|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sto za cetvoro
4.1.2010 10:04:56   
w.pooh
Recepti
Predjelo Kanapei od palente
600 ml mlijeka, 250 g palente i malo maslaca skuhati i istresti u tepiju ili kalup da se ohladi. Ohlađeno rezati na kockice i na čačkalicu stavljati "fil" po želji. Kod mene je bio sir trapist, dimljena pureća šunka, suđuka, goveđi pršut, kiseli krastavci i masline. Ja sam sve to oblikovala malim kalupima kako bi izgledalo ljepše.user posted image
Glavno jelo Mesne kocke
1 kg mljevenog mesa pomiješati sa lukom, začinima, hljebom, prezlom, jajetom (smjesa kao kad pravite šnicle) i sve to istresti u manju tepsiju i peći 20 minuta na 200 C. Izvaditi iz rerne i preko poredati kriške svježeg paradajza, sir trapist i malo parmezana i zapeći još desetak minuta. Kada se malo ohladi rezati na kocke.
Prilog Ledo carsko povrće skuhano u vodi i dodano vrhnje za kuhanje i još posebno kukuruzuser posted image
I pogačauser posted image
Desert Čoko puding sa višnjama
Puding skuhati i u čašu ili zdjelicu redati prvo iscijeđene višnje iz kompota, pa onda puding do pola čaše, u sredinu staviti puslicu i ponovo puding. Ukrasiti sa slatkim vrhnjem, višnjama i čoko mrvicama.
Prijatno user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: sto za cetvoro
4.1.2010 10:10:28   
anidla
jaoooooo,zeno sto napisa ovo sve a ja od danas na dijeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bjezim od tebe i ove teme....
kad skinem kile vracam se user posted image user posted image user posted image user posted image

caooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: sto za cetvoro
4.1.2010 10:13:55   
w.pooh
hehhheh šta je ovo sve na dijeti, jel to poslije Novogodišnjih praznika? user posted image
I Ivana je bila na dijeti kad je bila kod mene pa je sve pojela user posted image user posted image
Ivana user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: sto za cetvoro
4.1.2010 11:14:08   
IvanaTz
Aaaaaa jes' me sraaamootaaauser posted image user posted image user posted image user posted image ... Al' jela sam bez hljeba, tj. bez one doobree pogace, uuhh, samo meso i povrce, malo sam samo s desertom zeznulauser posted image al' zato do sutra nisam vise nista jela...




_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: sto za cetvoro
4.1.2010 19:11:57   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

heheh ma to je kod mene odokativno user posted image
zakuhate brašno, germu sa mlijekom i malo šećera, jaje, topla voda i malo ulja onako da bude mekano ali ne previše i kada nadođe prekuhati i tako 2-3 puta. Onda rasporediti u male loptice, ja imam manju tepsiju pa pečem dvije pogače i u svakoj bude 6-7 loptica. Loptice malo oblikujete i ostavite desetak minuta da odstoje i onda ih razvaljate i redate u tepsiju tako da svaku malo namažete uljem (zadnju ne mažete user posted image ) i pečete na 220 C 20-30 minuta u zavisnosti od rerne. Ja kada je izvadem malo je premažem biljnim maslom, izrežem i u slast pojedem user posted image user posted image
Prijatnouser posted image user posted image
Uopšte nije komplikovana i nije neko umijeće da se napravi, mislim da je samo ukusnija što se svaka "kora" malo namaže uljem i ona se onda lista.




Eh,ja Sabina draga ja je evo sad pravim!!!!
Sad ću je podkuhati,a nekad večeras ili ujutro ću je peći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: sto za cetvoro
5.1.2010 22:53:36   
Nunichi
Sta bi manuela, jel uspjela pogaca? user posted image

Ja sam skontala sta cu kuhati, napokon. user posted image user posted image Nadam se da cemo se svi skupa najesti, ako bude lose zivjela Sedra. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: sto za cetvoro
5.1.2010 23:13:55   
manuela RR
Jest,gotova i pojedena.user posted image user posted image user posted image mljac mljac...
Super mi ispala.
Još sam večeras napravila i Snikers tortuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da si skontala čime ćeš nas počastiti..baš se veselim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: sto za cetvoro
5.1.2010 23:20:24   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image De baaaa i snikers napravila... vidis kako na tebe pozitivno uticu nasa druzenja. user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja jedva cekam subotu, pa valjda se i najedemo. user posted image


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: sto za cetvoro
5.1.2010 23:22:33   
manuela RR
Isto mi i MM govori  izgleda da će one od tebe napraviti kuharicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: sto za cetvoro
5.1.2010 23:38:28   
Anoniman
Ne sumnjam u tebe školska nimalo, ja se veselim našem druženju ...
Nego hoćemo li povesti djecu ili bez njihuser posted image , da mogu unaprijed uvezati kogauser posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 885
   RE: sto za cetvoro
6.1.2010 9:00:47   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo manuela, ja nisam ni sumljala u tebe kao kuharicu user posted image
Nunichi napravi nešto lijepo ja neću jesti na poslu user posted image user posted image
A sad ko će voditi djecu da i ja znam šta ću?



_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: sto za cetvoro
6.1.2010 9:29:40   
Nunichi
Povedite ih, nabavila sam zastite za uticnice. user posted image user posted image
Zara ih ocekuje, pa vi sad gledajte. user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: sto za cetvoro
6.1.2010 19:39:21   
Anoniman
ja sam danas napravila onu Sabininu pogaču- kako je dobra samu sam je jela onako vruću i pojela polauser posted image user posted image user posted image ... treba meni kila sad ću to praktikovat svaki dan...user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 888
   RE: sto za cetvoro
6.1.2010 19:44:29   
w.pooh
hehe i ja znam kad ću ući na rr user posted image user posted image Breskva drago mi je da je uspjela i da ti se sviđa user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: sto za cetvoro
8.1.2010 18:20:19   
IvanaTz
Nunichi, ima li tremeuser posted image ? Djevojke, spremate li se za sutra?

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: sto za cetvoro
8.1.2010 22:57:25   
Nunichi
Ma nema treme, sta bude bice. user posted image Znam ja da vi necete odati ako ostanete gladne. user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo torta gotova, super je, nije preslatka tako da mozes cijeli komad pojesti. user posted image
Teletina marinirana, a ostalo se zavrsava sutra. Uz boziju pomoc. user posted image

Vidimo se u 14h, jedva cekam. user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 8:36:03   
w.pooh
Nunichi ja vjerujem u tebe user posted image kad budem jela govoriću mmm mmm jest dobro user posted image user posted image šala, ne brini se nećemo ostati gladne user posted image Ja evo na poslu, direktor će me pustiti ranije user posted image , odoh po Farisa i eto nas...juuppiiiii user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:14:44   
Nunichi
Super, fin ti taj direktor. user posted image Ponesi nam koje pivce za zivce. user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:28:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ma nema treme, sta bude bice. user posted image Znam ja da vi necete odati ako ostanete gladne. user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo torta gotova, super je, nije preslatka tako da mozes cijeli komad pojesti. user posted image
Teletina marinirana, a ostalo se zavrsava sutra. Uz boziju pomoc. user posted image

Vidimo se u 14h, jedva cekam. user posted image


ma, duša moja, jel' mi to ti danas kuhašuser posted image
Sretno, neka ti sve uspije...lijepo se provediteuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:32:29   
Nunichi
Kuham, kuham. user posted image
Evo pijem kaficu, pa lagano u nove radne pobjede. user posted image
Hvala ti mila, bas sam te pozelila! user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:35:11   
acudesa
I, ja sam vas, evo pomalo se vraćam "u formu"user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:37:58   
reallove
IZVORNA PORUKA: acudesa

I, ja sam vas, evo pomalo se vraćam "u formu"user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage sretno i od mene,lijepo se provedite...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 9:40:37   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ponesi nam koje pivce za zivce. user posted image

Ma samo reci koliko, ima piva u hektolitrima user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 11:51:38   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image za tortu....meni je to najbitnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam ekspert za slatkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ekspert u smislu da ga volim puno jestiuser posted image user posted image user posted image user posted image )

< Poruku je uredio manuela -- 9.1.2010 11:52:32 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 12:22:31   
Anoniman
Ovo vrijeme ludo sad kiša sad sunce, vidjećete kad vas budem na stanici  čekala ima pljusak da složiuser posted image ...
Evo ja se polako spremam pošto mi treba godina da spakujem sebe i Alima...Nadam se da će nas dječica slušati i da ćemo mi na miru jesti i pričati...

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *