|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 14:04:32   
faris06
Mi smo F. prije 2 godine kupili suncane naocale u Beba Kids-u, nisu bile skupe a rado ih je i nosio.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 14:13:04   
mišur
Ja sam Luki uzela ove Chico još prošle godine kad smo isšli na more, i cijena im je bila oko 27 KM, koliko se sjećam.
Isto sam provavačicu milion puta pitala jesu li stakla sa zaštitom od UV zraka i jesu li original, obzirom na cijenuuser posted image
Naše su plave sa nekim tufnicama sa strane...

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 14:44:29   
bebano
Mišurice zlato saljem ti puse user posted image . Sorry na OT
 
Sto se tice suncanih naocala ja sam stvarno razmisljala da ih kupim Luki ali ne mode radi, jer mislim da to djeci ne treba fola radi. Moj Luka je jos prosle godine kada je jako sunce, specijalno na moru, stalno drzao zatvorene okice, ono ne bukvalno ali bas je stalno zmirkao jer mu sunce uzasno smeta. Ima svijetle oci i citala sam da ljudima sa svijetlim ocima sunce jos vise smeta. Stalno je trljao okice i bas mi ga je bilo zao. Ali sam sve mislila da je jos premal za suncane naocale. I ponukana vasim pricama kupicu mu Chicco jer se nadam da imaju neku UV zastitu, a cjena im je skroz ok.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 14:52:44   
mama75
Mi imamo naocale iz TL. Jedne sa roza staklima kada je vjetar, a jedne sa crnim kada je sunce. Tako dijete odabralo, smeta joj i vjetar. Pisalo je da ima UV zastita, pa hajde da im vjerujemo. Stalno sam zabrinuta, sta god da kupujem djeci pitam se: da nije kinesko, otrovne boje, kakav je kvalitet... Nadam se da se ovi u TL ne bi zezali s takvim stvarima

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 16:15:15   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mišur

Ja sam Luki uzela ove Chico još prošle godine kad smo isšli na more, i cijena im je bila oko 27 KM, koliko se sjećam.
Isto sam provavačicu milion puta pitala jesu li stakla sa zaštitom od UV zraka i jesu li original, obzirom na cijenuuser posted image
Naše su plave sa nekim tufnicama sa strane...



e te su se meni pravooooooo svidjele ali mu bile velike

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: suncane naocale za dijete
22.4.2010 18:19:24   
bebbe RR
Divne su mi ove "bebe naočarke". Pokušala sam i moju bebanu slikati, da postavimo, ali nema šanse da ih ni toliko koliko mi treba da je slikam zadrži:(

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: suncane naocale za dijete
25.4.2010 23:03:57   
mišur
IZVORNA PORUKA: bebano

Mišurice zlato saljem ti puse user posted image . Sorry na OT
 
Sto se tice suncanih naocala ja sam stvarno razmisljala da ih kupim Luki ali ne mode radi, jer mislim da to djeci ne treba fola radi. Moj Luka je jos prosle godine kada je jako sunce, specijalno na moru, stalno drzao zatvorene okice, ono ne bukvalno ali bas je stalno zmirkao jer mu sunce uzasno smeta. Ima svijetle oci i citala sam da ljudima sa svijetlim ocima sunce jos vise smeta. Stalno je trljao okice i bas mi ga je bilo zao. Ali sam sve mislila da je jos premal za suncane naocale. I ponukana vasim pricama kupicu mu Chicco jer se nadam da imaju neku UV zastitu, a cjena im je skroz ok.


I ja tebi šaljem puno puno user posted image user posted image user posted image
I našem imenjaku, naravnouser posted image

Iz ovog razloga koji si ti navela, i ja sam se odlučila da uzmem mom Luki naočare, jer je stalno trljao okice i često mu se dešavalo da mu zasuze...Kod njega je dodatni problem još sa trepuškama, pa mu i od toga zasuzi oko, tako da naočare i neki šeširić ili kačketić obavezno nosimo sa sobom, čim ima malo sunca.
Mi imamo ove za uzrast od 2 g., ali ne znam kako se dalje kreću brojevi ili veličine...user posted image
Je li neko kupovao veće?

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: suncane naocale za dijete
25.7.2010 15:48:51   
škorpija
neki dan slušam na radiju da djeci do tri godien ne treba kupovati sunčane naočale, onaj frajer iz lorisa savjete dijelio, a na hrvatskoj televiziji u emisiji  "potrošački kod" kažu da već malim bebama trebaju sunčane naočale jer su njihove oči u razvoju i posebo osjetljive.
e to me sad zbuniuser posted image , ali opet kontam džaba ću ih kupiti nema teorije da bi ajdin naočale držao na glavi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: suncane naocale za dijete
25.7.2010 15:53:01   
Visnja RR
ia ja sam mislila da asja nece nositi ...ali jeste...skoro da ih nije skidala na plazi...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: suncane naocale za dijete
25.7.2010 15:57:11   
škorpija
ma asja je pametna djevojčica, a ajdinuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: suncane naocale za dijete
25.7.2010 18:17:49   
reallove
mi smo kupili suncane naocale u dm-u,nosio ih malo,bile mu zanimljive kratko vrijeme i na kraju ih slomiouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *