|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
10.2.2010 15:55:16   
babygirl
ja samo da kazem da sam imala komsinicu poslije rata, djevojka, momak joj ranjen u ratu izgubio nogu. vjencali se poslije toga. kaze meni mama nkon godinu dana da je ona rodila. svi ostali u soku, a najvise ona sama. ona doduse tes nikad nije ni radila. udebljala se desetak kila i zezala se na svoj racun, kaze povecao joj se apetit, na dijetu ce i trcanje. u bolnicu su je doveli zbog uzasnih bolova, mislili su da su bubrezi. na UZV su utvrdili da je zena imala vanmatericnu trudnocu i hitno je operisali.i ona i curica su danas potpuno normalne i zdrave. zbog redovne M , povremena probadanja je pripisala necem drugom.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
12.2.2010 20:21:25   
Husic10
Jooojjj ja vjerujem da je se ovo desilo ali nikako ne kontam kako te zene ne osjete promjenu na svome tjelu......ili bar neki simptom....Bogom je dato da ti to jednostavno osjetis na sebi....neznam nemogu nikako biti pametna sto se ovoga tice...sad da kazes da lazu nije mi ni to jasno jer sto bi lagale....haj sto bi narodu ali ne bi valjda same sebi...ipak kad je zena trudna , mene je makar, toliko brinulo jeli beba ok i sve sto se desava pa otisle bi valjda na pregled zbog samog toga.


Dok nisam procitala da se ovo i u Bosni desavalo , jednostavno sam mislila da je to samo prica za tv ovih Amerikanki....one bi i mater prodale samo da budu na tv-u. Al eto....sad neznam....user posted image user posted image

Cudno skroz....

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
25.2.2010 14:05:03   
nina25
moja je svekrva tek u 7. mjesecu trudnoce saznala da je trudna. imala 17. godina, zabavljala se sa svekrom i nije ni sumnjala da bi mogla biti trudna. otisla doktoru zbog bolova u ledjima, poslo je na slikanje i vidi da je trudna. ona sko dobila, kako ce to sad mami reci. na porod otisla sa 4 kile manje nego sto je imala prije trudnoce.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
25.2.2010 14:28:39   
jasmin

IZVORNA PORUKA: babygirl

ja samo da kazem da sam imala komsinicu poslije rata, djevojka, momak joj ranjen u ratu izgubio nogu. vjencali se poslije toga. kaze meni mama nkon godinu dana da je ona rodila. svi ostali u soku, a najvise ona sama. ona doduse tes nikad nije ni radila. udebljala se desetak kila i zezala se na svoj racun, kaze povecao joj se apetit, na dijetu ce i trcanje. u bolnicu su je doveli zbog uzasnih bolova, mislili su da su bubrezi. na UZV su utvrdili da je zena imala vanmatericnu trudnocu i hitno je operisali.i ona i curica su danas potpuno normalne i zdrave. zbog redovne M , povremena probadanja je pripisala necem drugom.


Ovo mi je gotovo nevjerovatno,pa zar je moguce da uspije vanmatericna trudnoca,zar se ona ne prekine sama od sebe skroz rano,znaci dijete raste u jajovodu.....nemoguce?!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
25.2.2010 14:56:38   
milenium
ma kakvom jajovodu, dijete raslo u jajovodu ,baš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.2.2010 15:03:28 >

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
25.2.2010 15:11:30   
malena27 RR
Ocigledno je da se zena nije dobro izrazila ili nije povezala recenicu. Vanmatericna trudnoca ne opstaje i opasna je po zivot zene. Ako je zena rodila, onda nije bila sigurno vanmatericna. I nemojmo skretati s teme!
Tema je Nisam znala da sam trudna!



LP


< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.2.2010 15:40:32 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *