|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krečenje stana
29.5.2010 20:35:04   
luna77
evo ovako stvari stoje ako znate nekoga tko se bavi molerajem kvalitetno(da imate iskustva ili netko vas)  preporučite.trebamo krečiti cijeli stan s tim da zidove u 2 prostorije treba sastrugati pa gletovati i tek onda krečiti.prednost imaju firme ili ljudi iz hercegovine jer je blize ali dolazi u obzir bilo odakle iz BIH ko je spreman doći ovamo(normalno platit ću smjestaj i put)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krečenje stana
30.5.2010 0:11:33   
anitaMO
mgdje se nalaziš,moj svekar to radi trenutno je u podaci.iza njega nemaš šta čistiti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krečenje stana
30.5.2010 0:15:33   
Apotekarka
Nije o krecenju ali je povezano s krecenjem.....Buduci da se vracam na posao 08.06.kontam iduci tjedan kreciti kucu e sad me zsnima posto ima ponegdje vlage u kuci moram prijekrecenja to ocistiti znam da je bio kupiti nelki sprej kojim se poprska kuda vlage ima pa obrise i onda kreci a rekose mi da probam domestosom ocisstiti pa kad se osusi krecitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krečenje stana
30.5.2010 1:32:47   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nije o krecenju ali je povezano s krecenjem.....Buduci da se vracam na posao 08.0'.kontam iduci tjedan kreciti kucu e sad me zsnima posto ima ponegdje vlage u kuci moram prijekrecenja to ocistiti znam da je bio kupiti nelki sprej kojim se poprska kuda vlage ima pa obrise i onda kreci a rekose mi da probam domestosom ocisstiti pa kad se osusi krecitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imaš temu vlaga u stanu, meni se čini da je varakina pobijedila na eurosonguuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krečenje stana
30.5.2010 9:47:06   
w.pooh
Apotekarka ima tečnost ja mislim da se zove Jubocid prvo s njom namažeš mjesta gdje se pojavljuje vlaga(naravno prvo obrišeš vlagu user posted image ) pa onda normalno krečiš. Nama se jedne godine pojavilo oko jednog prozora i ta tečnost je pomogla.

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krečenje stana
30.5.2010 12:16:48   
mamma mumi
Interesuje me da li je neka od vas koristila jupol gotove boje za krecenje, one u kutijama manjim za 20 m2 i da li ste zadovoljne, i da li je boja bas onakva kako je i prikazuju? Hvala

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krečenje stana
30.5.2010 12:25:47   
milenium

IZVORNA PORUKA: anitaMO

mgdje se nalaziš,moj svekar to radi trenutno je u podaci.iza njega nemaš šta čistiti.


anita mo,a priča li taj tvoj svekar puno?
ovdje jedan krečio iz mo,niti prlja niti priča,da to nije taj tvoj svekar?user posted image
iza njega ostane možeš lizat poduser posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krečenje stana
3.6.2010 11:05:58   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Interesuje me da li je neka od vas koristila jupol gotove boje za krecenje, one u kutijama manjim za 20 m2 i da li ste zadovoljne, i da li je boja bas onakva kako je i prikazuju? Hvala


Moji roditelji su koristili te boje za citavu kucu nasu u Sarajevu i prezadovoljni su bili... preporuku za te boje su dobili od momaka koji se bave sa molerskim poslovima vec oko 13 godina... oni koriste takodjer te boje kad prave spanski zid i fenomenalno izgleda ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krečenje stana
3.6.2010 11:12:50   
muby
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Interesuje me da li je neka od vas koristila jupol gotove boje za krecenje, one u kutijama manjim za 20 m2 i da li ste zadovoljne, i da li je boja bas onakva kako je i prikazuju? Hvala


Ako mislis na jupol trend jesam ja.
Boja je bas takva kao na slici.
I pise da trebaju dva premaza ali je tako dobra i kvalitetna da je dovoljan jedan premaz (ako je ravan zid). I mozes kreciti sama kad se dobro osusi bude fino jednolicno bez ikakvih prelaza ili tragova cetke (tj. valjka).
Ja sam koristila crvenu u spavacoj i narancastu u dnevnoj. Poslije sam tu u dnevnoj prebojila jer mi nije odgovarala nijansa.

Mana je sto ima samo tih neliko boja i to je to. Ali sad su dodali i bordo boju (koja je meni trebala u startu) i boju cokolade pa moram vidjeti kakve su one.

U svakom slucaju ja prezadovoljna user posted image user posted image

P.S. Vidjela sam da imaju i jupol junior sa pastelnim nijansama. Njima planiram bojiti djeciju sobu.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krečenje stana
3.6.2010 15:18:58   
scarlett
MM i ja nemamo baš nekog iskustva s krečenjem, dosada su nam to obavljali moleri, ali sada u Sa je ta usluga skoro duplo skuplja pa ćemo to aBd sami. Zanima me šta nam je neophodno od materijala, šta savjetujete, koje četke, valjke  da kupimo da su kvalitetni i lagani za rukovanje, da ne kapaju, kakve vrste boja ( zanimaju nas i bijela i u boji).
Gdje je najjeftinija zaštitna folija za kupiti? Svaki savjet će dobro doći. Hvala unaprijed.user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
4.6.2010 10:14:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krečenje stana
5.6.2010 9:18:17   
scarlett
hvala dragauser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krečenje stana
22.6.2010 10:32:26   
Hanady RR
prenos posta
IZVORNA PORUKA: novi kolačić

Trebala bi uskoro prionuti na krečenje  pa me zanima da li je iko od vas koristio onaj Paint Zoom sa TV shopa ...

Djeluje jako jednostavno, ali me zanimaju vaša iskustva ... da ne bacam bezveze 119 markica

Hvala



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krečenje stana
27.6.2010 22:25:55   
iv@ncica
jojjjj  i  mene  zanima..hajde   nije  zar  da niko  nije  probao user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krečenje stana
27.6.2010 22:38:34   
Anoniman
jedino da zastitis sve ko mr.beanuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krečenje stana
27.6.2010 22:42:06   
malena27 RR
ja sam koristila super krecka sa teleshopa...bacanje para.... ok je za coskove ali za zidove u cjelosti ne... prihvati se pravog valjka user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: krečenje stana
27.6.2010 22:44:37   
Anoniman
meni inace nije jasno kako se s tim cudom kreci plafonuser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: krečenje stana
29.6.2010 12:29:20   
anidla
super, ima i ova tema user posted image

mi trebamo kreciti, jos ove sedmice...a ja sam tako zbunjena, kako, sta, gdje...user posted image

najveci problem je Noa...naime mm i ja smo mislili sve sami, i da krecimo i da cistimo, ali sta sa malom bebom u stanu od 58 kvadrata?

mm kaze da ga posaljemo kod sveki u Zenicu preko vikenda, a ja pocnem da se tresem i zasuze mi oci samo kad se sjetim da ce biti odvojen od mene 3 noci, ne ne ne...ne mogu ja to jos uvijek jer je malen i osjetljiv....

joj sta da radim?




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: krečenje stana
29.6.2010 12:31:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

super, ima i ova tema user posted image

mi trebamo kreciti, jos ove sedmice...a ja sam tako zbunjena, kako, sta, gdje...user posted image

najveci problem je Noa...naime mm i ja smo mislili sve sami, i da krecimo i da cistimo, ali sta sa malom bebom u stanu od 58 kvadrata?

mm kaze da ga posaljemo kod sveki u Zenicu preko vikenda, a ja pocnem da se tresem i zasuze mi oci samo kad se sjetim da ce biti odvojen od mene 3 noci, ne ne ne...ne mogu ja to jos uvijek jer je malen i osjetljiv....

joj sta da radim?




odeš sa djetetom u zenicu dok muž okreči i dok se fino osuši...
kad to bude gotov dođeše kući i najprije jednu sobu ...onu za spavanje sredite pa neka tamo boravi dječak dok vi ostalo radite...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: krečenje stana
29.6.2010 12:35:00   
anidla
e ne moze tako user posted image iako sam i o tome razmisljala...moram ja biti tu da asistiram za boje, ja muckam user posted image

ma skontat cu vec nesto, nadam se....

mislila sam mozda da dovedem od mm rodicu da bude s bebom u jednoj sobi dok mi jednu ne okrecimo i ne sredimo..ona je student i dam joj dzeparac, a ona previse voli Nou...valjda ce to biti ok..


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: krečenje stana
29.6.2010 12:38:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

e ne moze tako user posted image iako sam i o tome razmisljala...moram ja biti tu da asistiram za boje, ja muckam user posted image

ma skontat cu vec nesto, nadam se....

mislila sam mozda da dovedem od mm rodicu da bude s bebom u jednoj sobi dok mi jednu ne okrecimo i ne sredimo..ona je student i dam joj dzeparac, a ona previse voli Nou...valjda ce to biti ok..


andila savjetujem ti da paziš...to što će biti u jednoj sobi može biti zaista rješenje ali ipak krečite i miris istog će se širiti od boje...nemoj neki rizik da upostsavljaš oko njega...on je osjetljiv na sve pa sigurno i na boju.
Možda je bolja varijanata da ode dijete do rodice u stan neka ga tamo čuva...pa it i otiđi tamo na noćenje...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: krečenje stana
29.6.2010 12:40:41   
anidla
e vidis, nisam o tome razmisljala user posted image

najbolje je da ne krecim user posted image a opet kad skontam nisam sad ce druga godina, vakat je....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: krečenje stana
7.7.2010 9:04:45   
novi kolačić
samo da vas obavjestim ... Paint Zoom je čisto bacanje para ... user posted image

sreća pa ga nisam kupila, već sam se potrefila :) u gostima kada su ljudi pošli da kreče gornji sprat kuće tom spravicom ... ma haos i opšta katastrofa ... sve se mora zaštiti, apsolutno sve ... a što je najgore tako sitne tačkice ostaju da bi trebalo 10 dana da ih skinete ...

eto da vam javim da se neko ne zaleti pa kupi ... a mm se već uhvatio starog dobrog valjka user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: krečenje stana
12.7.2010 11:10:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: novi kolačić
Trebala bi uskoro prionuti na krečenje  pa me zanima da li je iko od vas koristio onaj Paint Zoom sa TV shopa ...
Djeluje jako jednostavno, ali me zanimaju vaša iskustva ... da ne bacam bezveze 119 markica
Hvala

Ja danas išla u Top Shop da ga uzmem.  Rekli su mi da će ga biti tek polovinom avgusta jer je rasprodat, a proizvođači ne mogu da pokriju potražnju za njim u BiH.  Eh, sad, da l' je to "bomba" ili stvarno...?!
Iskreno, palo mi je na pamet, kupit ću ga, isprobati, pa ako mi se ne svidi mogu ga vratiti i dobiti svoje parice nazad.  Zašto ne, ako ta opcija postoji za sve proizvode sa Top Shopa!
Sinoć sam gledala na njihovoj stranici informacije o Paint Zoomu i zaista mi se čini da je efikasan.  Jedino što me brine jeste kako se njime kreči plafon.  Na reklami a i na video klipu na njihovoj web stranici ni jednom nisu prikazali krečenje plafona, već samo bočnih zidova.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: krečenje stana
12.7.2010 11:12:38   
Mya_81 RR
Ja sam baš pitala tamo na temi 'top shop' je li iko koristio taj Paint Zoom...

Zato cure obavezno čim saznate bilo kakve informacije ili ga same isprobate javite nam user posted image

Bilo bi zaista fantastično je tačno onako kao u reklami user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *