|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROXEED
10.5.2009 1:41:43   
zazaaa
Evo da se i ja javim na ovu temu jer i ja sam u tim problemima..Prija godinu dana moj MM je operisao varikokelu nalaz se jes popravio ,ali nije baš najbolji.70 % Pokretljivi 30% progresivni pokretni dobijo j terapio Proxsidd  pijo je dava ipo mjeseca,sad bih trebao obnoviti nalaz. Jeli kome pomogo proxsidd,a da mu je ovakav nalaz kao kod mog muža?user posted image

(odgovor članu bebiloni)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: PROXEED
11.5.2009 14:25:57   
prevareni
Ja sam pio Proxsed i meni nije nista ili sasvim malo pomogo,sa 34%na 40% Progresivno pokretni,za 6,5 mjeseci.a Pro-fertil kapsule za 3 mjeseca su mi pomogle sa 40% na 55% Progresivno pok.a jeftinije Pro-fertil petoduplo mozda i vise.

(odgovor članu zazaaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: PROXEED
12.5.2009 10:35:33   
Leva
Na zalost ne poznajem nikoga kome su ove tablete pomogle. Svi su u najboljem  slucaju imali isti spermiogram i ostali kraci za 2000 KM user posted image
MM i ja smo se na startu dogovorili da necemo ni pokusavati s njim...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: PROXEED
15.5.2009 19:23:42   
prevareni
Leva svaka ti čast.Da se ja pitam ja bi PROXEED,zabranio da se prodaje.A svima ko ima problema da obavezno mora piti,Pro-fertil.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: PROXEED
15.5.2009 20:42:22   
ena0002
Ja bih jos dodala poreded proxeed-a i padutin kao bacanje para, na zalost.

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: PROXEED
19.5.2009 17:35:29   
slotem
Zdravo svima :-) ja sam vov na forumu pa zewleobih ako neko moze da mi pomogne kako da popravim kvalitet sperme na prirodan nacin
Hvala

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: PROXEED
19.5.2009 20:59:49   
prevareni
Pozdrav,sve teme na forumu malo pogledaj pa ces naci,svakakvih recepata.

(odgovor članu slotem)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: PROXEED
22.5.2009 13:11:52   
Anoniman
Slažem seuser posted image  bacanje para....(proxeed)
MM je pio 2 puta po 3 mjeseca i ništa bolje...
Operisao varikokelu prije 3 godine,i opet zadnja dg:oligoastenospermija

< Poruku je uredio NINA 3 -- 22.5.2009 13:12:23 >

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: PROXEED
2.6.2009 19:17:47   
prevareni
Samo nabavite Pro-fertil i vidjecete sta je lijek,a troduplo jeftiniji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: PROXEED
12.6.2009 13:49:37   
mina minka
zaza kod mm je nalaz gori od tm i pio je proksed i jos gore.smajili se pokretni sa 21 na 8.znaci nije bilo efekta 

(odgovor članu zazaaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: PROXEED
13.6.2009 21:20:13   
prevareni
Zar ima i sada neko da pije Proxseed,zar nije povucen iz Apoteka zato sto narod samo đaba daje pare a nalaz isti ili gori,zato trazite da nabavite lijek,sa malo para a peterostruko pomaze u svim vidovima kod muskaraca ko ima problema sa Spermogramom.Sretno.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: PROXEED
17.6.2009 1:24:22   
zazaaa
imam jedno pitanje za vas dali je neko probao trojnu terapiju za pobojšanje spermograma kod travarke Matija ,i imali kakve fajde??? 
mina minka žao mi je što i ti prolaziš kroz iste svari kao i jauser posted image ,ali se moramo bazirati samo na mužev nalazuser posted image da popravimo nekako kvalitet inače đabe nam je piti klomid i raditi stimulacije user posted image žao mi je ali tako je, ali idemo dalje biće aBd.pusa ti velika od mene
                                     

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: PROXEED
1.7.2009 2:10:04   
zazaaa
zašto nema niko na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa daj ljudi koji su popravili spermogram od čega i kako,niko ništa nepišeuser posted image user posted image

(odgovor članu zazaaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: PROXEED
1.7.2009 7:59:48   
nella
zazaa evo ja da ti kazem da je mm upravo popravio nalaz od proxeeda,vidim da ovdje ima i onih koji ga bas ne odobravaju,ali eto njemu je bas on pomogao!
jeste da je jako skup,ali treba biti uporan,mm ga je pio 6 mj.i nalaz se pravo popravio,i sveden na normalu!
takodjer je pio i tesiceve travkice,ali jako malo,pio je vit E i C, i bioastin.

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu zazaaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: PROXEED
1.7.2009 10:41:29   
Starka
Nella, tako mi je drago da je dragi popravio spermogram user posted image user posted image . Sad u akciju user posted image user posted image

_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: PROXEED
6.7.2009 11:29:36   
mina minka
nela bas mi je drago sto je bar nakome pomogao.jel ga pio 2 puta na dan?mm je pio 3mjes i jedanput na dan i onda izvadio nalaz i nista i dr je rekao da ne pije vise.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: PROXEED
6.7.2009 13:37:31   
nella
mina minka mm je pio 2x dnevno,6mj.ali sam malim prekidima,ali u tom periodu bi nastavio piti druge vitamine i cajeve,ali to je bilo kratko,tako da smo misljenja da mu je samo proxeed pomogao!

tebi i tm zelim puno srece!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nella -- 6.7.2009 13:39:30 >


_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: PROXEED
7.7.2009 0:36:24   
zazaaa
Draga nella pijo je i proxid 3 mjeseca i ništa nalaz gori kako sam već i napisala.Sad sam mu kupila neke čajeve i med kod matije.Dali je neko od vas uzimao?

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: PROXEED
7.7.2009 8:51:12   
nella
draga zazaa samo znam da koja je god terapija u pitanju treba biti uporan.
mm je bio uporan samo kad je u pitanju proxeed, a sve ostalo je brljavio, hocu reci bilo da su u pitanju cajevi, med ili vitamini, on je sve to pio kratko i u prekidima.
sad neka tm samo bude uporan sa tom terapijom, pa ces onda vidjeti na cemu ste?
SRETNO!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu zazaaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: PROXEED
7.7.2009 11:21:20   
A Iman
nama su pomogle...jako (uz kombinaciju e i c vitamina)

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: PROXEED
10.7.2009 9:48:22   
mina minka
nela pa ti si u pravu ,ono pise i na kutiji da se pije 6mje 2puta.al dr je nama rekao da pije jedanput i tako da nije uspjelo

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: PROXEED
10.7.2009 12:29:51   
prevareni
Pozdrav,daj boze da nekom moze pomoci Proxeed,moze malo pomoci ili nimalo,meni za 6,5 mje.se nalaz popravio 6%,a Pro-fertil za 3mje.15%,i ostale stvari u nalazu su se popravile fenomenalno.A za ostale terapije nisam cuo jeli kome pomoglo,a kome sam ja preporucio da pije Pro-fertil,svi su bili prezadovoljni.pa izvolite.Sretno svima.

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: PROXEED
10.7.2009 14:39:26   
nella
prevareni vidis da ipak postoje oni kojima je proxeed pomogao, ako tebi nije, a sto mi je zao, ipak kod nekog u velikoj mjeru ima uspjeha!
ne znaci ako tebi nije pomogao, da nikome nece?
zelim ti puno vise srece sa pro-fertilom,ako vec nisi imao sa proxeedom!user posted image user posted image user posted image
SRETNO!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: PROXEED
21.10.2012 9:13:06   
vjestica
ima li na našem tržištu kupiti proxeed lubrikant ili nekii drugi sperm friendly lubrikant?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 124
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *