|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 12:37:36   
w.pooh
 
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ovo vrijeme ludo sad kiša sad sunce, vidjećete kad vas budem na stanici  čekala ima pljusak da složiuser posted image ...
Evo ja se polako spremam pošto mi treba godina da spakujem sebe i Alima...Nadam se da će nas dječica slušati i da ćemo mi na miru jesti i pričati...


user posted image user posted image Ista sam ti takva sa spremanjem, dva sata ranije moram početi da bi na kraju opet kasnila user posted image user posted image jer malom gospodinu u zadnjem trenutku nešto ne odgovarauser posted image ma ne brini neće kiša a i nevjerujem da ćemo doći po tebe prije 13:50 znaš da imamo crveni val user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 13:59:31   
Nunichi
Da znate da moje gosce kasne. user posted image user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 14:00:34   
nikita
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Da znate da moje gosce kasne. user posted image user posted image



a sramote, ohladit ce se hrana user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 16:40:19   
Nunichi
Eh zavrsi se i moj hastal. user posted image
Hvala mojim dragim goscama na prekrasnom druzenju. Ja sam bas uzivala.  user posted image
I hvala mojoj miloj kcerkici koja je u po frke istresla smoki na tepih i onako ga fino utabala. user posted image
Pilici su bili fini...samo nam je Sergej opet falio, ali nadoknadit cemo mi to kad nam jos malo naraste. user posted image

Slike i recepti ce biti malo kasnije, ako stignem danas, jer imam veceras novu turu gostiju. user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 16:49:47   
Anoniman
Ma ko je to vrijedanuser posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 905
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:22:42   
Anoniman
Evo da se i ja javim i odmah idem brzinski da pravim večeruuser posted image
Prvo da se opravdam nismo kasnile to Azri nije tačan sat...
Ja sam sve pojela, sve super, prelijepo ... zamalo da ne pojedem čačkalicu kolko sam navalilauser posted image ...Vidjeće se to i na slikama.
Predivno sve Azra, piši nam recepte jer od ove djece nismo stigle puno protabirit...


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 906
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:26:40   
Nunichi
Sad sam vidjela da imam samo sliku predjela. user posted image user posted image user posted image
Nadam se da cure imaju vise slika hrane, kod mene samo pilici i mi. user posted image

user posted image

user posted image

A danas smo papale slani rolat, lovacki krompir, telece snicle punjene sirom i suhim mesom, kuhana mrkvica (malo da da boje tanjiru user posted image ), zelena salata, a desert je bila lagana tortica. user posted image



< Poruku je uredio Nunichi -- 9.1.2010 17:29:31 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:34:33   
bebacha
vama opet bilo lijepouser posted image user posted image user posted image nesumnjam da je sve bilo ukusno al meni opet zapade za oko nesto drugo.uh ato su ti lijepi tanjiri i zdjela i caseuser posted image user posted image user posted image user posted image joj luda za lijepim sudem tako da mi je ovi tvoje extra.moram obnovit  tanjire samo cekam da Ajla jos koji razbije da ima razloguser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:36:52   
mamine oci
ko je to nama bio vrijedan,user posted image jos da nam dodjete u sarajevo na jedan skupni rucak,sve pohvale z domacicu...user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:37:34   
manuela RR
Meni je isto bilo prelijepo,Nuni baš ti hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image
Još sam sita.
Sve preukusno,a glavno jelo je bilo EXTRAuser posted image
Ne znam kako vi,moje dame,al meni se čini da svako naše druženje prekratko traje........user posted image
Bilo nam je pepo,Emir se udomaćio pa sam ulazio i izlazio iz hodaliceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Baš sam se navikla na ova naša subotnja druženja.user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 9.1.2010 17:39:23 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:37:59   
Anoniman
Nunichi, stvarno je ovo dosad sto vidim prelijepo, a tortu moram sto hitnije pravitiuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 911
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:43:28   
Nunichi
Hvala cure. user posted image
Bas mi je bilo zadovoljstvo praviti rucak za nas, a istina svaki je prekratak, ko kad mozemo puno pricati. user posted image user posted image

Sahara, prelagana je za napraviti, probaj, neces se pokajati. user posted image

Bebacha hvala mila, a ovo sto se tebi svidja kupljeno tu kod tebe u Robotu. user posted image   Samo su ovi veliki tanjiri nezgodni, ne mogu stati u masinu. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 9.1.2010 17:46:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:44:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

uh a što su ti lijepi tanjiri i zdjela i caseuser posted image user posted image user posted image user posted image

I mi smo to odmah prokomentarisale ko prave smo domaćice,user posted image ...

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 913
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:45:59   
w.pooh
Ah drage moje user posted image bilo mi je prelijepo, Nunichi hvala user posted image
i nismo zakasnile stigle smo tačno u 14:00user posted image user posted image
Hrana, društvo i domaćica user posted image sve je za pohvalu. Koliko nam je dobro mislim da se naš sto nikad neće završiti, samo ćemo se vrtiti u kruguser posted image user posted image
Dekoracija i predjelo
user posted image
Glavno jelo
user posted image
Desert
user posted image



_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:47:40   
manuela RR
Naravno........
sad još kod Ivane pa ponovo od početka kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 17:53:55   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mmmm desert izgleda ukusanuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:04:52   
w.pooh
Nunichi i Zara user posted image
user posted image
w.pooh, Faris, Breskva i Alim user posted image
user posted image
manuela, Emir i IvanaTzuser posted image
user posted image




_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:08:11   
Anoniman
Ma prelijepouser posted image

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 918
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

Ne znam kako vi,moje dame,al meni se čini da svako naše druženje prekratko traje........user posted image
Baš sam se navikla na ova naša subotnja druženja.user posted image user posted image user posted image


I meni kratko trajeuser posted image i jedva čekam ponovo druženje ...

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 919
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:12:16   
Anoniman
Imam li ja na jednoj barem slici a da nisam sa zalogajem u ustimauser posted image , moram da pohvalim Ivanu baš se drži pravo dijete po pola porcije je smo pojela-svaka čast kad možeš odolitiuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 920
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:13:41   
Nunichi
E jesi mi uhvatila frizuru svaka ti cast. user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:15:47   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: Nunichi

E jesi mi uhvatila frizuru svaka ti cast. user posted image user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ja je tek sad i primjetila user posted image user posted image ma ti si naša lavica user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 18:25:36   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Imam li ja na jednoj barem slici a da nisam sa zalogajem u ustimauser posted image ,


a i Alim je na mamuuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 19:41:31   
Nellica
Drage moje , pa vi baš uživateuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: sto za cetvoro
9.1.2010 20:20:49   
juni
Moram pohvaliti kuharicu, sve izgleda primamljivo i ukusno samo jos da probam user posted image Lijepo vas je vidjeti na slikama sa svojim pilicima, djecica su bas porasla.

Nunichi, imam jedan savjet vezan za tanjire. Kazes da ti ne mogu stati u masinu?! Isto se nama desilo dok jedan moj prijatelj nam nije ukazao da se onaj gornji dio gdje se redaju sudi moze staviti na veci nivo i mi se bas iznenadili user posted image Pokusaj pa mi javi jel vam uspjelo.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *