|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kataloška kupovina kozmetike
1.6.2011 14:38:13   
alenas
šta mislite o kataloškoj kupovini kozmetike, tipa AVON, ORIFLEM I SL?Zanima me šta vi mislite o tome, isplati li se, kakav je kvalitet, moja poznanica se bavi istim pa me zanima jel ko od vas imao iskustva s tom kozmetikom?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kataloška kupovina kozmetike
1.6.2011 14:45:20   
vila_7
povremeno kupim i budem koliko toliko zadovoljna-parfemima uvijek, a ostalo je samo problem boja jer npr.kad kupujes ruz moras paziti kako ce se koja boja i tekstura ruza odraziti na tvoje usne!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu alenas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kataloška kupovina kozmetike
1.6.2011 14:48:00   
reallove
ja sam prije kupovala iz kataloga,onako zadovoljna sam..najvise sam uzimala parfeme i preparate za njegu tijela i koseuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kataloška kupovina kozmetike
1.6.2011 15:11:10   
henna ze
ja kupim..ima parfema koje volim..pravo fini budu na sniženjima..kupujem isto z anjegu tijela i stopala..kupujem za henu sprej za raščešljavanje kose..kupujem za intimnu njegu..ono od trešnjinog cvijeta...kupim...samo ne ruževe..ne pudere i ne maskare..to kupujem u dm-u

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kataloška kupovina kozmetike
1.6.2011 15:21:36   
Anoniman
ja redovno kupujem iz yves rocher i  prezadovoljna sam sa produktima kreme za negu tela i lica ,nekad neki parfem , trake za depilaciju imaju dobre , dakle zadovoljna


< Poruku je uredio triputmama -- 1.6.2011 15:24:39 >

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kataloška kupovina kozmetike
2.6.2011 9:10:51   
Bambi09
koliko se sjecam o ovome imas na temi Kozmetika

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kataloška kupovina kozmetike
4.6.2011 15:03:50   
idana_85
Ja radim oriflame ozbljno, pa sam tako i ozbiljan potrosac. Kod mene je u kuci sve uglavnom oriflame kao i u mom neseseru. Kozmetika je odlicna. Mislim isto i za Avon i ostale kuce. Kao caln se jos moze ustediti ili zaraditi, zavisi sta ko zeli, kao i osvojiti divni pokloni. Toplo preporucujem!


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kataloška kupovina kozmetike
7.6.2011 7:43:27   
alenas
Ija koritim oriflame, ranije sam kupovala iz avona, najčešće su to šamponi i kupke, i evo mogu reći i toplo preporučiti šamponi iz oriflame su odlični.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kataloška kupovina kozmetike
7.6.2011 8:13:05   
lost
Od kataloških proizvoda koristim samo ova tri kojima sam zadovoljna a ostalo me se nije baš nešto dojmilouser posted image :
user posted image
Pravi ljetni osvježavajući i super miriše...

user posted image
Ovaj puder dugo koristim i baš mi odgovara

user posted image
I ova rašpica za stopala je super

Eto ovo su jedine tri stvari koje redovno naručujem i ništa više, ostale potrpštine uglavnom kupujem u DM-u ili CM-u ili Didac-u

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu alenas)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kataloška kupovina kozmetike
7.6.2011 8:15:17   
vila_7
lost kako si boju potrefila koja ti odgovara? mislim na puder



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kataloška kupovina kozmetike
7.6.2011 10:21:47   
lost
IZVORNA PORUKA: helena_7

lost kako si boju potrefila koja ti odgovara? mislim na puder



Ja koristim natural beige i odgovara mi savršeno jer sam svijetlog tena, a ovaj nije skroz svijetao tako da mi baš izgleda prirodno... Ima isto natural rose ali on je najsvjetliji pa mi ne paše, a golden beige ti je baš sad za ljeta ako si tamnijeg tena

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kataloška kupovina kozmetike
7.6.2011 10:31:59   
ziki
Ja sam kao student iz zeze pocela da radim sa oriflemeom i kasnije se opasno navukla. Vec dugo godina samo porucujem, ostale su mi neke stvari koje redovno uzimam npr maskaru Giordani, puder, gel za intimnu njegu i proizvodi za njegu stopla. Parfeme sam porucivala iz Avona i bila prezadovoljna.
Za nijanse pudera, ruzeva... od osobe koja prodaje moze se trazit uzorak, bar je tako bilo dok sam ja radila.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 18:31:45   
Nenci
Vidjeh da ima i ova tema pa da napisem svoje iskustvo. Radi se Oriflejmu. Godinama sam ponesto kupovala iz kataloga preko poznanica. Onda su mi objasnili kako mogu postati i sama clan i sve proizvode kupovati jeftinije. Nisam dugo clan, tako da nisam mnogo proizvoda probala ali neke mogu preporuciti Gioradni Gold kolekcija mi je sva odlicna, kvalitet dobar, izgled i ponuda. Takodje je provjereno da su im maskare dobre, ja sad koristim Hyper Stretch i super mi je bas. Sapuni i kreme za ruke su super mirisni i kvalitetni.
Eto ako neko zeli da sazna vise, tu sam da odgovorim na pitanja. :)

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:24:11   
Honey3
Ja sam od nedavno clan Farmasi-turske kozmetike sa halal certifikatom.Kozmetika im je pravo povoljna i jako kvalitetna,preporucila bih njihov roll on,pastu za zube sa misvakom i gel crvena paprika za masazu,me ekstra stvariuser posted image a sto se tice zarade,pa kao i avon i oriflejm,po procentu,ja uglavnom sto zaradim za kozmetiku potrosim,tako da sam vazda na pozitivnoj nuliuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:34:36   
Hanady RR
ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...user posted image
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i lakauser posted image da se ne morim nijansama na papiruuser posted image


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godiuser posted image

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probatiuser posted image

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:39:04   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...user posted image
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i lakauser posted image da se ne morim nijansama na papiruuser posted image


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godiuser posted image

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probatiuser posted image

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebnouser posted image

ma sta,nisam ti ga zar toliko naplatila ???? user posted image Kosta 2,20,jesam teuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:40:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sve probala...i oriflame i avon evo i farmasi...user posted image
u svakom katalagu ima što je postalo moj dio kozmetike...no nešto mi se čini faramsi će preuzet...
naime lak za nokte od 3 KM je fantastičan...brzoga sušenja, sjaja i boje da sam u čudu ostala...
a tek što su mi sami sastavili nijansu ruža i lakauser posted image da se ne morim nijansama na papiruuser posted image


Do sada unazada 8 godina koristim rumenilo u kuglicama oriflame...gioradni kolekcije...
međutim sada vidim faramsi ima vrlo povoljno isti proizvod daću mu šansu zasigurno jer sjenu koju sma uzela...ista je predobra, baš mi godiuser posted image

eh dobila sam primjerk reklamni CC kreme ...tonirana krema...ja puder ne kosristim nego nivea kremu u boji...
sad ćemo i ovo probatiuser posted image

nemama žibce da s ebavim time...nemam vremena za to...al imama do koga da naručim i uz kafu dobijem potrebnouser posted image

ma sta,nisam ti ga zar toliko naplatila ???? user posted image Kosta 2,20,jesam teuser posted image

user posted image user posted image user posted image

ama ja zaokružilauser posted image nemama poja koliko je za 3 KM halalila...(iako ih nisam dala)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:44:15   
Visnja RR
koristila sve po malo...

Oriflame bronzing perle rumenilo i spa swedish krea za stopala i spa swedis krema za ruke ....extra su...
sve druge stvari su mi onako.... ne bih
Avon mislim da nisam nikad
a Faramasi sam dobila sjajilo za usne i bio je extra...nesto kao karmin/sjajilo...ali mi nije bio suđen...negdje ga posijah...

Imala sam priliku da u prostorijama Farmasi razgledam njihovu dekorativnu kozmetiku...ooooo kako bih voljla imati sve ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:54:25   
Skvo RR
Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:56:46   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?


Imas ih na FB....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 20:59:50   
salmy

IZVORNA PORUKA: Honey3

Farmasi-turske kozmetike sa halal certifikatom.

Kako mislis halal? nisam znala da postoji i halal ruz za usneuser posted image
sorry ali meni sega

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 21:00:50   
vila_7
uu ja volim Avonove parfeme,a ima ih i Oriflame odlicnih. I svidja mi se Avonov nakit al je preskup

P.S. (zvoncice sutra saljem slike-uslikala al niakd postaviti -jos danas da stavim-MM odnio kabal user posted image )

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 21:08:44   
MicoTico
Nešto ne volim kataloški kupovati. Nikad mi nije isto ko kad vidim uživo, pomirišem,...
Znala sam kupiti npr. roll on, ili kupku,.. šminku slabo, skoro nikad.
Trenutno imam samo rumenilo u kuglicama od Avona, ali slabo ga koristim.
Nisam znala da Farmasi ide preko kataloga, ja sam ga kupovala u Didacu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 21:12:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja evo prvi put cujem za farmasi...jel i to kataloska...visnja gdje ti nadje testere da probas?


Farmashi nam je bio sponzor u prsloj nagradnoj igri pa bila kod njih

http://www.farmasi.ba/index.php/home

jos mi nisu poslali PR da ga objavim user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kataloška kupovina kozmetike
14.5.2013 21:15:31   
Hanady RR
a čuj bio sponzor...user posted image
želimo ga opet...user posted image

nego...
ja sam koristila dugo godina unazad sigurno 8 kuglice rumenilo oriflame giordani kolekcije...
kad ih stignem na nekom sniženju 16 km ih platim ainače su oko 25 KM...faramsi ih ima po cjeni od nepunih 10 K;...
mislim da ću im dati šansuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *