|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kada spavati na jastuku?
28.7.2008 10:37:53   
nesanica
Jel neko zna od kada djeca mogu spavati na jastuku?kakva su vasa iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 10:59:23   
Kesten
pratim te,,,user posted image user posted image user posted image user posted image ,,ja sam svojoj djeci od godinu dana stavljala jastučić, ali nisam pernati nego obični i tanji,,radi vrata jer dok se naviknu da imaju nesto ispod glavice,,,to je moje mišljenje,,user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:03:30   
nesanica
evo me sa brzim odgovoromuser posted image user posted image user posted image . arin je evo 2 godine i jos mu nikada nisam stavila jastuk. od nedavno mu u krevecu stoji mali ukrasni jastucic ali kad hoce da spava primijetila sam da ga izbaci iz kreveta, mozda to sto je naucio bez icega pod glavom.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:18:25   
Kesten
,,evo ja trčim za tobom,,,user posted image user posted image user posted image user posted image ,,vjerovatno zato izbaciva jastuk,jer nije naučio da ima ista u krevetiču,,moja Mia je danima skidala jastučnicu i bacala a jastuk ostavljala i još je nisam odučila od toga,,,user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:25:13   
nesanica
pratim i ja tebe user posted image user posted image user posted image .pa slatkici tvojoj nemoj vise ni stavljati jasucnicu. a znas sta to moze biti i njena igrica dok zaspi. arin eto ima taj jastucic i jos nekog medu u krevetu ali kad god podje spavti jastuk napolje ide.rijetko da je ostao u krevetu, samo ono kad je preumoran pa odmah zaspi, tad ga valjda ne stigne izbaciti.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:27:20   
makana
pozdrav
pa kao i kod svih ostalih stvari pretpostavljam da je i to individualno
neko nauči dijete da odmalena spava na jastuku
ja nisam još almedini ubacila jastuk, stavljam joj onaj njen bebeći, ali sam ispod njega postavila još jedan isot tako tanki, međutim, problem je što ona bilo kakav jastuk ne zarezuje ni jedan posto, vrti se stalno, ustane u sjedeći položaj pa se onda baci, nekad zvizne u rešetke kreveca, drvene, (šta god da joj stavim da je zaštitim od toga ona to izbaci iz kreveca) malo zajauče pa nastavi spavati, nekad se baci na mene i moj jastuk, nekad i mene zvizne u glavu pa me probudi
uglavnom, primijetila sam da njoj jastuk ne znači ništa, sada ima  20 mjeseci i nekad je uspavam na jastuku, ljuljajući je na nogama i ako je spustim tako na tom jastuku obavezno spuzne s njega i spava samo tako na podlozi user posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:28:17   
Kesten
Moja Mia je specifična ,,svaku bebu mora da skine i nedaj bože da joj ponovo obučeš,,tako da su joj bebe kao na nudističkoj plaži,,,user posted image user posted image user posted image ,,ali sto je najgore kad negdje idemo želi da ponese bebu,,a ona je prljava jer je obično dio tijela platnen i isprlja se od rukica i mene pravo stid i ja obučem bebu a ona kao za reklamu kad dođemo u goste hvali se golom bebom a ja se crvenim,,,

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:29:48   
Kesten
makana poz i tebi i svaka čast za to ljuljanje,,,jao sta ta dječica i rade od nas,,,user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:34:27   
nesanica
ja evo sa ovim mladjim imam problema sa spavanjem. doduse jos ne ljuljam ali doi milion puta dok ne zaspi a tokom noci svako 1h eto ga i dok god ne ponudim cicu ntaj nece zaspati. kazem stvarno sta smo spremni sve za djecu raditi i koliko se zrtvovati pa to nije normalno, a sutra kada im budemo sve ovo pricali njima ce to biti smijesno.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada spavati na jastuku?
28.7.2008 11:48:12   
makana
ma ja se trudim da to ne shvatam tako
dok je dojila nije bio problem, večernji ili termin po danu stavim je na grudi i dojenje je bilo uvod u spavanje
kada je prestala da doji kontala sma kako ću i šta pa sam skontala da mi je najlakše da je ljuljuškam na nogama
naveče je to ritual, donese jastuk kaže "memala i poki" i mama je pokrije njenom dekicom sa patkama, dam joj neku igračku da "zagili" i za pet minuta je u dubokom snu
svekrvi je malo teže, bole je koljena pa je nekad još ljulja na rukama


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada spavati na jastuku?
30.7.2008 11:55:32   
camm
na jastuku je pocela da spava prije godinu dana
jednostavno je htjela jastuk
kada je dobila jastuk slatki snovi su bili jos sladji.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada spavati na jastuku?
10.10.2008 15:57:30   
Gigana
moj Vedad još uvijek spava bez jastuka, mada sam primjetila da se voli maziti i zaspati na mom jastuku (a onda ga prenesem u krevetac bez jastuka).  Vidim da mu nije mrzak, fino se namjesti i utone u njega, valjda mu godi.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada spavati na jastuku?
19.11.2008 2:28:44   
merimaa
moj vedo spava na jastuku od rodjenja nije to sad neki visok jastuk nizak je

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada spavati na jastuku?
26.11.2008 18:08:33   
dana3
mali tanki jastucic je oood prvog dana ispod glave pa negdje do guze moje bebe.kad je potpuno ravno ispod nece da spava

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada spavati na jastuku?
26.11.2008 18:12:33   
demiana
Moja malena u svom krevetcu ima onaj svoj tanki jastucic, ali sam primetila da puno lepse spava na nasem velikom sto utone u njega user posted image


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada spavati na jastuku?
29.11.2008 11:10:39   
andji
Sergej je do prvog rodj spavao na krevetu samo bez ičega,a za rodj. je dobio ukrasni jastuk PČELICA,MALO VEĆI I PLIŠNI,i primjetila sam da rado spava na njemu,prihvatio ga je bez ikakvih problema.Inače je fleksibilan prema svim novitetima

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu demiana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada spavati na jastuku?
29.11.2008 11:18:49   
lamka
Od rođenja je imala onaj mali dječiji skroz tanki jastucic. A od nekih 18 mjeseci spava na jastuku. Iako zna u toku noci prebaciti se pa spava bez jastuka tj zarotira se za nekih 180 stepeni pa su joj noge na jastuku.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kada spavati na jastuku?
29.11.2008 12:40:20   
larina
moji su prvu godinu spavali bez jastuka,a sada imaju tanke jastucice

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kada spavati na jastuku?
29.11.2008 13:31:29   
suncan_dan
ima i ovde tema

http://www.ringeraja.ba/forum/m_73023/mpage_2/tm.htm


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kada spavati na jastuku?
14.12.2008 23:40:25   
sarayka
Moja je do skoro spavala bez jastuka sada ima veliki jastuk ali jaaako tanak čisto radi higijene. Nesto sam to skontala po sebi, ipak je lakše češće mjenjati jastučnicu svaki čas nego čaršaf sa jogija a i udobinije je sigurno.
user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *