|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kod svekrve
26.3.2008 10:58:14   
libra
Kada ste vi kod svekrve i dođu neki gosti, da li se ponudite i vi poslužite goste ili ne?
Mi živimo sa svekrvom u istoj kuči. Mi smo u prizemlju i imamo svoj ulaz, ona je iznad nas i ima svoj ulaz.
Mi nismo svaki dan jedna kod druge. Dosta smo sami i nekada se ne vidimo čitavu sedmicu, a leti kada smo više vani tada smo više zajedno ispred kuče.
Ja kod njih ne idem redovno. I čak se ne snalazim u njihovoj kuhinji, pa i ako živimo tu več 5 godina.
I sada stvarno ne znam, da li bi ja trebala kad sam kod njih i dođu neki gosti poslužiti ili samo sedeti.
Kako vi to radite?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kod svekrve
26.3.2008 11:13:11   
budućamama
Ja kad odem kod svekrve, a njoj dođu gosti, pustim nju da ih posluži, ali se ponudim da joj pomognem ako šta treba pomoći. Tako su svi sretni...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kod svekrve
26.3.2008 11:58:15   
makana
pozdrav
pa očito da imaš već neko mišljenje o tome čim si postavila temu, ista je stvar i kod mene, mi u prizemlju svekrva na spratu, ali mi se gotovo svakodnevno viđamo, od početka je tako nekako uređeno da kad dolaze gosti pomažemo jedna drugoj, ona se ponudi meni kad neko od porodice najavi dolazak, a ja također odradim neku stvar oko ručka kada se najave kod nje, 
svakako da kad bih sjedila kod nje a došli gosti da bih se ponudila, odnosno pitala treba li joj pomoć
na kraju krajeva pomogla bih i svojoj mami kad bi se desila slična situacija
nadam se da ćeš naći savjet koji će ti pomoći
ćao user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kod svekrve
26.3.2008 13:28:19   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: makana


svakako da kad bih sjedila kod nje a došli gosti da bih se ponudila, odnosno pitala treba li joj pomoć
na kraju krajeva pomogla bih i svojoj mami kad bi se desila slična situacija



Evo ovako.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kod svekrve
26.3.2008 17:18:11   
haidy
IZVORNA PORUKA: makana

pozdrav
pa očito da imaš već neko mišljenje o tome čim si postavila temu, ista je stvar i kod mene, mi u prizemlju svekrva na spratu, ali mi se gotovo svakodnevno viđamo, od početka je tako nekako uređeno da kad dolaze gosti pomažemo jedna drugoj, ona se ponudi meni kad neko od porodice najavi dolazak, a ja također odradim neku stvar oko ručka kada se najave kod nje, 
svakako da kad bih sjedila kod nje a došli gosti da bih se ponudila, odnosno pitala treba li joj pomoć
na kraju krajeva pomogla bih i svojoj mami kad bi se desila slična situacija
nadam se da ćeš naći savjet koji će ti pomoći
ćao user posted image

Ista stvar.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kod svekrve
26.3.2008 18:26:16   
Sonja
mi zivimo u istom stanu i uvijek kad dodju gosti sluzimo ih obe... zajedno...ne nudim se nego sama ustanem
moram se prodavat udata sam tek nepunih 5 mj. heheheh


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kod svekrve
26.3.2008 18:29:50   
RAJA
Nije mi se desila još ta situacija jer nismo zajedno u stanu ona u svom ja u svom fala bogu mada bi se ponudila da pomognem

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kod svekrve
27.3.2008 9:28:27   
stella
mi ne zivimo zajedno al imamo jako lijepe odnose,cujemo se svaki dan ili se vidimo.ponudim pomoc pa ako treba pomognem.mada u vecini slucajeva moram oko hane tako da i nisam od neke pomoci.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kod svekrve
27.3.2008 14:17:26   
issa
MM i ja smo se odmah osamostalili, živimo blizu sveki, vidimo se, čujemo, nas dvije izađemo na kafu ili u kino...Imamo savršene odnose, volim je gotovo ko svoju mamu...Super žena, mlada, obrazovana, samostalna, nenametljiva....taman kako treba...

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kod svekrve
27.3.2008 14:48:37   
amdi
Ej to je super cuti da ima takvih odnosa izmedju svekrve i snahe, ja nemam svekrvu ni svekra pa ne znam kako bi se ponasala, ali posto je mm stvarno od pomoci mojoj mami sigurno bih i ja bila takva, valjda bi me pekla savjest

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kod svekrve
27.3.2008 15:25:57   
sarah
Jos mi se nije desila situacija da dodjem kod svekrve i da njoj dodju gosti, ali bi se vjerovatno ponudila da joj pomognem da ih posluzi.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kod svekrve
27.3.2008 15:36:11   
Nemirna
Živimo sprat iznad svekija. Viđamo se svaki dan, slažemo se super. Kad nekome dođu gosti ne miješamo se jedna drugoj u posao dok neka od nas to ne zatraži. Posebna je priča kada bude veća gužva... kad je neka prigoda ili slično. Tad se ni ne pita nego samo priskače u pomoć user posted image

Ja, iskreno, volim da sam sama šef u svojoj kuhinji pa se tako ni ne miješam u njenu. Ona je mlada žena i nije joj sad neki teret pripremiti jelo ili skuhati i oprati suđe. Kad se svi raziđu ja se samo ponudim da odnesem suđe u mašinu user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nemirna -- 27.3.2008 15:37:01 >


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kod svekrve
27.3.2008 17:13:47   
lavica
ja sam imala lose iskustvo sa bivsom svekrvom, tako da ni sa ovom ne jos zvanicnom nisam izgradila neke odnose ali samo zbog toga sto se ona ne trpa, ne gura nos svuda i to je to. vidjele smo se par puta , popile kafu i to je to.

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kod svekrve
28.3.2008 9:03:54   
sabinaz
Takođe i kod mene kao kod Nermine,samo što ja ne stanujem sa njima, ali smo blizu.
Kad nekome dođu gosti ne miješamo se jedna drugoj u posao dok neka od nas to ne zatraži. Posebna je priča kada bude veća gužva... kad je neka prigoda ili slično.

< Poruku je uredio sabinaz -- 28.3.2008 9:07:28 >

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kod svekrve
28.3.2008 18:05:36   
libra
Hvala vam što se to podelile sa mnom i ispričale kako je to kod vas.
I ja mislim, da je svak u svojoj kuči gazda, i ja ne bi voljela da mi se petlja po mojoj kuhinji. I tako se nisam nikada ja kod nje mijšala u kuhinju. Ali moja mama je malo staromodna i ona misli, da bi ja trebala pomoči svekrvi ako joj dođu gosti a ja sam baš tada kod njih.
U buduče ču je pitati da li treba pomoč i onda kako htene.

(odgovor članu sabinaz)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kod svekrve
28.3.2008 18:44:50   
Sonja
IZVORNA PORUKA: Nemirna



Ona je mlada žena i nije joj sad neki teret pripremiti jelo ili skuhati i oprati suđe. Kad se svi raziđu ja se samo ponudim da odnesem suđe u mašinu user posted image user posted image


takodje
samo sto se ja moram ponudit da operem sudje  jer nemamo masinu hehehhe


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *