|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
1.9.2008 16:25:25   
ebru
Imamo auto,i zaista ga ne smatram "luksuzom"!
Za kupovinu,mm se vozi na posao,vikendom uvijek odemo u drugi grad negdje,a da nemamo auto muz bi isao busom na posao,doktoru bi islli ili busom ili taksijem,a skuplje dodje da placamo bus ili taksi,nego sto mjesecno trosimo na benzin...
Dakle auto je potreba!
Neznam kako bi bez naseg ljubimcauser posted image mada je sad malen za nas troje ali samo nek se "kotrlja"user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
4.9.2008 16:32:42   
Gigana
Mišljenja sam da je auto stvarno potreba, ali isto tako, činjenica je da se bez svega može kad se mora.

Kod mene vrijedi pravilo: "Bolje dva polovna, nego jedno novo", pa tako i mi imamo dva polovna (ja svoju staru Ford Fiestu donijela u miraz, a MM dobio svoje na poklon).  Jest da imamo dvije registracije, ali poklonu se ne gleda u zube.  Razmišljali smo o prodaji jednog, ali smo skontali da zadržimo postojeće stanje zbog posla, bebe i svega ostalog.
Kad sam prošle godine ostala bez auta, bila sam ko muha bez glave.  Čovjek se toliko navikne na auto, da mu je mrsko otići i do prodavnice pješke. Užas!user posted image

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
5.9.2008 15:03:17   
batterfly
Meni licno je potreba iz razloga sto ne zivim u centru...
Pogotovo sad kad su dosla djecica....

Ali kad bih morala..mozda bih i mogla bez njega...ali bi bilo zadnja stvar koje bih se "kutarisala"...
Ne vozamo novo....staro je ali udobno i siroko za djecu..(ja samo znam da se zove "passat"i  da je bijele boje...nije karavanuser posted image )


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
5.9.2008 15:49:48   
Snjeguljica
Definitivno potreba. Pa samo zamišljam sedbe kako idem autobusom na kontrolu i to 30 km u jednom pravcu?!
Još kada beba dođe, onda je potreba još veća.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
11.9.2008 0:26:40   
camm
potreba a ima onih kojima je i luksuzuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
28.9.2008 19:08:51   
dana3
meni licno- potreba

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
12.11.2008 19:28:57   
beni29
Meni j auto potreba i to velika potreba. Ovdje uostalom nema nista pjeske. Mi imamo dva jedno porodicno i moje malo uto koje je prakticno svugdje prolazi lako se sa njim parkirati i djeca imaju dovoljno mjesta i cak u gepek mogu staviti tri ogromne kese sa kucnim potrebstinama. Nista bez auta.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
12.11.2008 20:14:24   
emy
potreba definitivno
mi smo nedavno prodali auto kako bi kupili nesto drugo
vec smo mjesec dana bez njega
ne prodju dva sata da ga ne spomenemo
potreba, potreba i potreba
a naravno moze biti i luksuz - blago njima

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
25.11.2008 10:37:27   
Nunichi
Potreba!    Kad bi kako mogla i u supermarket s autom super bi bilo... user posted image
Ali zato mrzim traziti parking...fuj


(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Automobil - potreba ili luksuz?
25.11.2008 10:41:30   
Anoniman
Potreba!!!
Sad kad imam dvoje djece luksuz bi bilo da idem taksijem koji je u Sarajevu preskup. Mislim da ga nemam navikla bih se kao i drugi svijet koji nema auto ili zene koje ne voze. Kad god mi nesto zatreba djecu u auto i idem, a kad bih morala uvijek cekat na nekog za sve e to bi mi bilo tesko. Mada kazem da ga nemam vjerovatno bih isto funkcionisala.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *