|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:12:55   
Ilhana RR
Ja evo kontam da uzmem ove amarilise sto su mi u onoj dekoraciji i da ih stavim u led hahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:13:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: tajra

Moja Pahuljice, slika mojih plocica u kuhinji dovoljno govori koliki sam ja mutouser posted image user posted image user posted image
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taman ti posla napisati sto ne ocistis malo plocice kad skontah da je kod mene velika fleka na ekranuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Herka, kvaris nam rejtinguser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 6.1.2011 23:14:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:14:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: tajra

Moja Pahuljice, slika mojih plocica u kuhinji dovoljno govori koliki sam ja mutouser posted image user posted image user posted image
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taman ti posla napisati sto ne ocistis malo plocice kad skontah da je kod mene velika fleka na ekranuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
zlobnice, zlobna
user posted image user posted image user posted image
zar nisi cula da photoshop i plocice cisti?
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:15:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: tajra

Moja Pahuljice, slika mojih plocica u kuhinji dovoljno govori koliki sam ja mutouser posted image user posted image user posted image
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taman ti posla napisati sto ne ocistis malo plocice kad skontah da je kod mene velika fleka na ekranuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Herka, kvaris nam rejtinguser posted image

Tajra, svidjaju mi se tvoje plocice. Pa gdje ih nadje? Bas intrstinguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:16:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj stan je toliko mali da ja nemam gdje stavljati dekoracijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imam samo jednu na dvosjedu u dnevnom izvaljenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ako hocete da slikamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:21:26   
R&T@
Prodavale su se kao bordura uz neke jednobojne (svijetlo bez, skoro bijele), ali ja sam kupila samo njih...
Bas su "vesele" i zahvalne (ne bih ih ni morala brisati da nije ovakvih kao Noauser posted image )...
Cijena je smijesna, 18 KM kvadrat...
Ako ti stvarno trebaju plocice, otkrijem ti mjesto gdje sam ih nasla...user posted image
Stvarno ima lijepih dezena...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:22:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj stan je toliko mali da ja nemam gdje stavljati dekoracijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imam samo jednu na dvosjedu u dnevnom izvaljenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ako hocete da slikamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Slike dekoracija koje se pretvaraju u fosile ne primamo
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:26:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Prodavale su se kao bordura uz neke jednobojne (svijetlo bez, skoro bijele), ali ja sam kupila samo njih...
Bas su "vesele" i zahvalne (ne bih ih ni morala brisati da nije ovakvih kao Noauser posted image )...
Cijena je smijesna, 18 KM kvadrat...
Ako ti stvarno trebaju plocice, otkrijem ti mjesto gdje sam ih nasla...user posted image
Stvarno ima lijepih dezena...

Predvne su...Ali mi smo vec svoje sve kupili. Nesto i odobili kao poklon od vlasnika. Kupili smo u Bantu. Kupatilo nam je bez, cokolada, a kuhinja izgleda kao bez, ali izbliza su neke sitne sitne prugice bez, sive, cokoladne. Podne u hodniku  i kuhinji takodjer bez.user posted image Slikacu vam, aBd. Jos malo pa gotoJoooouser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:30:13   
Anoniman
e baš mi je drago što se kućite neka, neka mašallah...jedva čekam slike

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:32:10   
Ilhana RR
odoh vam ja zene da sta sredim po spavacoj, mozda nju zavrsim do lajsni pa da stavim koju slikicu ;)

laku noc vama koje ce te spavati sada...

ljubim vas

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:33:17   
R&T@
Divno, Pahuljice, bas mi je drago...

Jos da uselite, pa da zalijemo kahvom, abd...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:35:40   
Anoniman
Hvala hvala...joj da znat kako je super kupiti stan u rau bau stanju sve biste kupile. Svaki detalj mozes uraditi po svom ukusu, potrebi i mjeri.
I naravno ima da kahvenisemooo

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:44:58   
veeseelaa
eto mene na naselje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Dekoracija u stanu !
6.1.2011 23:49:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

eto mene na naselje user posted image user posted image user posted image

Bice veselo, jer vesela ne ide prazne rukeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 0:12:33   
veeseelaa
naravno user posted image red se zna 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 8:41:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Hvala hvala...joj da znat kako je super kupiti stan u rau bau stanju sve biste kupile. Svaki detalj mozes uraditi po svom ukusu, potrebi i mjeri.
I naravno ima da kahvenisemooo



ma ovo je najbolje, kasnije sve sam unutar stana biraš od parketa do pločica itd Masu stvari, ko ima vremena naravno
S tim što treba dobro iskalkulirati koliko ćete još doći troškova, vidjeti jel isplativo
Ja sam prije 1-2 godine renovirala stan, kontam malo će, ma došlo me bruku para....
gletovanje, krečenje, brušenje i lakiranje parketa, demontaža starih i postavka novih pločica (kupatilo, kuhinja, hodnik), vodoinstalacija, elektroinstalacija, farbanje stolarije, ugradnja PVC stolarije, blinda vrata.... helem pih koliko sam se istrošila a poslije kupila novi namještaj, helem "banka bankrotirala"
Stan sam kupila u lošem stanju, kontam samu ću ma hem mu je i cijena dobra bila prodajna hem sam ja uložila bruku, znam da sad iz ove perspektive gledajući isključivo bi kupila renoviran stan....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 9:56:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Hvala hvala...joj da znat kako je super kupiti stan u rau bau stanju sve biste kupile. Svaki detalj mozes uraditi po svom ukusu, potrebi i mjeri.
I naravno ima da kahvenisemooo



ma ovo je najbolje, kasnije sve sam unutar stana biraš od parketa do pločica itd Masu stvari, ko ima vremena naravno
S tim što treba dobro iskalkulirati koliko ćete još doći troškova, vidjeti jel isplativo
Ja sam prije 1-2 godine renovirala stan, kontam malo će, ma došlo me bruku para....
gletovanje, krečenje, brušenje i lakiranje parketa, demontaža starih i postavka novih pločica (kupatilo, kuhinja, hodnik), vodoinstalacija, elektroinstalacija, farbanje stolarije, ugradnja PVC stolarije, blinda vrata.... helem pih koliko sam se istrošila a poslije kupila novi namještaj, helem "banka bankrotirala"
Stan sam kupila u lošem stanju, kontam samu ću ma hem mu je i cijena dobra bila prodajna hem sam ja uložila bruku, znam da sad iz ove perspektive gledajući isključivo bi kupila renoviran stan....

Vesela, sve to stoji....ali iskljucivo nama se vise ovako isplati. Mm se bavi time, ima svoje radnike, moze kupiti materijal po nabavnoj cijeni ili po nekim solidnim popustima, a i mi smo od dvosobnog stana napravili trosoban. Bukvalno svaki zid, vrata, svaki detalj je po nasem ukusu i potrebi. Biras i plocice, parket, zidove, rasvjetu, ma sve user posted image I strasno uzivamo u tome...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 10:12:39   
veeseelaa
ma naravno Pahuljčice, slažem se
Ja sam govorila o renoviranju stana a vi samo faktički iz roh bau idete u finalne radove


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 11:19:42   
Hanady RR
Pahuljice baš je lijepo čitati kako gradite svoje stalno gnijezdo.user posted image

istina zaista divno je i još draže kada umjesto majstora dosta toga sami uradite.
moj muž ima zlatne ruke...zaista....
toliko toga sam uradi u našim stalnim renoviranjima, uštedi novac, pedantan je što je osnovni razlog zašto mazne tuđi znat povremeno, i jako voli da gradi za nasuser posted image
A mi to jako cjenimo...user posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 14:16:42   
saso

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam ljubomorna što vi imate Ikeu, pa i tu Skafu, mi nemamo ništa na jednom mjestu nego ono kad naletiš kupi ako imaš mani-mani ako nemaš nećeš to ni naći drugi put...
evo jedna tajra za tebe
user posted image




Breskva,gdje se mogu kupiti ovakve slike?znas li?

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 16:07:06   
ena23
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Hvala hvala...joj da znat kako je super kupiti stan u rau bau stanju sve biste kupile. Svaki detalj mozes uraditi po svom ukusu, potrebi i mjeri.
I naravno ima da kahvenisemooo



u potpunosti se slazem sa ovim. mi smo do sada zavrsili kupatilo po nasoj zelji akvamarine-bjela kombinacija, kuhinja je moj izbor bez-cokolada plocice i takva i kuhinja, jedan zid uprav ose kreci u bordo-crvenu a ostali u neku bezkastu boju... ma ja uzivamu ovom rau-bau stanu, samo smisljam i izmisljam neke karafeke. Pahuljice da nismo u istoj zgradi? Gdje vam je taj vas stancic iz snova?




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 18:29:05   
babina beba
user posted image


Tajra, ovakve su moje u kupatilu samo u rozo lila  nijansi i kombinaciji jednobojnih lila! Neznam sliku staviti. Kupljene u onoj radnji preko puta Kerametala!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 19:45:45   
R&T@
U istoj radnji smo kupile plociceuser posted image
Ja prije tri godine i jos mi se svidjaju.
Kad mi se "smrkne" sto moram kuhati one me "razvedre"...user posted image

Samo sto pojma nemam koju kuhinju uz njih, a zao mi ih izbaciti...
(Mislim kad dobijem na binguuser posted image )

A poslati sliku je smijesno jednostavno.
Samo pokusaj i navuci ces se...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 21:33:22   
babina beba
Tajra, napisi  taj  jednostavni  proces pa da stavim!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Dekoracija u stanu !
7.1.2011 21:56:26   
babina beba
 
samo sam ovako uspjela:

http://www.slikomat.com/slika/4673910.htm

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *