|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jetrve
12.9.2011 14:33:03   
sarisari
ovdje vidim da ima tema: zaove, svekrve, svekar, ne nadjoh jertve pa reko možda mozemo i njih da komentarisemo

evo ja bih samo da napišem da imam extra jetrvu, ali zaista extra i bas se super slazemo i druzimo i bez muzeva, doduse generacija samo i dok se i nismo udale druzile smo se i nekako se barem do sada slazemo pravo dobro i cini mi se da sam je ja birala ne bih bolju izabrala user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jetrve
12.9.2011 15:11:53   
veeseelaa
ja nemam jetrtvu još, kakva god da bude sebi će biti user posted image  ne vjerujem da ću se smarati s njom a ni ona samnom, a i zašto bi.... svak svoje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jetrve
12.9.2011 16:17:36   
Makeup
Imam jetrvu, moja generacija i potpuno smo drugacije bas kao sto je njen muz i moj muz. Nismo drugarice ali se postujemo. Cujemo se tel. s vremena na vrijeme, mozemo se druziti kad se vidimo ali nista pretjerano. Nikad nismo imale nekih razmirica do sada i tako mi i odgovara. Ona sebi, ja sebi user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
12.9.2011 18:13:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Makeup)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jetrve
12.9.2011 23:52:19   
Anoniman
jetrva ?????user posted image user posted image user posted image podmukla kucketina koju bi najradije zubima rastrgla user posted image  

< Poruku je uredio triputmama -- 12.9.2011 23:57:03 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jetrve
13.9.2011 0:05:49   
klemzi
Joj Triputmama user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam ni djevera, ni jetrve, ni zaove...nekad mi bude žao zbog toga, ali samo nekad, rijetko user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jetrve
13.9.2011 0:05:54   
chantal
Ja i moja jetrva smo dva različita svijeta,ali nikakav problem nije jednom u 2-3 mjeseca (živimo podaleko jedna od druge) skupa popiti kafu,čak se i ispričamo user posted image pa nakupi se pofino materijala za 2 mj,taman koliko treba da se laganini ispije kafa i to je to,mi tako super funkcionišemo.
Ne telefoniramo,samo sam je jednom nazvala u ove 3 god,kada se porodila,učinilo mi se da će joj biti drago ako joj čestitam user posted image a ona mene nije ni tad user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jetrve
13.9.2011 0:08:44   
reallove
ja nemam jetrvu(jest joj ruzno imeuser posted image ),ja imam zaovu,nije mi bas nesto,ali to nije tema ove emisijeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jetrve
13.9.2011 0:11:03   
chantal
IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj Triputmama user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam ni djevera, ni jetrve, ni zaove...nekad mi bude žao zbog toga, ali samo nekad, rijetko user posted image



user posted image
Ma ja imam jetrvu,imam i 2 zaove,ali ko da i nemam user posted image najbitnije je znati se postaviti,moji se mene fakat ustručavaju,nisam ja sad neka babaroga,ali sam im jasno stavila na znanje da se u moj brak i u moje dijete niko petljati ne smije i neće i tako i jest,a sad dal' oni i šta meni pričaju iza leđa,to me ne zanima ni najmanje user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jetrve
13.9.2011 0:12:09   
reallove

IZVORNA PORUKA: chantal

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj Triputmama user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam ni djevera, ni jetrve, ni zaove...nekad mi bude žao zbog toga, ali samo nekad, rijetko user posted image



user posted image
Ma ja imam jetrvu,imam i 2 zaove,ali ko da i nemam user posted image najbitnije je znati se postaviti,moji se mene fakat ustručavaju,nisam ja sad neka babaroga,ali sam im jasno stavila na znanje da se u moj brak i u moje dijete niko petljati ne smije i neće i tako i jest,a sad dal' oni i šta meni pričaju iza leđa,to me ne zanima ni najmanje user posted image


user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jetrve
13.9.2011 8:39:52   
sarisari
naravno da mi se niko ne smije petljati, i svako sebi naravno ni ja i moja jetrva ne zivimo blizu ( u istom smo gradu ), vidimo se mozda u 7-10 dana cujemo se tel svaka 1-2, i da mi ne odgovara ne bih se druzila sa njom nego ono samo postovanje reda radi, ali do sada smo stvarno super jako mi je dobra prijateljica i jednostavno lagano i pozitivno mogu da se druzim sa njom, smijem, zezam bez nekih tenzij, ljubomore,...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jetrve
13.9.2011 8:40:52   
sarisari
da dodam drago mi je zbog svega gore navedenog i nemam zaovu samo jednog djevera i jetrvuuser posted image

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jetrve
13.9.2011 8:45:06   
pocahontas
ja imam jetrvu koju svi zovu Šahbaz user posted image

Viki user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jetrve
13.9.2011 11:38:36   
sarisari
mog'o nas je obojicu šiccccccc user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jetrve
13.9.2011 12:32:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: triputmama

jetrva ?????user posted image user posted image user posted image podmukla kucketina koju bi najradije zubima rastrgla user posted image  


suze me obliše user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jetrve
14.9.2011 9:07:44   
Mirkica
ova tema je bila vec pa je Visnja zatvorila na prosloj sam zapisala da su SUPER itd. sada se ispravljam nisu one lose ali lijepa DISTANCA ova jedna okrece sve u svoju korist da se ulize svekrvi , ova druga u nekom svom svjetu i sve svaca osobno tako da moras dobro pazit sta ces reci elem nista previse nisu one lose za popit kahvu i onako zeze ali neke razgovore NE .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jetrve
21.9.2011 14:57:42   
Anoniman
Imam dvije ova jedna je dalje od mene vidimo se dva tri puta mjesecno nekad cesce i super je odnos srednje ni previse blizak ni hladan meni odgovara ,a sa ovom drugom zivim ona na prvom ja na drugom spratu kako kad odnos nekad me izbaci iz takta samo zbog svoje radoznalosti kao juce bas me nanervirala kao slucajno pogrijesila kovertu i otvorila nas izvjestaj iz banke.Ma samo sto joj nisam opucala ga od glavu,ali sam se suzdrzala iskulitrala pitala ima li sta novo ona ostala paf.Fino otisla kupila sanduce napisala imena na njemu.Kad je vidjela sva se zacrvenila.Valjda joj je sve jasnouser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jetrve
23.9.2011 12:23:56   
Đenifer
Moja jetrva je vrlo iskopleksirana i ljubomaorna osoba, ali to vrlo vješto, zapakovano i u tajnosti provodi. Navodno sam joj jako draga, često me nazove, pošalje mail dok smo na poslu, naši mm se svakako obožavaju i vrlo često se nalazimo, ali ja nju jednostavno ne mogu " provariti", kao knedla u grlu mi zapinje. Ja sam sušta suprotnost od nje,mada imamo i nekih zajedničkih stavova, ali se u većini razilazimo,ali ipak poštujemo. Ja sam  dosta fleksibilna, nezajedljiva, nemislim da sam za svaku u pravu i da mi je na mjestu i da je zadnja, ali kad bi se tako ponašala, davno bi zaratile....Ona je is starija od mene 6 god i misli pošto je prav da ima posebnu ulogu kod svekra i svekrve, a i djete su joj odgojili, dok moje od godinu teta čuva, pa misli da ima za pravo da se ponaša kao glavna faca. Ja sam rođena u Sa, odrasla, školovala se, a ona je došla iz Tz, nemam ništa protiv , neka dođu svi koji smatraju da mogu u veći grad da se snađu, ali to je osoba dok nije u Sa završila fakultet, mada isti ima i u Tz, ovdje našla posao i dok se nije udala za Sar. mislim da bio joj to bio najveći promašaj u životu. I joj pored svega glumi mi Sar. kao veliku gospođuuser posted image user posted image , ma da se rokneš. Meni je to sve komično i ne pridajem puno važnosti , ali vidim joj zavist u očima, koliko god nastoji da mi se smješi, kako sam ja ravnosdušna, a ona još više....neznam ima li kraja tom sarkazmu,bože, bože!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jetrve
23.9.2011 12:30:24   
veeseelaa
ja nemam jetrvu sad za sad al aBd imat ću je, možemo biti kao drugarice ako to bude i ona željela a ako ne ne moramo se nikad ni vidjeti
U biti ne treba se smarati sa sporednim ljudima u našim životima... naravno lijepo je kad sve funkcionira al Bože moj.... ako ne ide i nije nešto što bi me uopće dotaklo



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jetrve
23.9.2011 12:50:25   
sarisari
ja svoju ne gledam kao jetrvu nego kao prijateljicu prije svega jer da se ne slazemo ne bi se ni druzile niti bi se opterecavala sa tim kao sto rece vesela, ali mi je zaista drago sto smo prijateljice, barem do sada smo bile, a nikada se ne znauser posted image nadam se da ce tako i u buduce da bude

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jetrve
23.9.2011 13:03:41   
muaaa
I ja ne gledam jetrvu kao jetrvu vec kao drugaricu a i djevera kao druga.Jako su mi dragi oboje i super se slazemo.Bitno mi je da me njihova djeca vole i moja djeca njih da vole.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jetrve
18.12.2011 22:09:00   
joni
Moja jetrva je kao lik iz horor filmauser posted image namrgođena stalno, ne zna pozdravit kad se sretnemo,a nekad kad progovoriuser posted image naježim se sva. Imamo svako svoje dvorište, ai nije ograđeno, i svekar ima cuku koji je kod nas već 6 godina prava dobrica i pametnica, kad je ona došla rekla je ko ga pusti zaklaće gauser posted image , kad prostre veš ne smije se cuko puistit da ćistunici ne isprljauser posted image Donjela ona neki dan od svoji roditelja cukicu, i danas moj bebać kojem je 18 mjeseci izašao i počeo se igrat sa njim a ona istrčala iz kuće i onako ljutio ga uzela i odnjela od nas, a on ide za njom " da kuku, da av av " ja priđem i odvežem ga a ona izađe i kaže svekru da ga niko više nije pipno, pa ga zatvori u dvorišnu. Ja bi voljela da je razumijem, ali ne mogu. Kad je ona bila trudna , tad sam ja imala dvije curice, stalno je govorila da nosi bebana, sinčinu..... ja joj uvjek govorila nek joj bude živo i zdravo, nije dala čut da je curica, a ono dobi ona curicu, u porodilištu nije htjela pogledat bebu, tek nakon 2 dana, kad sam ja ostala trudna i rekli mi da je sin, moja svekrva njoj nije smjela reć, a zato ja alapača otišla se pohvalit, kad nije crkla od muke i kad vidi nas pozeleni, a mene stvarno z..... za njom. Ona ne postoji, ne bitna je za mene, dole kod njih idem dok su svekar i svekrva živi i to njoj ide na živce a ja baš zato i idem dole user posted image Krivo mi za ovo danas, zbog cukiceuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jetrve
19.12.2011 10:20:44   
anonima
Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve. U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno. A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe. Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana. Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci. Ja kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit. Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jetrve
19.12.2011 10:50:40   
anonima
Jos ovo da dodam...Mi smo u inostranstvu kupili stan u kojem zivimo, dakle imamo kredit od nekoliko hiljada eura...ali opet zivimo normalno i kupujemo kada idemo dole na godisnji svima poklone i kada smo dole kupujemo hranu u frizider sto mi volimo da jedemo...Da se ja pitam davno bi sebi napravila cetri zida da nebudem sa svekrom i svekrvom kada sam dole na godisnjem, ali moj muz to ne zeli, jer vec imamo kredit za stan i trebao bi nam jos jedan kredit da pocnemo kucu pravit...Moja jetrva je odvojena i ona ima svoj mir niko joj ne dolazi ne najavljen zivi svoj zivot kako ona hoce, sredeno joj je u kuci i moderno, sve top, problem je u tome sto je jako sebicna i skrta i samo nek je njoj dobro i nikad joj nije dosta.


< Poruku je uredio anonima -- 19.12.2011 10:55:59 >

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jetrve
19.12.2011 11:22:41   
veeseelaa
Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


kako postupiti? pa nikako, ti si gost kod sveki a tvoj djever i snaha tu žive, oni su domaćini i oni odredjuju pravila, pa ja

što se tiče poklona, kako oni tebi tako ti njima, izuzev ako im želiš pomoći jer si možda u boljoj situaciji finansijskoj


< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.12.2011 11:23:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *