|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mokrenje u krevet
25.5.2008 8:36:51   
seki
Cao,
Imam sina od sedam godina.Ponekada (2-3puta mjesecno) mu se desi da se upiski u snu.Uopste nisam pametna kako da se postavim prema tome.Neznam dali je to uredu ili ne.Dali je potrebno da ga vodim doktoru?
Nekada je to samo malo,popusti prije nego sto ustane da ode u WC ,a nocas se je upiskio skroz i tako je spavao da jutra.
Pravo se brinem jer odmah mislim da je to mozda neki psiholoski problem ili nesto slicno.Pruzamo mu maksimalnu ljubav i paznju,odrasta u normalnom okruzenju.......ima sve sto pozeli.Nekada ga naruzim a nekada stanem na njegovu stranu.Neznam ni ja sta je ispravno.
Sta vi mislite o tome i ima li neko slicno iskustvo sa tim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mokrenje u krevet
25.5.2008 16:03:40   
stella
nemam iskustva al mislim da ne treba nista forsirati ili se konsultuj sa pedijatrom.sretno pozz

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mokrenje u krevet
26.5.2008 16:15:46   
hanabanana
Ja bih otišla do ljekara iz razloga što se to stalno ponavalja, a ipak mu je 7 godina. Ne mora biti ništa, ali radi predostrožnosti.

Da li ti je muž mokrio u krevet u njegovom uzrastu??
Čitala sam da to može biti i genetski uvjetovano.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mokrenje u krevet
2.6.2008 11:58:35   
majki
Ako je samo dva tri puta mjesečno mislim da to nije ništa, da ima veze sa psihom primjetila bi to na drugim stvarima, nebrini, djeca nekad tako čvrsto spavaju da ne osjete ili osjete ali im se teško ustati (sjećam se sebe)user posted image . Možeš pokušati da mu napraviš redukciju vode i soka navečer, pa vidi hoće li se ponoviti, jest da je on već veliki pa vjerovatno sam pije.
Pozdrav

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *