem,hoćeš li čaj, možda će prestati!


I meni se desilo slicno...
Ja u porodilistu, umirem od bolova, hodam jadna po onom hodniku i dahcem, vec sam na izmaku snage kad zvoni mi mobitel. Ne mogu se javiti, nego samo prekidam zvonjenje.Ulazim u radjaonu i poradjam se......Kad sam dosla sebi nakon poroda, uzimam telefon, kad tamo poruka od MM. Kaze> Ljubavi, strpi se to su lazni bolovi, ja sam citao na internetu, sad ce oni proci.
user posted image user posted image user posted image Nazovem ja njega i kazem >Lazni ili ne, postao si otac....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: "Izvale" naših muževa
12.11.2009 0:50:02   
Anoniman
Izjava kojoj se uvijek mogu smijati: "Gdje su joj KUĆANICE?", misleći mrtav-ozbiljan na pokućnice.user posted image
Ne može da zapamti naziv, pošto ima rupa u bosanskom jeziku, kao i ona da je vidio jarana sa ZARUČENICOM.user posted image

(odgovor članu DIJAMANT)
  Neposredna veza do poruke: 328
   RE: "Izvale" naših muževa
12.11.2009 1:33:40   
maminsin
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2009 3:13:52   
Anoniman
Tema je za pohvale evo 2 sata sam citala i oplakala sam od smijeha, evo i jedan od mog dilbera...user posted image user posted image

Dan poslije Bajrama dolazi moj dragi sa jos jednim njegovim prijateljem dancem kod mene na veceru i zove sa autoputa pita jel treba jos sta kupiti ma reko ne treba jedino koju pivu, a on odgovara "ma sta ce ti to proso je ramazan"
Ja ostala bez teksta user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 15.11.2009 3:16:13 >

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 330
   RE: "Izvale" naših muževa
16.11.2009 12:18:57   
cicana
Eh, sada mi naumpade jedan od brojnih blamova moga muza. Bili mi kod mojih roditelja i u moj babo prica kako je neki njegov jaran dobio invalidsku penziju, ali da je moro lezati u bolnici i raditi neke psiho testove, i kaze on pa mozda bi i ja trebao otici i praviti se lud. ja mu kazem ma daj vala imas bas smjesnu ideju pa nisi lud a moj ce ti dragi na to pa nego sta je?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da stvar bude jos gora mi se svi odvalili smijat a on nas cudno gleda i kaze pa ja sta je smjesno i kada je skonto sta je rekao bilo crvenila do bolauser posted image user posted image user posted image user posted image , sva sreca pa mi je babo razuman covjek inace bi bilo svegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: "Izvale" naših muževa
16.11.2009 12:20:00   
bebacha
hehjehehehe.misli cojk da mu je punac lude hehehe

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 0:45:27   
dafri
mm otišao da dremne popodne kad eto ga vraća se za 10 minuta,pitam ja šta je, što ne spavaš kad on ko iz topa ispala mi dudauser posted image

malenoj često ispada pa mu se valjda uvrtilo u glavu

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 9:47:36   
leli§

IZVORNA PORUKA: dafri

mm otišao da dremne popodne kad eto ga vraća se za 10 minuta,pitam ja šta je, što ne spavaš kad on ko iz topa ispala mi dudauser posted image

malenoj često ispada pa mu se valjda uvrtilo u glavu


hahahahahahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 10:04:26   
Srculence
Evo jedna od rodicinog muža:
Porodila se ona i treba izaći iz bolnice i zove ona njega kaže"Donesi mi jastuk da iznesemo malu"On došao i donio pravi jastuk u kesiuser posted image .


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 15:53:39   
ivana st
IZVORNA PORUKA: Srculence

Evo jedna od rodicinog muža:
Porodila se ona i treba izaći iz bolnice i zove ona njega kaže"Donesi mi jastuk da iznesemo malu"On došao i donio pravi jastuk u kesiuser posted image .



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 15:54:55   
Mirkica
 
IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: Srculence

Evo jedna od rodicinog muža:
Porodila se ona i treba izaći iz bolnice i zove ona njega kaže"Donesi mi jastuk da iznesemo malu"On došao i donio pravi jastuk u kesiuser posted image .



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 15:59:44   
leli§

IZVORNA PORUKA: Srculence

Evo jedna od rodicinog muža:
Porodila se ona i treba izaći iz bolnice i zove ona njega kaže"Donesi mi jastuk da iznesemo malu"On došao i donio pravi jastuk u kesiuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jadan covjek se zbunio user posted image user posted image user posted image

oni stvarno ponekad kao da su pali s marsauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:00:22   
ivana st
Mm je posebna priča, i sa njim uvijek nekih ludosti kao da sa djetetom imam posla a ne muškarcem od 30 godina.
Prije koji dan idemo ja i mama iz kupovine, i mm nas vidio iz daljine.Kako nije očekivao moju mamu,mislio je da je jedna moja prija,jer su obje nižeg rasta.Pričekao nas ispred zgrade i isplanirao prepad. Sakrio se među leandore i kad smo došle ispred njih,iskočio pred nas,zapeo za zidić i prosuo se koliko je dug i širok ispred maminih nogu user posted image user posted image user posted image .Žena se malo prepala i govori mi "vidi Ivana ovaj isti tm" user posted image user posted image user posted image .Kad je mm vidio da je to moja mama pocrevenio ko paprika i samo tiho rekao "nemojte mi se smijat" user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:04:40   
bebica89

IZVORNA PORUKA: ivana st

Mm je posebna priča, i sa njim uvijek nekih ludosti kao da sa djetetom imam posla a ne muškarcem od 30 godina.
Prije koji dan idemo ja i mama iz kupovine, i mm nas vidio iz daljine.Kako nije očekivao moju mamu,mislio je da je jedna moja prija,jer su obje nižeg rasta.Pričekao nas ispred zgrade i isplanirao prepad. Sakrio se među leandore i kad smo došle ispred njih,iskočio pred nas,zapeo za zidić i prosuo se koliko je dug i širok ispred maminih nogu user posted image user posted image user posted image .Žena se malo prepala i govori mi "vidi Ivana ovaj isti tm" user posted image user posted image user posted image .Kad je mm vidio da je to moja mama pocrevenio ko paprika i samo tiho rekao "nemojte mi se smijat" user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tvoj stvarno ako dijeteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

joj necu da razmisljam o simptomima,borim se,al sta cu to je jace od mene,pobjeđuje me zelja za bebom......

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:04:44   
mama2009
bas sam se ismijala mm ima svojih bisera imam i ja al on.....

neki dan se ja nakasljala i kako sam trudna uhvatila se za stomak oko pupka osjetim neku spicastu koscicu i kazem njemu stavi ruku......

kad je on osjetio kaze "molim te ne kaslji vise moze ti puknuti pupak i sve da ispadne"


ja sam se tri dana smijala


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:07:44   
ivana st
Mama2009 čitajuć sve ove provale naših muževa mi mora da zaista nismo sa istog planeta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:11:30   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
istjerat ce me mm iz kuce kolilko se smijem
uh od kad se nisam ovako ismijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:13:05   
aicha
evo jedan od moje drugarice:
zali se ona muzu da slabo gdje ide...samo s vremena na vrijeme kada se nesto bitno desi ili kada joj se koja drugarica porodi obidju se...kaze ti on njoj "pa radjajte svake godine pa cete se redovno vidjati"user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:13:29   
Mirkica
hahhahahah mama 2009 molim te nemoj da kasljes :) i sve trudnice nek nekaslju hahahah ej ovi muzevi su ludi skroz :)))))) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:15:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: cicana

Eh, sada mi naumpade jedan od brojnih blamova moga muza. Bili mi kod mojih roditelja i u moj babo prica kako je neki njegov jaran dobio invalidsku penziju, ali da je moro lezati u bolnici i raditi neke psiho testove, i kaze on pa mozda bi i ja trebao otici i praviti se lud. ja mu kazem ma daj vala imas bas smjesnu ideju pa nisi lud a moj ce ti dragi na to pa nego sta je?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da stvar bude jos gora mi se svi odvalili smijat a on nas cudno gleda i kaze pa ja sta je smjesno i kada je skonto sta je rekao bilo crvenila do bolauser posted image user posted image user posted image user posted image , sva sreca pa mi je babo razuman covjek inace bi bilo svegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

hahhahahahahhahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: "Izvale" naših muževa
22.11.2009 16:22:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Srculence

Evo jedna od rodicinog muža:
Porodila se ona i treba izaći iz bolnice i zove ona njega kaže"Donesi mi jastuk da iznesemo malu"On došao i donio pravi jastuk u kesiuser posted image .



oplakah..umalo da se udavim od shege jer grcikam i citamuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: "Izvale" naših muževa
24.11.2009 21:37:55   
Aldyy
KAd mi nije više ni do čega...uletim na ovu temu i otkinem od smijeha...i sve se čini kasnije nekako prihvatljivo podnošljivo....


Sjetih se i ja jedne odvale od mog haklje.....pošto sam ja rodila ujutro u 6:45, i taj dan sam u bolnici, naravno on dolazi da vidi bebca prvi put...( ja sam očekivala mnogo emotivnu reakciju tipa suze vriska od sreće) ....ali on....kad je ušao u sobu...ja dobro prošla na porodu i sačekala ga ispred.....prva reakcija kada me vidio...CITIRAM...Joj ženo tebe,ti ko da se nisi ni porodila,nisi ni malo blijeda,ista samo nemaš stomak.....gledam ga,one žene oko mene se smiju...hajd rekoh od uzbuđena pa lupeta zagrliće me ksnije....
REAKCIJA KADA JE VIDIO BEBCA...ulazi lik s kamerom ja se nadam ono nešto posebno a dobijem samo...JOJ ŽENO ON ISTI TI.....tad mi je puko film i rekla sam mu da lagano user posted image da se malo odmorim......sreća njegova pa kad je sutra dan doša po nas u bolnicu počeo plakati od sreće inače bi ga ubila...i dan danas samo govori kako je zbunjen bio taj dan....

Nekad ih treba dobro nalupati da dođu sebi...


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: "Izvale" naših muževa
24.11.2009 22:06:22   
Leva
Evo najnovije mog hairlije!
Nakon ubjeđivanja sa ginekologom koje je trajalo mjesec dana da mi dozvoli da uslikam zube u petak sam to konačno napravila i stavila sva sretna snimak pored TV. Ideja je bila da stoji tu do danas kako ga ne bih zaturila. I tako, MM i ja odlučimo da napravimo generalku za vikend i u jednom trenutku odem ja do kante za smeće kada imam šta vidjeti user posted image Moj hairlija zafrljacio snimak i još pri tome sav sretan počeo da me ubjeđuje kako mu je nizgledao kao fišek od limuna user posted image
Sreća njegova pa se snimak nije isprljao inače bih ga zadavila ali eto.. ljubim dijete svoje user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: "Izvale" naših muževa
25.11.2009 14:19:07   
aicha
hahaha leva...ja svog ne smijem ni pustiti da posprema inace bi morala prebirati smece da nije sta vazno bacio.
On sve baca...i na kraju kada baci nesto vazno pita mene jel kod mene to i to i ubjedjuje me da mi je daouser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *