|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u bradavici/ma kod djevojcice
26.5.2008 15:33:47   
amlatifa
Drage moje moje djevojčica ima 6 godina i već duže vrijeme se žali na povremene bolove u lijevoj bradavici. Nisam je vodila doktoru pa neznam šta da radim. Dali je neka od Vas imala slično iskustvo.user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 26.5.2008 21:31:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
26.5.2008 22:35:35   
almai
Ja hvala Bogu nisam imala ali jeste moja prijateljica,kod njene user posted image od 5god.
je isto tako bila otekla desna bradavica i postala tvrda kao ljesljak.
Nesto se nesjecam sta joj je pomoglo, ali cu je pitati pa ti cu ti javiti.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
26.5.2008 22:49:13   
camm
ja se sjecam kad sam mala bila da su i mene boljele,pa mi je nana stavljala bjelog luka i mazala sa njim.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
28.5.2008 15:38:43   
amlatifa
Ma čula sam za bjeli luk ali me nešto strah evo 3 dana se ne žali. Gledala sam i prelazila sam rukom preko ali ništa nije natečeno. Nisam pametna eto.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
28.5.2008 15:53:32   
M kao Mama
samo bjeli luk, i mojoj lajli se to javilo kada je bila mala beba, mazali joj i prošlo, ima neki čudan naziv, al ne mogu da se sjetim kako se to zove, kad oteknu bradavice

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
28.5.2008 15:57:39   
amlatifa
Ja sam čula da se zove dječija mora. Znate šta kaže "mama nesikiraj se ma sigurno rastu s..."user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
28.5.2008 16:17:48   
M kao Mama
e jeste mora, mogami probaj sa bjelim lukom, pomaže i iznad vrata u sobi u kojoj ona spava iznad štoka zabij nož ili oštricu noža, stavi joj pod jastuk glavicu b. luka i u proz sa unutrašnje strane.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol u bradavici/ma kod djevojcice
28.5.2008 16:20:29   
amlatifa
Čovjek svašta proba u životu. Strpit ću se još malo pa ako se bude žalila probat ću. Hvala

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *