|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   izlazite li na samo?
16.6.2009 11:23:43   
meme27
Dali izlazite na samo bez partnera i gdje?
 
Dali vam je uredu ako partner izlazi sa drustvom do kasno na vece naprimjer u kafane, disca ?

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:28:37   
veeseelaa
da izlazim, sad malo rjeđe kako smo dobili bebicu al izlazila sam...
Boga mi svukuda od konoba do restorana, na razno razne proslave i sl
U disko inače ne volim ići pa nisam išla ni nakon udaje
A dragi.... pa on nešto i nije taj tip, njemu raja njegova dodje u radnju pa sjednu, mislim da ga to zasiti pa mu se onda i ne da izlazi, mada ja zaista ne bi imala nešto protiv npr išao je na dvije svadbe bez mene (bila sam spriječena da idem s njim)...
Ne kontam zašto da ne???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:29:03   
Lady26
Ja izadjem sa prijateljicama na kaficu bez mm i njemu ne smeta jer uvijek ima neka tekma na tv a ja to ne volim gledati, ali isto tako izadje i on (rijeeeeetko) ali ne duze od 10-11 navece, znaci kafica setnja i to je to.Ne slazem se sa izlascima do dugo u noc.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:31:19   
baby
Da izadje na kahvu predvece sa svojim iz kluba to mi je ok
a da izadje navecer u disko do kasno to netolerisem
ja s dvoje djece sama ljuljaj presvlaci  hapice a da se on veseli nedolazi u obzir

Sve bi to bilo i dopustivo da on ponekad kaze daj ostavi djecu pa idi i ti malo se zabavi a sve i da izadjem hiljadu briga nije lahko ostat sdvoje male djece to moze samo majka

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:33:14   
emma.L
Da, tako je bilo i prije braka, iako smo najčešće izlazili zajedno, ali neke svadbe, godišnjice mature i slično, to naravno ide svatko za sebe.
On izlazi malo češće, jer ipak sam ja doselila tu i moja raja je u Mo, ali zato kad odemo dole na vikend, on čuva bebe i gleda tv, a mama u provod user posted image , tj. na partiju trača.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:33:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: meme27

Dali izlazite na samo bez partnera i gdje?
 
Dali vam je uredu ako partner izlazi sa drustvom do kasno na vece naprimjer u kafane, disca ?


zar postoje jos disco kluboviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:34:04   
veeseelaa
ma da, u pravu si s te strane
Ja nekako ne bi mogla ni mm ostaviti dijete na čuvanje sad za sad, nekako mi se čini da se baš ne snalazi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:36:15   
dinciii
bogme i ja izadjem sama eto bas prosle subote drugarica slavila rodjendan i ja odem na rodjendan a mm ostao sa malom i on uziva u tome...a on nesto plaho i ne voli izlaziti.al i prije bebe sam izlazila sad naravno nemam vise toliko vremena jer bebica je tu i zao mi je ostavit cesto.al uglavnom nekad nije imao nista protiv da ja izadjem user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:36:25   
emma.L
baby, ne bih se složila s tobom da samo majka može ostati sa dvoje djece. To mame misle user posted image , prva ja. Iziđem, mislim Ema plače za mnom, gladna i mokra user posted image . A ono tata sve odradi jednako kao i ja, i usput se super izigraju. A to što joj recimo ne obuče čarapice, a ja bih da sam je ja stavljala u krevet, zaista mislim da nije neki propust.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:38:02   
dinciii
a sto se tice cuvanje bebe moj se pravo dobro snalazi cak sam bila radila 2 dana on ostajao s njom i prezadovoljan je bio..kao sto beby kaze nije mama al je ipak otac valjda i on nesto treba znati barem po mom misljenju 

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:38:14   
Anoniman
da, normalno, samo ne u kasnim večernjim terminima.user posted image

< Poruku je uredio Shee -- 16.6.2009 11:39:18 >

(odgovor članu baby)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:40:54   
amarilis
Ja ne idem nigdje bez mm, a i on bez mene (iznimka 2-3 puta), ali rijetko i izlazimo, valjda godine čine svojeuser posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:41:26   
meme27
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: meme27

Dali izlazite na samo bez partnera i gdje?
 
Dali vam je uredu ako partner izlazi sa drustvom do kasno na vece naprimjer u kafane, disca ?


zar postoje jos disco kluboviuser posted image user posted image user posted image



starko postoji jos uvijekuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:42:07   
andji
Ni ja a ni on ne izlazimo naveče...po danu ja da,a on to spoji sa poslom.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:42:21   
Dinkica
Izlazim redovno sa svojim prijateljicama, prije bebe u mjesta tipa Opera, Mesh a sad zbog Adne vise u ljetne baste ili velike centre zbog manje zagusljivosti. Isto tako izlazi i MM, otprilike jednom sedmicno, ne pretjerano do kasno, mada mi ne bi smetalo ni da zaglavi user posted image , meni bude drago jer vidim da mu je super bilo sa drustvom, imaju oni neke svoje sale i price i jednostavno mu to ne zelim uskracivati.



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:45:23   
meme27
on cesto ode a posla u neki restoran da ruca
ponekada ode poslovno na kafu
ja izadzem prijateljicama na pizzu kafu slatko
ali sve to preko dana i nemam (neka posebna mijesta ni navike nemam jednostavno vremena ni volje da idem bas cesto)
 idem vani dok ne podze nocni zivot i traganje za vezama i tako touser posted image user posted image user posted image
 

< Poruku je uredio meme27 -- 16.6.2009 11:47:22 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:49:40   
baby
IZVORNA PORUKA: emma.L

baby, ne bih se složila s tobom da samo majka može ostati sa dvoje djece. To mame misle user posted image , prva ja. Iziđem, mislim Ema plače za mnom, gladna i mokra user posted image . A ono tata sve odradi jednako kao i ja, i usput se super izigraju. A to što joj recimo ne obuče čarapice, a ja bih da sam je ja stavljala u krevet, zaista mislim da nije neki propust.


Sve je ovo ok sto si rekla ,al s dvoje male dijece blizancima je malo teze ostat i mi smo izlazili dok smo bili sami 6 godina u braku bez djece super hodas zezas se putovali svugdje al kad su dosli bambulici nema vise makar dok malo neodrastu

Ja se slazem da covjek mora malo i izaci naci sebi ispusni ventil ako meni to netreba jer sam u obavezama preko glave zasto bi to drugoj polovini trebalo imali smo dosta vremena za zeze sad je nesto sasvim drugo

Valja ovu djecu dignut i odgojit

Ja za njihovih 11 mjeseci zivota nisam 4 puta nekom ostavila ni mami ni svekvi ni sestri jer nemam srca
ja samo znam koz sta prolazim i ostale mame koje imaju blizance ili pak i onu jednu bebicu puno je tu odricanja

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:52:34   
Anoniman
Izadje s prijateljima na kafu, cesto povede i nasu malu 'cezu...Nemamo problema s tim. Uvijek znam gdje je, s kim je....I ja izadjem. To mi je skroz normalno. Nisu ti izlasci da se "odvali", da se eto nesto ko provede bez mene....ako si na to mislila. To su izlasci da bi se njegovala prijateljstva koja traju godinama, da bi se udahao svjez zrak...On izadje 1-2xsedmicno, a ja malo rjedje, jer moje prijateljice su malo zauzetije. To su izlasci preko dana, mada niko nikom ne zabranjuje da budu i vecernji....ali nam trenutno nije do tog.
ma joj,  kad je zdrav odnos, onda nista nije problem!


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 11:59:01   
mišur
Izlazimo odvojeno, ali i zajedno!
Ja malo rijeđe, a on možda jednom u 15-20 dana..
I to večernji izlazak..Dnevne tu i ne računam..To sve dođe onako usput..
Mm često povede i Luku sa sobom, kad ide preko dana..
Nas dvoje obično izađemo petkom u neki restorančić, a moja mama dođe da uspava Luku..
Po meni je to sve ok, jer uvijek znam gdje je i skom ide,kao i on za mene..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:00:49   
meme27
ma ja nekako nebi mogla da moj ima naviku ici po kafanama pa da se vraca kasno ili da pijan dodze kuci
ja sam bas u takvim stvarina ne tolerantna a i on ne pije i ima isti stav kao i ja
 

< Poruku je uredio meme27 -- 16.6.2009 12:02:35 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:01:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: meme27

Dali izlazite na samo bez partnera i gdje?
 
Dali vam je uredu ako partner izlazi sa drustvom do kasno na vece naprimjer u kafane, disca ?


zar postoje jos disco kluboviuser posted image user posted image user posted image



starko postoji jos uvijekuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja mislila disco klubovi umrli s 80-timauser posted image user posted image user posted image ...aaaaa, gdje ima kod nas diskac da odem malouser posted image user posted image user posted image

vala ja i moj suprug imamo istu raju mi smo se i upoznali u kafaniuser posted image user posted image davnih 90-tih tako da kada pocne da izlazi sam s "svojom rajom" ja trebam da se zapitamuser posted image user posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:04:21   
Nunichi
Naravno da da... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:15:53   
Anoniman
Izlazimo obadvoje nasamo, ali ne do kasno. U zadnje vrijeme nemamo bas vremena

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:30:09   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Shee

da, normalno, samo ne u kasnim večernjim terminima.user posted image
 

user posted image user posted image user posted image Pa ako sam udata nisam pupcano vezana za njega, normalno mi je da on ima svoje prijatelje, ja svoje(inace ne bismo imali o cemu/kome pricat user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:32:48   
tea lana
izlazimo zajedno izlazimo i sami cesce ja ali i on.Ja sigurno jednom sedmicno a nekad i dva puta.Nekad bude i alkohola i sve u granicama normale.Ako smo u braku nismo u zatvoru.

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *