|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izlazci sa drugaricama
23.1.2010 16:55:14   
minica81
izlazite li sa svojim drugaricama ? koliko često  ? ima li vaš muž nešto protiv toga  ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 16:57:24   
fahrisa
veoma cesto, mm se jedino buni kada ga ne povedem sa sobom user posted image a on zeli ic sa mnom. ipak su to kafenisanja a ne izlasci u grad i tulumarenja

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:00:40   
mamine oci
ene minica81 postavila novo pitanje za spomenar,nije te bilo ovih danauser posted image
izlazim sa nasim hanumama rr redovnouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu fahrisa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:02:47   
sporty mamaa
Izlazim, kad imam vremena, to je 2-3 puta u tjednu... A ono navece, rijetko, uglavnom sa mm...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:02:49   
scarlett
Dok nije bilo user posted image , izlazili smo oboje kada i gdje smo htjeli, niti je to meni smetalo, niti njemu, ali naravno znamo da nijedno ne bi prešlo granice tolerancije drugog kada je riječ o onome što ti izlasci uključuju.
Sada vrijede ista pravila, ali user posted image je tu i stvarno rijetko izlazimo. Ali i to će se promijeniti kada user posted image aBd malo poraste. user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu fahrisa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:03:34   
minica81
a onda su sva pitanja za spomenar........ako su moja ,onda su i ostala,.......

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:03:52   
mojbebac
i ja isto nemam problem sa tim, redovno izlazim sa drugaricama na kafu po danu, a sigurno dva -tri puta mjesecno izadjemo i uvece, zalomimo .... mm nema nista protiv jer se ni ja ne bunim kad on izlazi .... on je izlazio sinoc a ja veceras user posted image user posted image user posted image ..... mi to sve fino rijesimo dogovorom .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:04:48   
sporty mamaa
Ja i mm smo se dogovorili, svako ima pravo dnevno otici na kavu i ispuhati se, imam srecu da moja rodica radi u kaficu, tu blizu nas, i to mi stvarno dode kao ispusni ventil... Recimo kad ja izadem, on cuva bebu, kad on izade, ja cuvam bebu, a kad oboje izlazimo uleti svekrva...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:07:28   
Anoniman
Prije rođenja naše mrvice izlazili smo i zajedno a i on sa svojim, ja sa svojim društvom.  Nije nam to smetalo jer smo uvijek znali gdje je i s kim ovaj drugi.  Kako se malena rodila, moji večernji izlasci su se sveli na nulu... uglavnom sa njom skitam po danu... u kola i "pičimo" gdje hoćemo : )  MM veoma rijetko izađe sa svojim društvom... meni to ne smeta.

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:08:40   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: minica81

a onda su sva pitanja za spomenar........ako su moja ,onda su i ostala,.......

sala mala nemoj da se ljutis user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:16:36   
minica81
ne neljutim se......

ja sa svojim drugaricama izađem na kafu ,  većeru i tako . tako isto moj muž . mislim da je to baš ljepo kad možeš izaći  sa drugaricama...user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:17:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: scarlett

Dok nije bilo user posted image , izlazili smo oboje kada i gdje smo htjeli, niti je to meni smetalo, niti njemu, ali naravno znamo da nijedno ne bi prešlo granice tolerancije drugog kada je riječ o onome što ti izlasci uključuju.
Sada vrijede ista pravila, ali user posted image je tu i stvarno rijetko izlazimo. Ali i to će se promijeniti kada user posted image aBd malo poraste. user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: izlazci sa drugaricama
23.1.2010 17:22:27   
ivana st
Nekad izlazim češće nekad manje sa prijateljicama, kao što i mm izlazi sa svojim prijateljima. Ne znam što bi mi imao za zamjeriti, kao ni ja njemu.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: izlazci sa drugaricama
24.1.2010 13:43:54   
Sonja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: scarlett

Dok nije bilo user posted image , izlazili smo oboje kada i gdje smo htjeli, niti je to meni smetalo, niti njemu, ali naravno znamo da nijedno ne bi prešlo granice tolerancije drugog kada je riječ o onome što ti izlasci uključuju.
Sada vrijede ista pravila, ali user posted image je tu i stvarno rijetko izlazimo. Ali i to će se promijeniti kada user posted image aBd malo poraste. user posted image


i kod mene ista situacija...izadjem par puta mjesecno.
Nekad sa rr hanumama a nekad sa drugaricama.

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: izlazci sa drugaricama
25.1.2010 10:19:26   
Nedi
Četvratk - moj dan. Nekad sa forumašicama, nekad sa prijateljicama, nekad sa radnim kolegicama...sad u četvrak sam se tako zabavila, došla kući oko 23 sata. MM srediouser posted image , nahranio, uspavao i sebe i njegauser posted image
MM nedjeljom ide na fudbal, svako ono sto voli - mm loptu a ja trac patriju sa svojim drugamauser posted image
Nema ljutnje ili nbilo čega drugog - Naravno ako je user posted image zdrav i imamo dovoljno kesa za vannastavne aktivnosti


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: izlazci sa drugaricama
25.1.2010 15:06:18   
Romali
Pod izlaskom podrazumijevam kafu s prijateljicama, jer je onih drugih, večernjih, puno manje.
Što se tiče kafe, to stignem često. Uglavnom poslije posla, jer se tamo ne zadržavam 8 h, nego 4-5h. Ali ne stižem uvijek baš u centar grada, nego tu u obližnji shopping centar. Mjesto nije ni važno, samo da imam vrijeme za razmjenu beskorisnih infouser posted image .

Večernjih izlazaka otkad se user posted image rodio je bilo...hm, jako malo. E sad kad sam sebi to javno priznala, krećem u akciju!


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: izlazci sa drugaricama
26.1.2010 10:48:59   
bebana27
ja sam prije poroda izlazila cesto druzila sam se sa prijateljicama medjutim sad kako sam se porodila to je skroz malo jer vecinu vremena sam sa bebom jer doji pa se ne mogu odvojiti od njega
ali sad kad sveki dodje onda cu malo izaci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 11:52:48   
sara.at
nema nista protiv,naprotiv jos me natjera da idem van navece sa drugaricama,al svoj sam gazda, preko dana svoje kljuceve i brmmmm i odo ja i onda zovem mm da se bar potrefimo zajedno kod kuce user posted image da veceramo
al nije nikakav problem. Kad dodje user posted image onda cemo dadilju da nadjemo koja ce ostajati bebom da bi mi mogli malo izlaziti,al vjerujem da cemo opet uskladiti kako trebauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 12:17:42   
rose 87
dok nije bilo user posted image redovno sam izlazila,ali posto je sad mali i doji rijetko ali se zato cesce nadjemo kod neke u stanu posto i prijateljice imaju bebice i to nam odgovara...ali sam isto tako srela par osoba kojima je to poslije vjencanja bilo nezamislivo... da ona sama hoda,pa sta ce svijet reci i to ne razumijem nikako

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 12:24:47   
sara.at
IZVORNA PORUKA: rose 87

ali sam isto tako srela par osoba kojima je to poslije vjencanja bilo nezamislivo... da ona sama hoda,pa sta ce svijet reci i to ne razumijem nikako


a ovo sam vec cula i nemogu da vjerujem da ima tako primitivnih ljudi,znaci ako sam udana i imam djete pa nisam mrtva pobogu, zivot se nastavlja obaveze jesu mozda vece (meni su postale manje) al sve se nakako da uskladiti, a to
sta ce svijet reci zaboli me uho nit me hrane nit me oblace nit mi racune placaju a sto bi ja njihovo pikala igdje user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 12:46:37   
rose 87
ma upravu si,ja kad cujem tako nesto ostanemuser posted image user posted image ,meni treba to vrijeme sa prijateljicama,nasamo,bez muzeva pa da ih malo otracamouser posted image user posted image user posted image ...da se opustim

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:01:48   
salmy
Mislim da u braku "izlasci" nocni sa drugaricama nisu normalni! eh sad mozete reci ova luda ili papanka primitivna! ali u braku sam punih14god,za to vrijeme NAVECER nisam izasla mozda 10puta!S tim sto podnevna kafa sa drugaricama ili kolegama sa posla je redovna.Misljenja sam da CESTI izlasci sa drugaricama ne vode nigdje niti cemu! jer sta da radim ja kao udata zena majka jednom djetetu(sutra njegov uzor)u nocnom terminu u kafani sa drugaricama koje su djevojke....koje gledaju i smekaju frajere!
Moj Muz nema nista protiv da idem na neko slavlje ili neku kaficu sa njima,ali isto tako ni on nikada nije otisao navecer(izuzev posebnih poslovnih prilika) u kafanu.Jednosatvno  tako funkcionisemo godinama i nama super,a osim toga nasi zajednicki prijatelji su udati i ozenjeni parovi sa kojima provodimo vikende i ceste izlaskeuser posted image user posted image  

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:08:17   
škorpija
djelomično se lažem sa salmy, ja izlazim navečer ali u kino ili u pozorište, a nekoliko puta sam izašal sa slobodnim prijateljicama navečer i desilo mi se da uopšte nisu slušale nego su preko mog ramena šmekale frajereuser posted image , a naravno frajer uivijek ima nekog dosadnog druga kojeg bi ja trebala zabavljatiuser posted image . e malo sutra i tako sam ja raskristila sa noćnim izlascima, al naravno ima i nešto i do mojih godina, ono što sam voljela sa 20 sad u 30 ne podnosim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:10:15   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija

djelomično se lažem sa salmy, ja izlazim navečer ali u kino ili u pozorište, a nekoliko puta sam izašal sa slobodnim prijateljicama navečer i desilo mi se da uopšte nisu slušale nego su preko mog ramena šmekale frajereuser posted image , a naravno frajer uivijek ima nekog dosadnog druga kojeg bi ja trebala zabavljatiuser posted image . e malo sutra i tako sam ja raskristila sa noćnim izlascima, al naravno ima i nešto i do mojih godina, ono što sam voljela sa 20 sad u 30 ne podnosim
hahahahhaha ili kazu:ma dobra ti ona drugarica! hahahhahahahahha MM bi me zadavio!ionako je ljubomorkouser posted image user posted image user posted image user posted image a i ja samuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:14:03   
rose 87
pa sad u te kafice za mladu raju user posted image ni ja nisam izlazila navecer al vecera u restoranu,kino i sl.,mislim da nebi trebao biti problem i kod mene se uvijek podrazumijeva neko normalno vrijeme al pravila su i za mene i mm,znaci nema razlike


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *