|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Glavobolje kod djece
20.3.2011 23:32:29   
N_N
Vjerujem..... ja sam po struci nastavnik razredne nastave i da radim taj posao ne znam kako bih se postavila i ne krivim učitelje, nastavnike, profesore.... njima se daje vruč krompir u ruke koliko sam bijesna na Ministarstvo obrazovanja user posted image  Pa samo ova novina da je obavezno predškolsko ob. sa 5 god. user posted image  Više nam djeca nemaju djetinjstvo user posted image  Svi su nekakvi jadni rasijani user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Glavobolje kod djece
20.3.2011 23:38:23   
Dida79
Pa to i kazem nastavnici rade onako kako ministarstvo trazi od njih...ja bas neki dan citam novine koja djeca su obavezna da se upisu u skolu racunam i tjesim sama sebe kako ce moj Vildan imati 6.5 godina kad krene u skoluuser posted image To mi opet nekako dodje ok nego da krene sa 5,5 zauhar mu jos jedna godina rahatlukauser posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Glavobolje kod djece
20.3.2011 23:39:53   
N_N
Joj to sam i ja neki dan računala, kad B krene koliko će imati user posted image user posted image

Izvinjavam se za OT user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Glavobolje kod djece
20.3.2011 23:41:29   
Dida79

IZVORNA PORUKA: N_N

Joj to sam i ja neki dan računala, kad B krene koliko će imati user posted image user posted image

Izvinjavam se za OT user posted image

I ja i jauser posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Glavobolje kod djece
25.2.2013 5:58:42   
Lulu_08
Slucajnost, BR u vrijeme kada je postavila post radilo se o njenoj curici koja je tada imala 5 godina. Moja curka puni 5 za mjesec i pol, jucer je sve bilo OK, bile u kuci pa u igraonici i do marketa kasnije. Oko 7 odjednom pocinje se zaliti na glavobolju, u celu, i to bas je ne popusta, vide se tamni podocnjaci. Okupam je, dam joj paracetamol i na spavanje. Greskom zaspi u toplijoj pidzamici i carapicama. U 5 me muz budi kaze da je vruca, ja tamo ona se probudila vruce joj i boli je glava, topla oko 38,2 tura. Dam joj Paracetamol kad kroz 15 minuta povrati (kiselina, mozda od paracetamol sirupa), umijemo je i raskomotimo i dam petit keksic posni da pokupi kiselinu, i kroz par minuta temperatura spade i kaze ne boli je glava?! Svakako oko 7 odosmo pravac DR ali eto da vidim ima li neko iskustva?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Glavobolje kod djece
25.2.2013 7:46:31   
Ben 10
Moji cim kazu da ih boli celo ,to je prvi znak da imaju ili ce ubrzo dobiti temperaturu.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Glavobolje kod djece
25.2.2013 8:26:55   
Blue rose RR
Lulu_08 jeste li šli dr.?
Kakvoje stanej sa temp?

Poslije ovog mog prvog posta, kika je imala još nekoliko puta možda 2-3 puta glavobolju, i svaki put je ili imala kasnije temp. ili je taj dan imala mnogo stresa (uzbuđenja).

Obično je glavobolja nastupala u predvečernjim satima, i nisam joj nitša davala, nego sam mokar hladan ručnik joj stavljala na čelo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Glavobolje kod djece
25.2.2013 12:58:38   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Slucajnost, BR u vrijeme kada je postavila post radilo se o njenoj curici koja je tada imala 5 godina. Moja curka puni 5 za mjesec i pol, jucer je sve bilo OK, bile u kuci pa u igraonici i do marketa kasnije. Oko 7 odjednom pocinje se zaliti na glavobolju, u celu, i to bas je ne popusta, vide se tamni podocnjaci. Okupam je, dam joj paracetamol i na spavanje. Greskom zaspi u toplijoj pidzamici i carapicama. U 5 me muz budi kaze da je vruca, ja tamo ona se probudila vruce joj i boli je glava, topla oko 38,2 tura. Dam joj Paracetamol kad kroz 15 minuta povrati (kiselina, mozda od paracetamol sirupa), umijemo je i raskomotimo i dam petit keksic posni da pokupi kiselinu, i kroz par minuta temperatura spade i kaze ne boli je glava?! Svakako oko 7 odosmo pravac DR ali eto da vidim ima li neko iskustva?


Moja S. dobro podnosi tem.
Ali kad kaže: BOli me glava!
To znači da je tem već preko 38/5.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *