|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   SAMOCA
27.11.2009 19:50:10   
Tigrica
Da li ste usamljene?user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: SAMOCA
27.11.2009 19:52:53   
jabuka28
Trenutno jesamuser posted image Bajram je ne osjeti se....

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: SAMOCA
27.11.2009 19:53:12   
manuela RR
Tigrice osjećaš li se ti tako???


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: SAMOCA
27.11.2009 19:54:54   
Junior
Ne osjecam se usamljeno, vec nekada izolovano...kao da to vise nisam ja....ali, valjda je to normalno jedan period nakon poroda ????????

_____________________________

Nas mali princ je stigao na svijet 29.8.2009. u 6.57 !!! Nase najvece blago !!!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: SAMOCA
27.11.2009 19:56:23   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: Junior

Ne osjecam se usamljeno, vec nekada izolovano...kao da to vise nisam ja....ali, valjda je to normalno jedan period nakon poroda ????????


Sigurno nemas vremena za sebe i sva tvoja snaga je usmjerena prema bebi pa se osjecas tako... user posted image

< Poruku je uredio jabuka28 -- 27.11.2009 19:59:30 >

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:02:22   
Junior
Jeste...nekad imam osjecaj da sam samo mama i da sve tu prestaje...mislim, nema sta...samo da je moj sincic ziv i zdrav...ali, nekad mi fali ona 2 sata da imam za sebe...ali, danas je super bilo...bili smo kod dede i nene za bajram...hahahahaha...ima dana kad sam tako nekako neraspolozena, i sve mi ide na zivce osim bebe..jedino me veseli kad mi se on nasmije i zaguguce...

_____________________________

Nas mali princ je stigao na svijet 29.8.2009. u 6.57 !!! Nase najvece blago !!!

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:06:10   
mungosini
ma dajte....sta vam je. ja se super osjecam. sama sam sa svojom curicom i odlicno nam je. ne bih ovaj bajram dala ni za sta na svijetu, sada kada imam nju.
a 2 sta uvijek mozes imati za sebe....kada beba spava, kada te zamjeni tata ili neko bliži. Tako da...glavu gore..uživaj u Bajramu, i svojoj bebiuser posted image

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:11:08   
Tigrica
Iskreno,da,cijeli dan!!!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:11:39   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: mungosini

ma dajte....sta vam je. ja se super osjecam. sama sam sa svojom curicom i odlicno nam je. ne bih ovaj bajram dala ni za sta na svijetu, sada kada imam nju.
a 2 sta uvijek mozes imati za sebe....kada beba spava, kada te zamjeni tata ili neko bliži. Tako da...glavu gore..uživaj u Bajramu, i svojoj bebiuser posted image



ma upravu si i ti....imamo ipak kraj sebe ono najbitnije u zivotu...user posted image

(odgovor članu mungosini)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:13:55   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Tigrica

Iskreno,da,cijeli dan!!!


Postoji li razlog,neko te razočarao ili nešto nije ispalo kako si zamišljala???

< Poruku je uredio manuela -- 27.11.2009 20:14:18 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:15:25   
mungosini
pa naravno...sad je vec kasno, ali sutra nabaci malo make up-auser posted image , najdraži parfem, sredi se super i u hodnjuuser posted image .

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:23:29   
Tigrica
Ocekujem vise i trazim vise..........U 27-oj sam nedelji trudnoce!Ono sto mi nedostaje je vise slobodnog vremena i prostora koje bi provodila sa suprugom,koje objektivno sada nemamo!Trudnoca mi je mnogo toga lijepog donijela,ali istina je i da se cesto osjecam usamljenom,mozda su samo hormoni u pitanju?!Ipak,hvala na razumijevanju!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:28:10   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Tigrica

Ocekujem vise i trazim vise..........U 27-oj sam nedelji trudnoce!Ono sto mi nedostaje je vise slobodnog vremena i prostora koje bi provodila sa suprugom,koje objektivno sada nemamo!Trudnoca mi je mnogo toga lijepog donijela,ali istina je i da se cesto osjecam usamljenom,mozda su samo hormoni u pitanju?!Ipak,hvala na razumijevanju!


jeste hormoni su...
al duso draga moras biti spremna i na tezi dio...kad dodje bebica a ti moras po cijeli dan biti s bebicom a npr. ne mozes izaci vani i tako iz dana u dan...
nego se ti nama opusti i lupetaj malo s nama ovdje ...
ccccc hoces da te javno opomenem ...kako bona da budes usamljena pored nas zivih user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:29:43   
veeseelaa
ne sjećam se da sam nikad bila usamljena a vala nekad ne bi bilo na odmet
Ja imam jako brižnu majku, brata, snahu, bratičinu koji mi "ne daju mira"user posted image
Naravno tu je i moja kći pored koje nema šanse za tako nešto a suprug......ma i on je jako nemiranuser posted image
Prije udaje sam imala ispunjen društveni život i slovim za druželjibivu osobu, imam par bliskih prijatelja/ca sa kojim sam redovito da ne kažem u svakodnevnom kontaktu
Raja s posla isto, kad sam prehladjena odmah mi dolaze u posjetu...... a baš bi voljela biti usamljena kad sam nahladjena user posted image  i nema šanse da isfoliram šefa da imam gripu, to mi je najgore
Samoća s vremena na vrijeme je poželjna, posložiš kockice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:32:51   
Tigrica
Hvala lijepo!Slatko si me nasmijala!user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: SAMOCA
27.11.2009 20:37:56   
reallove
tema stvorena za mene..e ja se cijeli da osjecam usamljeno,jos uvijek se osjecam tako,bajram je a kao da nije,moji nisu tu,e sama sam na svijetuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: SAMOCA
27.11.2009 22:40:50   
mamalama
Svaki bajram i svaki drugi vazan dan u mom zivotu sam usamljena i potistena, jer niko ne moze popuniti prazninu koja je ostala iza smrti mog babe user posted image user posted image user posted image
Posebno kad taj dan ne provedem sa ljudima kojima je tesko kao i meni .. sa bratom i mamom... a danas zbog obaveza oko kurbana i zbog toga sto su oni u drugom gradu nismo skupa.. a nekako kad sa s njima lakse podosim...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: SAMOCA
27.11.2009 22:43:44   
milomoje
i kod mene slicno... tigrice tu su i hormoni a i ovo iscekivanje bebice, ja isto osjecam da sam samo na bebu i sve vezano za docek bebice ustremljena, da se gubim u ostalim stvarima, a takodje i tebe razumijem reallove, danas sam citav dan boravila sama u kuci,..a Bajram, tek predvece kada je muz dosao s posla otisli kod njegovih roditelja...ah sto je tu je nazalost...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: SAMOCA
27.11.2009 22:46:23   
reallove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: SAMOCA
27.11.2009 22:47:10   
Dida79
Rijetki su momenti kada mogu reci da sam usamljenauser posted image user posted image
Ponekad imam zelju da odem negdje sama gdje me niko nezna i da onako sa svojim mislima dugo dugooo setam, jer pored dvoje djece stvarno rijetko imam vremena za sebe i za onih pet minuta tisine.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: SAMOCA
28.11.2009 12:38:56   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Tigrica

Ocekujem vise i trazim vise..........U 27-oj sam nedelji trudnoce!Ono sto mi nedostaje je vise slobodnog vremena i prostora koje bi provodila sa suprugom,koje objektivno sada nemamo!Trudnoca mi je mnogo toga lijepog donijela,ali istina je i da se cesto osjecam usamljenom,mozda su samo hormoni u pitanju?!Ipak,hvala na razumijevanju!


Draga tigrice ja ću ti samo ponoviti ono što su ti forumašice već rekle to su HORMONI...
Kad se samo sjetim ...
I ja sam imala faze usamljenosti koje su u trudnoći potpuno normalne.
Kad su mi svi bili pri ruci išli su mi na živce a onda sat dva kad nikog nije bilo pored mene suze sam lila i mislila da su bezosjećajni,da su me napustili i kako  me niko ne voli i nema razumjevanja...user posted image user posted image user posted image user posted image
Nekad opet da mi je bilo da mi sve prestanu zvati i dolaziti da me malo puste na miruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj muž u to vrijeme nije znao kako da se ponaša i kakvu reakciju od mene da očekuje...

Sve to prođe,a usamljena definitivno nisi kao što Višnja reče pun je forum tvojih prijateljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 28.11.2009 12:39:21 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: SAMOCA
28.11.2009 15:36:44   
Tigrica
Draga Manuela,hvala Ti!Ipak,,,,,,znace rijeci podrske i razumjevanja!Da,upravo tako,kao sto si napisala,nesto jace od mene!Hvala jos jednom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: SAMOCA
28.11.2009 16:11:52   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo šaljem ti još pozitivnih vibricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 28.11.2009 16:12:32 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Tigrica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: SAMOCA
28.11.2009 19:25:26   
Anoniman
Usamljeno???Svaki dan najmanje 1 sat, seka je tu stalno samnom s dragim ako nije ovdje onda smo ili na telefonu ili na msn, prijatelji dolaze, obilaze redovno ali ipak se osjecam samom....To su hormoni imam osjecaj da me niko ne razumije, ako pokusavaju da mi ugode ide mi na zivce ako ne pokusavaju onda sam ljuta jer to ne rade....Cas mi vruce cas mi hladno...spopada me neka tuga redovno. opterecena sam raznim pitanjima u vezi skorije buducnosti, poroda  sve sto jedno malo zivo bice nosi sa sobom....Utice mi to i na san....Cesto mi se place bez razloga, ponekad prolijem rijeku suza ...Sve je to valjda normalno u trudnickim danima divim se ovim ljudima koji kuburaju samnom po citav danuser posted image user posted image user posted image Al dodjem malo na ovaj forum uvije ma nesta zanimljivo, za nasmijati se, malo procaskati ....

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: SAMOCA
29.11.2009 23:15:23   
Crvena
Tigrice, zao mi je sto samocu tako shvatas. Opusti se i uzivaj kada bebica dodje samoca odlazi zaaaaauvijekuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *