|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kreme za sunčanje
20.6.2008 13:44:36   
ja
pozdrav svimauser posted image
molila bi ako zna neko koja je krema najbolja za bebu od 1 god,posto se bojim alergija i nezelim bas da eksperimentisem po djetetu.Prijateljica mi je govorila za Avene iz Pariza sa faktorom 40 ali ne mogu da je nadem  ovde u Sarajevu, ako neko zna neka javi
unapred zahvalnauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 13:49:58   
leka
e ja sam je baš prije par dana kupila nama je propisao dermatolog jer mi je beba alergična a kupila sam je u Eurofarm apoteci u Mercatoru, a tu apoteku imaš i na Ilidži ako ti je to bliže i košta 34,10KM

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 13:58:22   
ja
leka puno ti hvala a Mercator mi je blize,veceras sam vec tamouser posted image

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:11:35   
sarah
Koliko sam ja upucena za djecu su najbolje one kreme sa zastitnim faktorom 50 +.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:17:32   
ja
jesu te najbolje ali ova krema je toliko kazu dobra da moze i manji faktor

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:21:26   
stella
ja mislim da su niveine super mada nisam probala na user posted image  al eto i mi cemo za koji dan u potragu

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:22:57   
ja
stela stela sta ima stela gdje ti dijete i sta radi

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:27:10   
Amer
Ja nisam sigurna da ću smjet se usudit ići sa malenim na more ali sigurno ćemo na neko jezero i na bazene, ali meni su u apotekama predlagali neki sprej 30+ faktor nisam sigurna kako se zove ali je naranđaste boje i oko 34 KM.

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:33:48   
ja
Ja imam sina od 1 god i idem ove godine na more posto smo proslu preskocili, inace sto veci faktor to je bolje a inace kreme za djecu su skupe nije ni jedna ispod 30 km

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:40:24   
Amer
Moj maleni ima sad 9 mjeseci pa mislim da je prerano da idemo na more i radi vručina a i radi vožnje pa biće iduća godina aBd.

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kreme za sunčanje
20.6.2008 14:44:40   
ja
I to sto kazes ima iduce ljeto ali nije lose ni u septembru na moru,pa vidiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kreme za sunčanje
21.6.2008 13:18:00   
nikka
Mi smo prošle godine bili sa bebačom od 7ipol mjeseci,provodio je dosta vremena na suncu u plićaku nije se dao izvaditi iz vode,koristili smo mlijeko u spreju od nivee zf50 i šeširić obavezno,nije imao nikakvih posljedica i čak je dobio finu boju,a kako je tek spavao u borovini,zato drage mame nebojte se ići s malim bebama na more,sretno.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kreme za sunčanje
21.6.2008 13:58:24   
camm
mi smo sa curicom isli kada je imala 8 mjeseci (avgust mj).i bilo je super,
voznju je dobro podnijela a i tamo je mirna bila malo se brckala i spvala skoro cijeli dan.
koristili smo kremu  Ladival i super je nije gorila a boju finu dobila.
al nam je prosle godine pakao bio niko se nije mogao odmoriti od nje samo je trcala i nije mogla biti na jednom mjestu.
zato mame idite na more i sa mladjom djecom jer je puno lakse
meni ce i ove biti kriticno al opet sve zavisi od djeteta.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kreme za sunčanje
21.6.2008 16:04:31   
vuk
prosle godine smo isli na more sa bebčetom od 8 mjeseci na more i bilo je super malo je spavao ,malo se brčkao tako da smo se svi super proveli.Koristila sam kremu u spreju sa zastitnim faktorom 50 kupila sam je u DM njihov proizvod fantastučna je preporučujem je ja ću je koristiti i ovog ljeta

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kreme za sunčanje
25.6.2008 18:42:16   
aloa
Avene ima i u apoteci u robotu.

Prosle godine koristila Vichy za djecu, faktor 50. I ove godine cu.


(odgovor članu vuk)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *