|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prerano povisen LH
8.12.2009 22:10:13   
lana2006
Ovaj ciklus sam na Puregonu,on kao Klomifen stimulise rast folikula,samo sto njega spricam jednom dnevno. Danas(11 dc) sam bila na ultrazvuku i vadjenju krvi. Ultrazvuk super, četiri folikula dva veca, doktor mi rekao za par dana će mi izazvati ovulaciju. Ja sva srećna konacno nešto konkretno. Sad sam dobila rezultat hormona, LH se znatno povisio. Sad nisam sigurna šta to znaci,pa mi treba vasa pomoć!!! Da li to znači da će mi LH stopirati rast folikula i onda nema ništa od zrelih jajnih celija? Da li se to može popraviti? Doktor mi je rekao još dva dana da se bocam sa Puregonom pa u srijedu opet vadjenje krvi. Da li je neko već imao ovakvu situaciju,da li ima neke nade? A tako sam se radovala kad sam čula da su dva folikula potpuno identicna,i da ćemo imati sanse za blizance... user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prerano povisen LH
9.12.2009 14:24:02   
lana2006
Jel moguce da se to samo kod mene desava i da ni jedna od vas nije imala iskustvo sa tim? user posted image

(odgovor članu lana2006)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prerano povisen LH
9.12.2009 15:35:25   
plava72
normalno je da LH odskoči pred i za vrijeme ovulacije user posted image


_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu lana2006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prerano povisen LH
9.12.2009 16:07:02   
lana2006
Da u pravu si,ali ne prerano. Jutros su mi ponovo vadili krv i veceras cu saznati rezultate. Rekli su da ako je LH nastavio rasti,prekida se sa stimulacijom i onda je gotovo za ovaj put. Sledeci ciklus ciklus ponovo iz pocetka. Ali i da postoji i sansa da se LH snizi i onda folikule nastave svoje sazrijevanje. Ovako ce popucati bez da su zrele i spremne za oplodnju. Nista, cekanje.... Bar sam to naucila dobro raditi....

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *