Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
RE: ljevak ili desnjak-koji ste vi?? 4.6.2009 22:11:05
Saraya
Desnjak!!! Kod mene nista ne podljeva
Auuu ljevaka sta imamo... Mamy, je li to ona teorija da je svaki ljevak imao brata/ sestru blizanca sa sobom u trbi, bilo je jednom na Nacionalnoj ako se ne varam...
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Ručak u restoranu/konobi i sl veeseelaa
Možete li sebi priuštiti odlazak svaki vikend na ručak u restoranu/konobi i sl sa članovima svoje obitelji?
Ne baš svaki vikend (63%) Rijetko izlazimo jer nismo baš u finansijskoj mogućnosti (17%) Izlazimo ali u restoranima sa skromnim cijenama (5%) Da, možemo sebi priuštiti izlazak bez obzira na cjenik nekog restorana (15%)
Broj svih glasova: 153
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!