|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko tate pomazu u svakodnevnim obavezama o...
14.10.2007 13:47:13   
travnicanka
moj muz i nije bas za pohvaliti,ali necemo ga ni grditi buduci da puno vremena provodi na poslu.Kad moj muz ne radi  to u prevodu znaci moj slobodan dan.On malo preuzme brigu o djeci a ja idem na kafu sa kolegicama jer ja drugacije nebi mogla funkcionirati,nekad mu bas i nije drago ali mi moramo misliti na sebe.Mozda ce neko pomisliti da sam sebicna ali nisam ima i on svoje aktivnosti.Nekako se sve uskladi!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2007 19:06:52   
Mić RR
Ne pomaže tata.....JA pomažem njemu user posted image  user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 10:11:05   
mojamura







ma muškarci ko muškarci....moj rjedko pomaže kod dece, okupao jih još nije, hranim ih ja zvečine, da mjenja pjelenu....mislim da je bilo u dvije godine 3 puta i  tako




_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 11:16:58   
Blue rose RR
Neka smo sve dobro došle u svijet majki. A muškarci manje više su svi isti.
u početku sam bila ljubomorna i mislila da niko ne zna tako dobro oko bebače kao ja, ili moja mama.
Naravno kako vrijeme prolazi oko beba je sve teže, i naše uvjerenje ostaje i dalje, čak se i potvrđuje da nema šanse da oni bi to znali - htjeli uraditi (okupati, nahraniti, presvući, a nedao Bog igrati se sa lutkicama i šerpicama dva sata).
I kada jutrom dođem na posao, sa svim onim obavezama i odgovornostima koje me očekuju, divim se sama sebi kako sve to uspijem.
Znam da je teško ali sam ponosna što sam majka, i što ću ako Bog da, kroz svoje iskustvo sa mojom malom kikicom, jednog dana njoj moći dati savjet oko njene bebe.
A muški ...neka vas tamo gdje vam je i mjesto...ispred računara, televizora i "ispod mene".user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 12:54:15   
purple
Ma nemam šta reči protiv tate.Delimo si sve obavjeze oko djece.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 13:39:54   
AIDA P
Boga mi moj muz dijete i kupa,i presvlaci i napravi hapicu,i meni pomogne u kucnim poslovima.Uopste nije papucar,vec pravi muskarac koji zeli da pomogne svojoj zeni!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu purple)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 14:07:23   
Mama1
IZVORNA PORUKA: AIDA P

Boga mi moj muz dijete i kupa,i presvlaci i napravi hapicu,i meni pomogne u kucnim poslovima.Uopste nije papucar,vec pravi muskarac koji zeli da pomogne svojoj zeni!!!!!!!!!!!!!!


Isto !!!







_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2007 15:35:30   
Blue rose RR
Ama hoće on pomoći, ali kad ga ja zamolim. Ali dok mu objasnim kako da to odradi, pa on uradi, i nakon toga iza sebe ne pospremi-mene hvata panika  i nervoza. Onda volim sve sama, jer sam previše picajzla u svakom poslu. Veliki detaljista u meni me ubija.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.10.2007 8:11:07   
natasa
jutro!!!!!meni pomaže oko djeteta od rođenja..kad sam rodila ju je on dobio prvi u ruke,jer su meni dali anesteziju...
i kupali smo ju obadvoje..sad kad ima 3 godine i vrlo dug jezik user posted image  ja većino uradim sama,jer ga mala zeza i on popi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.10.2007 21:03:41   
Anoniman
ja sam imala srece i nasla savrsenog muza.ne samo da mi pomaze oko malca vec mi uskoci i oponekad opere sudje,ode kupi supu na smjene ustajemo,kupamo ga.ma mi savrseno funkcioniramo.

(odgovor članu natasa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
2.12.2007 22:49:45   
laracroft
 Ja i muz smo ravnopravno podjelili obaveze.Posto sam ja na rodiljnom dopustu pa provodim vise vremena sa malenim  ja ga cesce hranim i presvlacim,ali muz zato kuha za sve nas,jer je pravi strucnjak,a nisu mu mrski ni ostali kucni poslovi.Nije bas da pere prozore,ali najnormalnije usisava,opere sudje,obavlja svu kupovinu...Smatram da je proslo vrijeme kada je zena bila zaduzena za sve.Što se tice njege bebe muz je pravi strucnjak,i sve smo prosli skupa,od kupanja,njege pupka,presvlacenja...Nema nista ljepse nego kada maleni zaspi kod tajke...


_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
3.12.2007 9:30:45   
Suncica*
Moj muz je za pohvaliti, zaista. Posto sam ja po ceo dan sa Lorenom, on je obavezno navece priprema za krevet, znaci kupanje i uspavljivanje. I mogu vam reci da to jako dobro radi. Preuzme brigu oko nje subotom ili nedeljom da ja mogu malo da izadjem da se opustim, mada sam ja protiv toga, jer on radi celu nedelju i zasluzuje da se odmori. Ali ako tako zeli, neka mu bude. Inace da odem negde na mesec dana ne bi se uopste brinula sta je sa detetom, jer sve stvari oko nje radi isto tako dobro kao i ja. Jedino sto je obuce onako strasno, pa se barem lepo ismejem kada je vidim..Nije ga sramota staviti je poslepodne u kolica i setati se sa njom, dok ja pozavrsavam neke stvari po kuci..Inace njoj je njen "tatica" zakon, jer mama zna i da se prodere i da pucne po guzi, ali tata nikada..
Ali sta da se radi, bitno je da je on brizan tata koji nam daje jako mnogo ljubavi..


(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
6.12.2007 20:52:55   
Anoniman
ja samprezadovoljna svojim muzekom,samo je za pozeljeti.ne samo da presvlaci i nahrani dijete,vec je cesto i dezurni kad ja vise ne mogu.super je.nek bar neko rusi stereotipe da su djeca zenska posla.

(odgovor članu Suncica*)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
6.12.2007 22:25:48   
lejlašh
I ja se moram pohvaliti sa svojim mužićem, pomaže mi u svemu oko djeteta, čak mu nisu mrski ni kućni poslovi. A kuha za desetku, bolje od mene pa sam mu prepustila taj dio obaveza skroz. Mislim da moramo i njih angažovati oko svega, pa danas su muškarci i žene ravnopravni skoro u svemuuser posted image .
Mislim da oni svi znaju sve raditi ali je to muška politika i odgoj. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
28.12.2007 16:38:14   
hanabanana
Ne pomaže....on ravnopravno učestvuje u svemu, od prvog dana. Pa otac je, zar ne?

Čak je u početku on kupao jer sam ja imala alergiju na ruci.

Nama je to sasvim normalno...i da je okupa, opere, izvede, nahrani, skuha joj. A ja sam najsigurnija kada znam da je ona s njim.


(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
10.1.2008 0:11:42   
Alex
Ja bi preformulisala pitanje,ako dozvolite:KOLIKO MUŽEVI POMAŽU......,jer neki od njih još nisu tate,nažalost.A da pomaže,pomaže!Ne treba griješiti dušu.Sve on hoće,ide u kupovinu,plaća račune,vozi sve i razvozi,ali što zna da usisa,a sve po tepihu i oko stola,a nikad po uglovima, a tek suđe-pa sve hladnom vodom sa otprilike pola deterdženta a pola vode.MA SVE U SVEMU SUPEEER JE.Kad vidi da sam spala s'nogu mnogo mi znači kad kaže-BACI SVE NIŠTA NIJE VRIJEDNO TEBE.
P.S.NJežan je i pažljiv prema mojim klincima,voli ih na svoj tipično lavovski način-zaštitnički

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
29.4.2008 18:17:03   
RAJA
MM je stvarno divan pomaže mi ravnopravno u svim kućanskim poslovima a i oko djece on je čak i prvi okupao našeg sina i da vam pravo kažem drago mi je zbog toga jer kad vidim kakvih ima nemogu da vjerujem pa bože dragi ako smo žene ne znači da smo robinje i da mi moramo sve

MM je stvarno za svaku pohvalu po svim pitanjima

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.6.2008 12:49:31   
eni_24
Ako ima ocjena od 1 do 10 onda bih mu dala 10 , bolja je "mama" od mene user posted image user posted image user posted image  Ima ih dosta koji su ljubomorni , jer je on takav kakav jest , dobar prema meni , bebi.... Ma volim ja njega pOOno mada mu odavno nisam to rekla user posted image user posted image user posted image  Hormoni me drmali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.6.2008 12:57:04   
nikka
što se toga tiče ja bih svome dala 0,jer uglavnom je vikendom kući a i tada se samo igra sa sinom,dok sam prigovarala kaže što nemožeš nemoj plati nekog nek ti radi,ali neradi se o tome nego nemogu ga gledati da se samo izležava i ljenčari i najviše pop... kad mi moje "prijateljice"pričaju moj usisava,briše prašinu,pa hoće i kuhati,e ja onda ostanem bez teksta.

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.6.2008 14:57:30   
eni_24
Joj dobra si nikka... e znas sta nemoj ga pitati hocel da ti pomogne vec naredi , mozda upali...  Moj isto radi ali na porodu je bio samnom , uzeo odmor dve nedjelje , dok sam bila u bolnici od 10 do 20 bio sa nama , pazi na bebaca a ja malo malo pa vani da zapalim cigaru...(koja sam vjestica)user posted image   Sada radi al sve mi pomogne ev npr danas ja sam cio dan kuci , malo rasklonila ,vjesim na netu , vjesila cjelo bozije  jutro na tel. posto svako jutro ja pijem kavu sa prijateljicom al preko tel...nista pravila jesti nisam , on kad dodje napravit ce nam bez ikakve rijeci , mada kuham i ja , al ak se desi da nisam skuhala on uradi , usisa, sudove opere(neam masine za sudje) ves pegla... ma prava "domacica" user posted image user posted image user posted image  Doduse moram da napomenem rodjen i odrastao je ovdje(nema balkanski mentalitet) i prije svega moram njeegovoj mami da zahvalim sto ga takvog kakav jest naucila  i odgojila ... Da zna da cijeni , postije i voli svoju suprugu, zasluga pripada mojoj svekrviuser posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.6.2008 17:17:11   
Aminad
Moj M mi pomaže onoliko koliko on to može i u onome što on zna ali nikad nije bježao od toga da nauči sve što bi trebalo ali ja ne tražim puno, samo ono što stvarno ne stignem uraditi
rijetko izlazim pa su sve obaveze u kući uglavnom moje a najviše mi pomaže tko što zabavi djecu, nahrani ih, presvuče i igra se s njima kad dođe s posla a ja za to vrijeme mogu završiti obaveze koje nisam stigla prije

nekako mi bude žao da mu kad dođe s posla dam neke obaveze koje ja mogu stići da uradim

desi se često da napravimo "akciju" i završimo sve obaveze zajedno(čišćenje, peglanje, kuhanje) a onda skupa s djecom u šetnju (obično vikendom)

ali kad su vanredne okolnosti (bolesna djeca ili ja) onda i kuha, čisti i ne žali se uopće


(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.6.2008 19:18:09   
Amrino
Ko sto neko rece- nije papucar nego prava muskarcina! Nikada nije dijelio poslove na "muske" i "zenske" niti je je ikada nesto urado da mi ucini uslugu...radi sve i to iz ljubavi prema svom djetetu, prema meni i prema svom domu! Pelene je mijenjao od prvog dana. Brine se o djetetu koliko i ja. Navece ne ustaje- jer nema sise...tj. ja dojim i ustajem po tri- cetiri puta ali zato on uzme Hamzu u sest ujutro kada se probudi i igra se s njim do osam- nekada do devet dok ja spavam user posted image . Kupamo ga uvijek skupa. Obavlja svu kupovinu...cak i ako to ukljucuje uloske...kozmetiku...donji ves...Usisava, kuha...i sve ostalo koliko stigne jer radi.
Volim ga najvise na svijetu!!!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
6.6.2008 13:45:34   
nikka
IZVORNA PORUKA: amrino

Volim ga najvise na svijetu!!!


I ja svoga,iako neradi kućanke poslove,odradi sve drugo savršeno i priušti mi mnogo lijepih trenutaka u životu,tako da mu ovu sitnicu mogu oprostiti.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
19.7.2008 17:40:59   
Najdraza mama
Moj dragi nije stalno kod kuce ali kad je tu naravno da pomaze najvise oko djece prije kad su bili manji i sada ..kafu najradije pravi ,a ostalo po potrebi ne djelimo musko zenski poslovi to nista kod nas nemaaa ne vazi to pravilo ..sreca pa sam ja njegova a on moji pomazemo se u svemuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
19.7.2008 19:31:19   
lamka
moj dragi kad ima vremena pomaze u svim poslovima.prije je to bilo cesce i vise obaveza je preuzimao ali sada posto radi puno duze kad stigne pomogne mi koliko moze.ujutro kafu uvijek pravi i sam je pije ako ja ne moram ustati i nikada mi nije rekao zasto i ti ne ustanes vec mi kaze spavaj kad ti je Bog dao.kad nam dodu gosti obavezno je uvijek pri ruci da pomogne a ne kao neki koji se ponasaju kao gosti.sto se tice pomoci oko bebe presvlaci je uredno jer je on cuva poslijepodne kad sam na poslu tako da to ne moze izbjeci.kupao je samo jednom jer wsam ja bila bolesna a to i ne mogu ocekivati kad radi do 23 sata. u svakom slucaju zahvaljujem njegovoj majci na odgoju koja ga je naucila da uvijek treba pomoci supruzi u kucanskim poslovima.i da volim ga najvise na svijetu!

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *