|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porodila se naša malena27 RR
9.8.2011 23:19:02   
Romali
Sve najljepše od srca!!!

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: porodila se naša malena27 RR
9.8.2011 23:34:13   
Lejla Ka
Čudesna bebo dobro nam došao! Hašimaga momče mlado, budi svojoj majci dika i zadovoljstvo, svome ocu Sin. Da ti Bog da zdravlje i svaki rahatluk, i ako Bog da sestricu ili bracu.
Malena, od srca čestitam proširenje porodice!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: porodila se naša malena27 RR
9.8.2011 23:34:31   
DIJAMANT
MašAllah lijepe vijesti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Draga moja Malena od sveg srca ti čestitam sina, neka vam je živ i zdrav puno godina , da vas uvijek uveseljavai da budete ponosni na njega!
Tebi želim što brži oporavak, a sigurna sam da će tako i biti sada kad imaš svoje dugo željeno zlato kraj sebe. Uživajte mila jedno u drugom, svaki trenutak je neprocjenjiv!



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: porodila se naša malena27 RR
9.8.2011 23:41:23   
animagical
malena cestitam vam od srca! bebanu zelim sve najbolje u zivotu, a vjerujem da ce mu upravo tako i biti-pored takve mameuser posted image

(odgovor članu DIJAMANT)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: porodila se naša malena27 RR
9.8.2011 23:49:21   
sreca 27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene cestitke povodom dobitka malog blaga...!!!!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 0:00:08   
Mirkica
Cestitam vam rodjenje sina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 0:27:44   
esma*
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Naša draga malena 27RR rodila prelijepog dječarca, malo sam poranio, imam 3.200, a babica kaže da sam prelije. Prorod je bio na CR


Čestitam od user posted image da bude sretan i i hairli skupa sa svojim roditeljima

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio esma* -- 10.8.2011 0:28:47 >


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 0:29:07   
reallove
iskrene cestitke malena,da ste nam zdravi i zivi..ljubimo vas Emin i ja

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 0:39:24   
Mjeseceva Pratilja
Masallah. Predivne vijesti. Mahsuz sam svratila da cestitam. user posted image
Iskrene cestitke, Malena tebi i tvome muzu. Ako Bog da da djecak bude ziv, zdrav i vas ponos, zadovoljstvo na oba svijeta. Zelim ti brz oporavak.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 2:04:09   
Anoniman
Malena predivna vijest...Cestitam ti od srca malenog ljepotana kao i tvom muzu , a malom djecaku zelim zivot dug , pracen zdravljem srecom ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 6:27:03   
koka i po
draga moja kantonko,presretna sam sto je Allah uslisio tvoje molitve i poklonio ti jedno prekrasno bice i najvredniji dar na svijetu.
puno zdravlja,srece i lijepih trenutaka tebi,bebi i tvom muzu zeli tvoja kokicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 7:08:20   
vila_7
Dragi mali dječače,dok još i nisi došao na ovaj svijet bio si željno iščekivan i voljen! Čestitam ti na rođenju i želim da budeš uvijek zdrav i na ponos svojim divnim roditeljima! A mami i tati čestitam rođenje najvećeg blaga i da svaki dan budu sretni sa svojim sinom kao što su ovih prvih dana! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 7:48:26   
Mala Selma
Malena, cestitam ti od srca na rodjenju sincica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 63
   [Obrisana poruka]
10.8.2011 7:58:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 8:00:49   
Zoe
Hejhej koje lijepe vijesti ovo jutrouser posted image user posted image user posted image
Hašime dobro nam došaouser posted image user posted image user posted image , drugarica i ja ti želimo sve najjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a mamice tebi želimo brz oporavak i što drugo osim uživanja u svim majčinskim radostimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 8:06:38   
zumbulcica
Malena,cestitam od srca.Sve najbolje u zivotu bebanu i njegovim roditeljimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 8:30:57   
ciciban26
"Od nocas više niste sami, ništa nije kao prije, od nocas jedna zvjezda mala s ljubavlju vas grije..."
Cestitke ponosnim roditeljima,a malom princu zelimo dug,zdrav i sretan zivot...


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: porodila se naša Malena RR
10.8.2011 8:53:29   
R&T@
Cestitke i od nas tri...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: porodila se naša Malena RR
10.8.2011 9:00:01   
senka27
user posted image  jupiiiii Cestitamo od user posted image  sve najbolje zelimouser posted image user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: porodila se naša Malena RR
10.8.2011 9:02:53   
balasgirl
Najiskrenije čestitke povodom rođenja malog princa, neka ga sreća prati kud god krenuo, neka bude ponos svojih roditelja, neka uvijek bude zdrav i veseo.... Malenoj brz oporavak. Uživajte, mazite se, volite, neka vam vaš zamotuljak još više uljepša život. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: porodila se naša Malena RR
10.8.2011 9:05:07   
HAHA
Čestitamo user posted image user posted image .

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 9:08:37   
emma.L
Čestitamo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 9:18:06   
mamina princeza
cestitamo od srca!!!!!!!

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 9:22:59   
megi
iskrene cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: porodila se naša malena27 RR
10.8.2011 9:30:00   
Lady26
Cestitammmmmmmmmmmmmmm, zelim vam sve najljpse od srca user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *