|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:38:22   
Anoniman
Evo malo i od mene

za one koji znaju da heklaju i pletu
user posted image
user posted image

ove jastusnice su po mom ukusuuser posted image
user posted image
user posted image

hocu ovakvu macku
user posted image
user posted image

ova soba mi je fantastis
user posted image

dobra rjesenja cvijetnih aranzmana
user posted image

sad mi dodje da se opet udam da ovo stavim po stolovima
user posted image
ili ovo na stolice
user posted image
user posted image

malo dizajna
user posted image
user posted image
ova slika od escajga mi je odlicna
user posted image

toliko od mene za danasuser posted image user posted image ...ako ovaj post ne prodje cu da se roknemuser posted image


(odgovor članu babina beba)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:45:29   
Ilhana RR
dadada gdje me nadje sa bojama... =)

Ove lila bar hehehe :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:47:19   
Honey3
IZVORNA PORUKA: babina beba

user posted image


Tajra, ovakve su moje u kupatilu samo u rozo lila  nijansi i kombinaciji jednobojnih lila! Neznam sliku staviti. Kupljene u onoj radnji preko puta Kerametala!
hehe i kod mene su ove u kupatilu,jos kad je majstor dosao da ih postavi rekli mu da ih mora uklapati(a nidje veze) on se jadan satrao uklapajuci dok mu nismo rekli da se zezamouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:53:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

dadada gdje me nadje sa bojama... =)

Ove lila bar hehehe :P
danas malo romantike...sutra nesto drugouser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:54:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Hvala hvala...joj da znat kako je super kupiti stan u rau bau stanju sve biste kupile. Svaki detalj mozes uraditi po svom ukusu, potrebi i mjeri.
I naravno ima da kahvenisemooo



u potpunosti se slazem sa ovim. mi smo do sada zavrsili kupatilo po nasoj zelji akvamarine-bjela kombinacija, kuhinja je moj izbor bez-cokolada plocice i takva i kuhinja, jedan zid uprav ose kreci u bordo-crvenu a ostali u neku bezkastu boju... ma ja uzivamu ovom rau-bau stanu, samo smisljam i izmisljam neke karafeke. Pahuljice da nismo u istoj zgradi? Gdje vam je taj vas stancic iz snova?




Ena, imas pp user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 22:54:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

dadada gdje me nadje sa bojama... =)

Ove lila bar hehehe :P
danas malo romantike...sutra nesto drugouser posted image



haj taman da mi dadnes malo inspiracije :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:21:40   
Galicia
Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:27:47   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

a tek kad vidim kod nekoga na vodokotlicu heklanje ne znam da li bi user posted image user posted image user posted image user posted image ili bi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:27:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.
pa ne volim ni ja te heklarijeuser posted image user posted image ...pobogu...a ovdje ima svega za skoro pa svaciji ukus...ne svidja se ni meni sve...niti bih ja ovako kucu namjestila...nije u tome stvar...ideje su bitne...a ove jastusnice su mi haosuser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:29:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

a tek kad vidim kod nekoga na vodokotlicu heklanje ne znam da li bi user posted image user posted image user posted image user posted image ili bi user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zezasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuj na vodokotlicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:31:35   
R&T@
Dadada, daj jos ljepote...

Zaha, i moj majstor je pločice okretao, slagao i taman covjek mislio da je provalio shemu, a ja mu sve razbacala...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

a tek kad vidim kod nekoga na vodokotlicu heklanje ne znam da li bi user posted image user posted image user posted image user posted image ili bi user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zezasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuj na vodokotlicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam vidjela u taxiu miljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:33:58   
myb@by
Pa noa mislim da cak i Izet Fazlinovic na vodokotlicu ima salveticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:34:42   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

a tek kad vidim kod nekoga na vodokotlicu heklanje ne znam da li bi user posted image user posted image user posted image user posted image ili bi user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zezasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuj na vodokotlicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam vidjela u taxiu miljeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E, to je vrhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:34:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, daj jos ljepote...

Zaha, i moj majstor je pločice okretao, slagao i taman covjek mislio da je provalio shemu, a ja mu sve razbacala...user posted image user posted image user posted image user posted image

bude sutra...dok poslazem slikeuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:35:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Pa noa mislim da cak i Izet Fazlinovic na vodokotlicu ima salveticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam primjetilauser posted image user posted image user posted image user posted image al nikad se stvarno nisam srela s miljeima u wc-uuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad pokusavam zamislitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:36:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, daj jos ljepote...

Zaha, i moj majstor je pločice okretao, slagao i taman covjek mislio da je provalio shemu, a ja mu sve razbacala...user posted image user posted image user posted image user posted image

bude sutra...dok poslazem slikeuser posted image user posted image



Jesu li boje za Mute žuteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mere i tandžarasta bojauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:37:46   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

Pa noa mislim da cak i Izet Fazlinovic na vodokotlicu ima salveticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam primjetilauser posted image user posted image user posted image user posted image al nikad se stvarno nisam srela s miljeima u wc-uuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad pokusavam zamislitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



Je li zamisljas za sta služi????
U tim toaletima nema papira, pa ti misli da li ces zamislitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 23:59:59   
Galicia
Duse slatke, kako ja njih uvijek nasmijem.user posted image
 
 
Odoh slagati miLJETIce, to jeste na posao.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 0:04:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Galicia

Dadana, lila boju nisam nikad volila, ali ovako na slikama mi pravo osvjezavajuce izgleda. Svidja mi se slika sa escajgom, prava stvar. A ovo pletenje i heklanje, nix u moju kucu. Alergicna sam na heklanje bilo koje vrste, a najvise one po kaucima, komodama, a tek na TV ekranima.

joj ovo si u pravuuser posted image
ja sam imala priliku otići na kafu kod komšinice ovsje...majko moja po kompletnom uglu gore vise miljeići heklani...
al kad sam snimila u kuhinji unutar viseće sve jedan do drugoguser posted image user posted image user posted image i vrh svih vrhova...poklopac električnog šporeta uredno tuuser posted image podignut a na njemu visi najveći komad isheklaniuser posted image

mada neka kukučanja tipa dekorativnih na zdjelama ili jastucima u nekim vikend kućama nije mi loše...
ali heklani komadi po cijeloj kući su mi užas živi.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 2:43:01   
Galicia
Hanady, sljedeci put kad budes bila na kafi, telefon ponesi i slikaj. Bas me zivo interesuje. user posted image  Sega mogu misliti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 10:57:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: saso


IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam ljubomorna što vi imate Ikeu, pa i tu Skafu, mi nemamo ništa na jednom mjestu nego ono kad naletiš kupi ako imaš mani-mani ako nemaš nećeš to ni naći drugi put...
evo jedna tajra za tebe
user posted image




Breskva,gdje se mogu kupiti ovakve slike?znas li?

Ovako nešto da se kupi nisam još vidjela, ali možeš ovo napraviti sama ja baš sebi kontam izabrati sliku (imaš masu stranica na googlu dorih fotografija) , moraš tražiti veliku rezoluciju npr. 2560_x_1600 pixela ili približnu tome kako bi dobila veliku, dobru i čistu fotografiju, te fino odeš u foto studio da ti izrade ili negdje u štampariju, isječeš je na 3 dijela i staviš u okvire (a naravno prije svega izmjeriš okvire i na osnovu njih izradiš fotografiju)...

IZVORNA PORUKA: myb@by

a tek kad vidim kod nekoga na vodokotlicu heklanje ne znam da li biuser posted image ili bi user posted image

podsjeti me jednom kad smo se vraćali s mora pokvario nam se bus u Trogiru, i hajd iskoristi priliku i odmaah u wc kad mi tamo baba naplaćuje, uđemo mi u wc ono ko soba, ukrašen slikama, plastičnim cvjećem i heklanjem meni je i sad žao što to nisam slikala, mislili smo da baba živi u wc-u samo eto nema kreveta, meni se čini da je bio i rešouser posted image



< Poruku je uredio Breskva -- 8.1.2011 10:58:46 >

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 12:07:24   
Anoniman
user posted image user posted image   user posted image user posted image   [/link]
user posted image

user posted image


[link=http://www.rebalkan.com/upload/images/zoom/living-room-accessories.jpg]user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 12:24:05   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



user posted image -user posted image nadjoh i ovo pa rekoh da stavim...mozda neko napravi svojoj user posted image user posted image   user posted image user posted image




user posted image

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Dekoracija u stanu !
8.1.2011 12:42:59   
SdZ
Ovo na zadnjoj slici mi je predobro. Bas korisno i zanimljivo. 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *