|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
2.5.2010 23:55:53   
taurus
A šta misliš da se prestaneš opterećivati takvim stvarima i da pokušaš da uopšte ne razmišljaš o njima. Živi svoj život kao da ih nema pa i ti njima pokaži da u nebitni. Ja u principu nisam za takva riješenja ali ako se ne može drugačije onda lijepo i ti promijeniš taktiku, pa onda ti ne zoveš i ne pozdravljaš pa da vidiš šta će biti.
Ako te pitaju šta ti je onda ti lijepo sve kažeš što ti je na srcuuser posted image

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
3.5.2010 0:01:54   
acudesa
libra, tebi je najvažnije imati sa tvojim mužem dobar odnos sa razumijevanjem, a ostali (SVI) ne bi trebalo da te opterećavaju....ne sekiraj se, a za finansijske probleme ja tvoj muž trebao dogovoriti sa svojim bratom, mislim da niko nikoga danas nema mogućnost da finansira...i ja bih se osjećala loše, da mi je nako kome sam toliko pomogla, na svoju štetu, otišao kod komšije....ali i to nešto znači: škola za ubuduće...
Tebi treba da je važno da dva brata imaju dobre i korektne odnose, ne može tvoj muž biti sretan ako nije u dobrim odnosima sa bratom, pomozi mu da ih ima OK...bit će on sretniji, a i ti sa njim.
Meni milion puta nešto izgleda "kao previše" od mog muža prema djeveru, ali onda pomislim: to je njegov brat i neka sve što može učini za njega, ako je čovjek to će vidjeti i uzvratiti mu na neki način. Stvarno se lijepo slažu i ja sam sretna zbog toga...rado bih ti više pomogla, ali samo ti i tvoj muž zajedničkim razgovorima to možete najbolje riješiti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
3.5.2010 9:34:18   
Mirkica
Libro mene uopste nebih zanimalo sto oni odlaze nekome drugom a nece meni mozda bih se u pocetku zacudila ali iskreno bilo bi mi svejedno , to je njegov brat pa nek on s njim vidi u cemu je stvar a i tvoji svekar i svekrva .
Sto se tice finansije ja uposte nebih mm dozvoila da ulozi i jedan euro dok nebi svi sjeli mislim on njegov brat i roditelji i rjesili to oko finansiranja (cist racun duga ljubav), a sada opet lijepo trebas reci muzu a on svojim roditeljima ipak valjda oni znaju zasto je to tako , i to je stavr izmedju njih u mojim ocima i trebaju izmedju sebe rijesitija iskreno nikoga nebih kucila nedao BOg da nema a ja imam onda bi bila druga prica onda bih rado pomogla.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
3.5.2010 10:13:23   
Anoniman
Draga libra,kažeš da ona izbjegava s tobom razgovarati,pa pusti ih onda....ne zamaraj se s tim,budi i ti malo hladna prema njima,uzvrati im istom mjerom.Očito da se nešto ljute,neće da dolaze,ne zovu vas,pa i izbjegavaju.znam da je teško,ali ne misli na to,živi svoj život,a oni možda onda shvate da griješe....

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 154
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 8:54:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
4.5.2010 19:03:44   
libra
Drage moje, baš vam hvala na sve vaše odgovore. Drago mi je da sam čula i kako drugi misle. Uvek je lakše kada neko kaže svoje mišljenje, jer smo ponekad u svoje stvari uvereni da radimo pravi a posle sa vremenom vidimo da smo grešili.
Evo danas je došao električar da uradi neke stvari i to če nas koštati 380 €. I ja pitam MM ko če to da plati, jer njegov se brat ne brine za te stvari, svekra nema kod kuče a i rekao je da mu je nestalo para. I MM mi kaže pa zar se nismo dogovorili, da čemo ja i ti. I danas nam je godišnjica braka, a ja sam ljuta na njega i pojela bi ga. I stvarno ne znam, šta da mu kažem, jer ja kažem, da smo dali više od pola i da mi se čini da smo dali več dosta, i on se našao uvreden što ja tako mislim. Rekla sam mu neka zovne brata i neka mu kaže, da je došao električar, i da če koštati i neka kaže kada če on doći da plati račun. Al on to neče.
A šta se tiče ovog odnosa jetrva i djever, moram da si kažem, baš me briga i da okrenem glavu.
Al ne znam kako ču to!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:06:22   
Anoniman
Odeee jetrva user posted image (a ja taman krenula pisati!)

(odgovor članu libra)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:08:46   
SailorMoon
Onda se treba ova tema drugcije zvati:
Ne  Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika jer to je samo za dio zenine famelije. Fale znaci djever, zaova, jetrva itd.

Nek bude onda Obiteljski odnosi i kvita

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:09:24   
marny
ja ću se prokidati od smjeha s vama user posted image , ovoj temi bi se u u nastavku tebala dodati i jetrva i tko zna tko sve ne user posted image , sve zavisi koga muž još od roda i poroda imauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:10:20   
marny
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Onda se treba ova tema drugcije zvati:
Ne  Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika jer to je samo za dio zenine famelije. Fale znaci djever, zaova, jetrva itd.

Nek bude onda Obiteljski odnosi i kvita



hehehe nek se tema zove obiteljska loza moga mužauser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
10.6.2010 15:11:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:15:25   
marny
IZVORNA PORUKA: buba29

user posted image user posted image  suze me liju

treba se zvati rodbinski odnosi općenito,sva rodbina dolazi u obzir user posted image user posted image  pa i komšiluk user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:16:52   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: buba29  suze me lijut"eba se zvati "odbinski odnosi općenito,sva "odbina dolazi u obzi"  pa i komšiluk
Ojj buba, pa mm citavo selo famelijaUhh ja cu se po"oditi dok bi ih sviju ist"acala ( a nikog neznam)
A ti nemoj da tracas Focanku raju, jesili cula????user posted image

< Poruku je uredio SailorMoon -- 10.6.2010 15:17:29 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 163
   [Obrisana poruka]
10.6.2010 15:17:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:21:08   
SailorMoon
Gdje ces ba mene, ja sam ti prava focanksa Princeza, hahahahahahahahhaha.
Kad ja dodjem ako bog da druge godine idemo mi u Focu ja i ti. A sveki kad skonta ko ti je prijateljica nikad te vise nece dirati, jer mi smo ti poznate licnostiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:22:37   
sara.at
a kuku sa svekra na zaovu pa sa zaove na jetrvu pa nikad vas sticiuser posted image
reko da pozurim da napisem dok Visnjica i ovaj kaos nije zakljucala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   [Obrisana poruka]
10.6.2010 15:22:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:25:23   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: sara.at

a kuku sa svekra na zaovu pa sa zaove na jetrvu pa nikad vas sticiuser posted image
reko da pozurim da napisem dok Visnjica i ovaj kaos nije zakljucala user posted image user posted image user posted image


Sta se ti bunis, sta mislis kako je meni s posla sve pofatati????

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:28:08   
sara.at
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: sara.at

a kuku sa svekra na zaovu pa sa zaove na jetrvu pa nikad vas sticiuser posted image
reko da pozurim da napisem dok Visnjica i ovaj kaos nije zakljucala user posted image user posted image user posted image


Sta se ti bunis, sta mislis kako je meni s posla sve pofatati????



ma nebunim se ja bona imam ja sad cjeli dan da vas sviju fatam user posted image  mm je sad moja domacica, cistacica,kuharica, sexualne stvari zabranjene pa eto to preskacemo al ce zato i ves da pere pa pobogu meni samo ovdje ostaje da snjuhamuser posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:33:47   
SailorMoon
Joj saro juce pricam muzu kako su ti doktori zabranili keks, kad je tvoj muz reko, da to oni bolje tebi zaprjete.
On se valjo od smjeha. Kaze kuke meni, sta me jos ceka od tih hormona.user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:37:04   
sara.at
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Joj saro juce pricam muzu kako su ti doktori zabranili keks, kad je tvoj muz reko, da to oni bolje tebi zaprjete.
On se valjo od smjeha. Kaze kuke meni, sta me jos ceka od tih hormona.user posted image


kazem ja njemu sad "reko doktor me napomenio da nema pipkanja" a on sav kiseo "aha, pa pametno da je tebe opomenuo a ne mene"user posted image user posted image user posted image  sad spavao 10 min i zvoni sat da je masina za ves gotova a ja samo polako "schatzi pisti ti sat sto si ga navio" kad ce ti on ahaaa sad cu ja ves je opran user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:38:08   
Mirkica
saro kada ce ti mama doci ??? da pom ogen malo zetu crce covjek hhahaha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:44:40   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Mirkica

saro kada ce ti mama doci ??? da pom ogen malo zetu crce covjek hhahaha


ma nece Mirkice recu ja mami da malo otegne sa vizom user posted image  salim se ja
mama ce tek 30.06 da krene a sljedeci utorak ima u ambasadi u Sarajevu termin al tek 30 smije napustiti zemlju....
ma sta ce crknut nas dvoje sami a ja koristim sad samo wc i kauc ko ima sta prljati a najzad nisam ni ja dosad lipisala pa nece ni on user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:46:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica

saro kada ce ti mama doci ??? da pom ogen malo zetu crce covjek hhahaha


ma nece Mirkice recu ja mami da malo otegne sa vizom user posted image  salim se ja
mama ce tek 30.0' da krene a sljedeci utorak ima u ambasadi u Sarajevu termin al tek 30 smije napustiti zemlju....
ma sta ce crknut nas dvoje sami a ja koristim sad samo wc i kauc ko ima sta prljati a najzad nisam ni ja dosad lipisala pa nece ni on user posted image

hahaha a za jelo ma lako ce to on samo telefon u ruek i naruciti sta vam naumapdne hahahhah skuha covjek sad sad :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odnos Muz-Zena-Punac-Punica-Svastika
10.6.2010 15:50:02   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica

saro kada ce ti mama doci ??? da pom ogen malo zetu crce covjek hhahaha


ma nece Mirkice recu ja mami da malo otegne sa vizom user posted image  salim se ja
mama ce tek 30.0' da krene a sljedeci utorak ima u ambasadi u Sarajevu termin al tek 30 smije napustiti zemlju....
ma sta ce crknut nas dvoje sami a ja koristim sad samo wc i kauc ko ima sta prljati a najzad nisam ni ja dosad lipisala pa nece ni on user posted image

hahaha a za jelo ma lako ce to on samo telefon u ruek i naruciti sta vam naumapdne hahahhah skuha covjek sad sad :))))



a tu je najmanji problem moja dusa zna kuhati godinama je drzao restorane tako da je i ponesto naucio napravi jesti bolje nego ja, ma snaci ce se on. kako on kaze meni sad pa i ja sam otac tom nasem djetetu nije samo postar
user posted image  a moram ja da pazim na vas dvoje user posted image  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *