|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   m(l)adeži kod djece
24.6.2008 12:47:27   
majki
Kakva su vam iskustva sa mladežima kod djece?
Ja sam kod svoje djevojčice jutros vidjela jedan mali iz uha, liči na one sitne kao bradavice ali nije boje kože nego taman, skoro crn i ne prijanja uz kožu nego visi kao na koncu. Malo me je strah da ga ne ogrebe i otkine. Šta bih trebala uraditi ako se to dogodi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: m(l)adeži kod djece
24.6.2008 13:05:22   
mamsi
Moj Kenan ima samo benove,ali ja sam imala dosta tih mladeža što vise i to baš oko uha i na vratu,i meni je skoro svaki otpao i nikakvih problema nisam imala.Ali ako se baš brineš odvedi je doktoru,oni ipak bolje znaju

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *