|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
24.1.2011 11:46:58   
Adana
IZVORNA PORUKA: acudesa

Tako mi je dradgo da sam upoznala Adanu, napokon.user posted image


I meni je drago da sam upoznala tebe, napokon! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
24.1.2011 12:24:25   
Adana
I ja sam prosirila svoj spisak poznanstava. :)
Sigurno sma nekoga izostavila, izvinjavam se unaprijed. :)

Eminica(Emina*)
hemicarka
Senka27
Okarica
Negra07
Aleina
Danin
ElmaB RR
Aazra
Monia
mamina princeza
Ivona
*Dina* (Dina RR)
jupajdi
Mama Alma RR
akica b
Kana
malecka60
baby
Maryam Amina (Blue Rose RR)
lamka
Jasmina_mm
mishka
Dacina_curica
Romali
Tweety
mamine oci
remzy
medic slatki
acudesa
veeseelaa
Mila81
Juni
New mama
Ilhana*
Maida28
Dadada
Tajra
Skvo RR
Hanady RR
bebe RR
Visnja
Srella
Camm
neki
mamin sin
HanaBana
Mivica
Pahuljicaa
Niobe
travnicanka
mama2009
Schecherlemica
mamina cura
Suzana
Apotekarka
maja78
frenkoza
assmirass
babina beba
Mama1
Teacher 75
shejla
ziki


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 15:21:36   
emi7908
bas mi je drago danas upoznala n_n, cmokvicu,dadada,muaa, frenkozu, i jos dvije drage dame ali mi ozak stao.... kad se sjetim dodacu na spisak user posted image   drago mi je sto sam vas upoznala....

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 15:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emi7908

bas mi je drago danas upoznala n_n, cmokvicu,dadada,muaa, frenkozu, i jos dvije drage dame ali mi ozak stao.... kad se sjetim dodacu na spisak user posted image   drago mi je sto sam vas upoznala....
eeeeee...tacno ...i tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne smijem nikakve spiskove sastavljati...meni mozak not fercerauser posted image

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 15:44:15   
Honey3
IZVORNA PORUKA: emi7908

bas mi je drago danas upoznala n_n, cmokvicu,dadada,muaa, frenkozu, i jos dvije drage dame ali mi ozak stao.... kad se sjetim dodacu na spisak user posted image   drago mi je sto sam vas upoznala....
i mene i meneuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 15:47:13   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: emi7908

bas mi je drago danas upoznala n_n, cmokvicu,dadada,muaa, frenkozu, i jos dvije drage dame ali mi ozak stao.... kad se sjetim dodacu na spisak user posted image   drago mi je sto sam vas upoznala....
eeeeee...tacno ...i tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne smijem nikakve spiskove sastavljati...meni mozak not fercerauser posted image



ja sam mislila da je kod mene to zbog godina al izgleda da nije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 15:55:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: emi7908

bas mi je drago danas upoznala n_n, cmokvicu,dadada,muaa, frenkozu, i jos dvije drage dame ali mi ozak stao.... kad se sjetim dodacu na spisak user posted image   drago mi je sto sam vas upoznala....
eeeeee...tacno ...i tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne smijem nikakve spiskove sastavljati...meni mozak not fercerauser posted image



ja sam mislila da je kod mene to zbog godina al izgleda da nije user posted image user posted image user posted image
ti se barem imas na sta vaditiuser posted image user posted image user posted image ...saliiiiiim seeeeeeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio dadada -- 26.2.2011 15:56:02 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 20:05:22   
mila81

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: taurus

evo i mog spiska user posted image
hanady
maja 78
višnja
bambi
koka i po
tajra
mama 2009
mama alma
apotekarka
niobe
acudesa
tea lana
hanabana
mila 81
vesela
noa
marijana
N_N
ivana tz
w.pooh
dadada
milomoje
ena 23
i još forumašica iz zenice i tuzle, koje su imale akreditacije ali ja stvarno nisam mogla sve upamtiti
i drage mostarke koje takođe nisam sve mogla memorisati
sorry ako sam nekoga izostavila, ja sam ipak user posted image  i mozak mi sporije radiuser posted image user posted image user posted image
Zaboravila si meneuser posted image


I meneuser posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 20:06:11   
mila81
Šalila sam seuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
26.2.2011 21:53:36   
klemzi
Evo mog malog, ali vrijednog, spiska user posted image
Hannan
mrvica
Zoe
Mama_debeljuca
Mrvica
Breskva
Azra



_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
7.3.2011 11:51:08   
emi7908
da dodam svom skromnom spisku još  divnih mama koje sam upoznala na bb
škorpiju,
ivanasa,
haha, (zapravo se znamo još iz srednje škole ;) )

uhhh user posted image  bilo je još ali kao što kažete mozak ne fercera što jest,jest.... a i tu sam subotu bila uhhhhhh user posted image  baš ovako

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
7.3.2011 12:24:15   
MELLI
IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo mog malog, ali vrijednog, spiska user posted image
Hannan
mrvica
Zoe
Mama_debeljuca
Mrvica
Breskva
Azra


a mene sad ne znaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
8.3.2011 0:09:26   
malena.
neznam nikog...i bas mi je krivo.nadam se da cu sada kada malo otopli upoznat bar mostarke...a nadam se nekad i jos neke.
nekoliko clanica imam na fb..neke sam povezala sa imenom na rr jer smo se cule a neke neznam ni tako...taman cu sada svima slat poruke (koji je tvoj nick na rr).
voljela bih da vas vise imam na fb...i nadam se da ce mi neko poslat pp poruku sa imenom na fb

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
8.3.2011 0:58:08   
Simran
Ne znam ni ja nikoga user posted image user posted image user posted image ...A baš je lijepo kada vidim kako se ove pojedine ženice poznaju međusobono,a ja buuu....Šala mala ali ja stvarno nikoga ne znam,ali bit će samo polako naće se neko....


A da et znate da se može poslati privatna poruka...ja sam za.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 14:51:40   
Selma.A.M
Propustila sam jednu priliku da upoznam ženice iz Tuzle,ali nadam se sledećoj kafi i upoznavanu ,a i dalje ne znam nikoga user posted image  .....

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 15:10:49   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: emi7908

da dodam svom skromnom spisku još  divnih mama koje sam upoznala na bb
škorpiju,
ivanasa,
haha, (zapravo se znamo još iz srednje škole ;) )

uhhh user posted image  bilo je još ali kao što kažete mozak ne fercera što jest,jest.... a i tu sam subotu bila uhhhhhh user posted image  baš ovako

i ja :)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 15:19:31   
klemzi
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo mog malog, ali vrijednog, spiska user posted image
Hannan
mrvica
Zoe
Mama_debeljuca
Mrvica
Breskva
Azra


a mene sad ne znaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Tebe znam oduvijek i zauvijek user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 16:56:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Propustila sam jednu priliku da upoznam ženice iz Tuzle,ali nadam se sledećoj kafi i upoznavanu ,a i dalje ne znam nikoga user posted image  .....

draga možda se i znamo, da se neće desiti kao sa idachom prva mi konauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
  Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 17:02:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mila81


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: taurus

evo i mog spiska user posted image
hanady
maja 78
višnja
bambi
koka i po
tajra
mama 2009
mama alma
apotekarka
niobe
acudesa
tea lana
hanabana
mila 81
vesela
noa
marijana
N_N
ivana tz
w.pooh
dadada
milomoje
ena 23
i još forumašica iz zenice i tuzle, koje su imale akreditacije ali ja stvarno nisam mogla sve upamtiti
i drage mostarke koje takođe nisam sve mogla memorisati
sorry ako sam nekoga izostavila, ja sam ipak user posted image  i mozak mi sporije radiuser posted image user posted image user posted image
Zaboravila si meneuser posted image


I meneuser posted image user posted image


i meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 17:28:16   
Ben 10

Ja sam prosle subote upoznala nasu dragu forumasicu hannan.Jedna lijepa i vrlo prijatna i ugodna zenica.Provele smo jedan lijep dan u razgledanju Mostara.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 17:32:41   
MELLI
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo mog malog, ali vrijednog, spiska user posted image
Hannan
mrvica
Zoe
Mama_debeljuca
Mrvica
Breskva
Azra


a mene sad ne znaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Tebe znam oduvijek i zauvijek user posted image user posted image user posted image

izvukla si se s ovim zauvijek user posted image user posted image user posted image user posted image

nego evo vako javno : jesam ja tebe bona poželjelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znaš da mi i danas zvoni u glavi tvoj smijehuser posted image user posted image
Ako se ikad nakanim u taj tvoj kraj (a imam namjeru) moramo popiti tu kafu

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 17:35:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam prosle subote upoznala nasu dragu forumasicu hannan.Jedna lijepa i vrlo prijatna i ugodna zenica.Provele smo jedan lijep dan u razgledanju Mostara.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nikako nisam mogla zbog rođendana i bas mi je zaouser posted image al dolazit ce ona aBd opetuser posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 17:48:03   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam prosle subote upoznala nasu dragu forumasicu hannan.Jedna lijepa i vrlo prijatna i ugodna zenica.Provele smo jedan lijep dan u razgledanju Mostara.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nikako nisam mogla zbog rođendana i bas mi je zaouser posted image al dolazit ce ona aBd opetuser posted image



REkla mi je da ste se cule i da ti nemozes jer je lutkici rodjendan .Dolazice ona opet vjerovatno.Ja te mislila zvati i ona mi tako rece.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 18:26:45   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Ben 10

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam prosle subote upoznala nasu dragu forumasicu hannan.Jedna lijepa i vrlo prijatna i ugodna zenica.Provele smo jedan lijep dan u razgledanju Mostara.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nikako nisam mogla zbog rođendana i bas mi je zaouser posted image al dolazit ce ona aBd opetuser posted image



REkla mi je da ste se cule i da ti nemozes jer je lutkici rodjendan .Dolazice ona opet vjerovatno.Ja te mislila zvati i ona mi tako rece.



user posted image user posted image user posted image Lijepa moja Mostarkauser posted image kako sam samo imala divno prije podne koje su uljepsali Ben 10 i njen dragi sincic...jako prijatna, i komunikativna zenica.
Noa, ako Bog da eto mene opet prvom prilikom, ja sam zaljubljena u Mostar :)

A imala sam cast i brzinski upoznati jos jednu Mostarsku  forumasicu Romali, Ben 10 ispravi me ako sam pogrijesila, ja zapamtila njeno ime,  isad kontam je li taj nick user posted image
I na ovo da dodam one koje sam prije upoznala AminaD nasa stara forumasica, Breskva, Klemzi, Ivana tz, Manuela, Nunichi, nadam se da nisam nekog zaboravila :)


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Koga znamo sa RR-a :)
19.3.2011 18:38:10   
klemzi
 
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo mog malog, ali vrijednog, spiska user posted image
Hannan
mrvica
Zoe
Mama_debeljuca
Mrvica
Breskva
Azra


a mene sad ne znaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Tebe znam oduvijek i zauvijek user posted image user posted image user posted image

izvukla si se s ovim zauvijek user posted image user posted image user posted image user posted image

nego evo vako javno : jesam ja tebe bona poželjelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znaš da mi i danas zvoni u glavi tvoj smijehuser posted image user posted image
Ako se ikad nakanim u taj tvoj kraj (a imam namjeru) moramo popiti tu kafu

i ja sam tebe, sjećaš se pušenja i pričanja do sitnih sat... eeeeeee to su bili daniuser posted image user posted image user posted image user posted image naravno, Muamera i ja smo se već Zdogovorile za tu kafu, ako se to ikada desi, mislim da ti dođeš ovamouser posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *