|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojeni život
24.8.2011 14:58:04   
Anoniman
ovo ti je isto


mozda i nije muskarci to lakse prihvate ,zrelije oni idu mozgom ako se odvoje a-ha zbog toga je vratice se tad i gotovo -bar ovaj moj user posted image   dok zene ko sve sto su zene

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odvojeni život
24.8.2011 15:37:56   
sarisari
ko lakše prihvati je jako diskutabilno i individualno, mozda mislis da su zene emotivnije i muskarci su samo to pokazuju na drugi nacin, mozda treba razmisljati kao muskarac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odvojeni život
24.8.2011 19:43:09   
Galicia
Rijetko ces naci da jedna zena/majka radi u inostranstvu i dolazi kuci na odredjeno vrijeme. I ako ima, mozda potraje mjesec ili dva dok ne skonta da je nazalost kuca na njoj. Koliko god mi bile moderne i ovo i ono, ipak su kuce na nama. Nisam staromodna ali ruku na srce mm se nikad ne bi sjetio da odrzava domacinstvo u kojem zivimo kao sto bih ja.
A poenta svega je, da nema tih para sto bi mi zamjenile srecu i skladan zivot.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 9:55:35   
Anoniman
Zahvaljujem Bogu sto je podario intelekt covjeku pa je napravio ove spravice za brzu komunikaciju...ko bi par mjeseci cekao pismo user posted image
A u trenucima slabosti....imam svoj ''repertoar''
http://www.youtube.com/watch?v=43WJb6C527o&feature=player_embedded#!
http://www.youtube.com/watch?v=wNFA9lC46iM

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 10:09:39   
mala86
ja sam neki dan imala ponudu da odem u Italiju na 3 mjeseca (preko biroa kao med.sestra)ali sama pomisao da malca ne vidim 10 dana mi je user posted image ,nema tog novca zbog kojeg bi ja otisla bez njega,a kamoli 3 mjeseca!svaka cast mm kao tati, ali mama je mama user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 10:34:44   
Lulu_08
Mama je mama, slažem se.

Iako ja poznajem nekoliko porodica gdje su mame otišle u Irak ili Avganistan da rade, i nalaze se tamo već godinu,dvije,tri... Sigurna sam da su imale svoje razloge, i u to ne bih ulazila. Ali tu već sigurno mogu reći da to ne bih mogla uraditi. Otišla bih na kraj svijeta ali sa djetetom.

Danas ispratih svoje roditelje, otišli su nazad kući - u inostranstvo, i to odvajanje je već užasno teško, a na dijete ne smijem ni pomisliti.

Ako Bog da, još 9 mjeseci, izdržat' ću ja to!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 12:25:23   
Anoniman
Svatko ima svoje razloge, svatko ima svoje poimanje odredjenih stvari... Npr. mi smo se dogovorili da mm zaradjuje, a ja da odgajam nasu djecu, jer  moja struka je takva da ne mogu naci posao zbogg kojeg ce mi se "isplatiti" ostaviti svoje dvoje djece.

Svatko od nas dvoje podnosi (bukvalno) svoj vid zrtve za nasu malu porodicu, za nase bolje sutra.  I ne, mm nije nimamlo manje emotivan od mene...samo on zna kako mu je bez mene i djece i naseg toplog doma.

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 14:12:59   
Lulu_08
Slažem se Pahuljice, svako ima svoj doprinos, i svaka odluka je ispravna ukoliko je zajednički saglasno donešena.

Ja dok sam radila 12+ sati dnevno MM je čuvao L. 3-4 radna dana u sedmici a radio je vikendom (držao je radnju pa je mogao sam sebi organizovati radno vrijeme, ostalim danima je radila radnica).

Sada dok ja radim regularnih 8 sati dnevno, dok L. boravi u vrtiću, MM je u inostranstvu, sa ciljem.

Ako Bog da, nadam se da ćemo u nekoj bližoj budućnosti moći više vremena provoditi zajedno, to nam je san user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 14:56:11   
sarisari
mislim da ovdje odvojeni zivot ne znaci samo rad u inostranstvu kao sto sam napisala to moze biti i razlicit grad u istoj drzavi gdje se partneri vidjaju cesce odnosno vikendima, a kao sto vesela rece porodice i gdje zive zajdeno vidjaju se skoro pa samo vikendima jer je danasnji tempo zivota nazalost ili na srecu takav, bitno je da se odluka donese zajednicki i da su oba partnera sretna, pa makr i ne bili stalno zajdno nego da su 24 sata zajdno a da jedno podnosi zrtvu za drugo u tolikoj mjeri da ga ne ispunjava u potpunosti,

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 16:17:09   
taurus
djana, pahuljice user posted image podrške

želim vam da istrajete u svojim planovima, da vrijeme što prije prođe i da budete ponovo na okupu
svaka žrtva i odricanje se u životu na kraju isplati



(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odvojeni život
25.8.2011 21:45:40   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: taurus

djana, pahuljice user posted image podrške

želim vam da istrajete u svojim planovima, da vrijeme što prije prođe i da budete ponovo na okupu
svaka žrtva i odricanje se u životu na kraju isplati






Veeeliki zagrljaj user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala puno!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 14:56:42   
madam x
Moj dragi sinoć došaouser posted image .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 17:08:47   
Hannan

IZVORNA PORUKA: zinanina

Moj dragi sinoć došaouser posted image .

Zina nam se ozenila :):) tako su mene uvijek zezali. Sad uzivaj!!!

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 18:58:31   
klemzi
IZVORNA PORUKA: zinanina

Moj dragi sinoć došaouser posted image .
user posted image user posted image ohoho user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 20:41:43   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: zinanina

Moj dragi sinoć došaouser posted image .

Zina nam se ozenila :):) tako su mene uvijek zezali. Sad uzivaj!!!


Hehe, isto i ovdje, udajem se svaka 2/3 mjeseca haha.

Ja brojim dane, jos 46 dana user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 21:51:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: zinanina

Moj dragi sinoć došaouser posted image .

Zina nam se ozenila :):) tako su mene uvijek zezali. Sad uzivaj!!!


Hehe, isto i ovdje, udajem se svaka 2/3 mjeseca haha.

Ja brojim dane, jos 46 dana user posted image .
i meni istooouser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 22:05:57   
Hannan
Ih Djana kod tebe to nesto zacas :):) joj kad se sjetim kako se oduze ona 3mj, dragi Boze posebno onaj zadnji, sto je blize dan D cini m ise sve dalje i sve sporije vrijeme prolazi. Kad m se javi iz Dubaija, kontam tu je to, jest sipak tad se ni minute ne pomicu...a put do Sarajeva ima hiljadu kilometara, ali zato s eza tren vratimo :)
Ja sam bila zabranila da nas iko prvih 15 dana pita kad ce nazad, to je bilo dopusteno samo zadnje sedmice, ne pristaj mi na muku...cuj covjek taman dosao kuci i oni ga odmah pitaju kad s evracas, bjez ba tamo.
A vas kako citam, vjerujete men ise uvali onaj kamen u zeludac, prisjetims e svega...zato vam saljem makar ovaj virtualni zagljajcic.user posted image user posted image hrabrice moje.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 22:30:24   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: zinanina

Moj dragi sinoć došaouser posted image .

Zina nam se ozenila :):) tako su mene uvijek zezali. Sad uzivaj!!!


Hehe, isto i ovdje, udajem se svaka 2/3 mjeseca haha.

Ja brojim dane, jos 46 dana user posted image .
i meni istooouser posted image




Al' kasniiiiiiiiim, a ja na FB pisem odnosno pitam da li mi to "isto brojimo" ? hahahaha user posted image . Iskoristih priliku i pregledah tvoje slicice, ufff kako ste svi skupa slatki, fini, zarazni. Odmah se pozelim "svoje porodice", ali jos malo jos malo jos malo jos malo.

Je li i tm dolazi 12og oktobra?

Hannan, jeste bo'me zacas ovaj put user posted image . U poslednjih 9 mjeseci je dolazio na 3 / 3,5 mjeseca ali zato sada ima godisnji odmah nakon 50 dana jupiii.



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odvojeni život
27.8.2011 22:30:55   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Hannan
zato vam saljem makar ovaj virtualni zagljajcic.user posted image user posted image hrabrice moje.


Piiih, al' ovo dobro dodje, hvaaaalaaa! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odvojeni život
29.8.2011 11:32:31   
najjda
e vala svaka vam čast,moja priča ide ovako
prošle godine u 11.9 moj muž je trebao iči u ameriku tačnije u vašington na 4 sedmice prva varijanta,druga varijanta na 6 i na kaju treča na 8,haj ono drago mi je bilo i kontam malo da se odmorimo jedno od drugog.to mi je rekao vako prije na 4 mjeseca i nije se toliko činilo da će mi biti teško,al polako kako se približavalo mene je tresla neka depresija,samo su se nagomilavala pitanja kako šta gdje ,i počela sam da šizim od ljubomore jer ih je išlo 6 pa svi će skupa biti bgm ljubomora al haj sve ja to onako ko prihvatim kada jedan dan on dolazi i govori kako neće da ide neće nas da ostavi da ste samo mogle vidjeti moju radost joj majko  mila skakala sam ko sami đavo

zato divim se vama svima kako to prebrodite user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odvojeni život
29.8.2011 13:02:05   
Lulu_08
Kada se čovjek fokusira na cilj sve je moguće. Ljubav može sve! user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odvojeni život
29.8.2011 13:03:00   
Lulu_08
Pahuljooo gdje si ti? Još 44 aaaa, idu idu dani nižu se polako! zinanina nam uživa trenutno, je li tako?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odvojeni život
4.9.2011 15:53:38   
madam x
IZVORNA PORUKA: Djana

Pahuljooo gdje si ti? Još 44 aaaa, idu idu dani nižu se polako! zinanina nam uživa trenutno, je li tako?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najviše me rastuži kad vidim kako se pozdravlja sa djecomuser posted image .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odvojeni život
4.9.2011 16:15:09   
Anoniman
mene zanima ako mogu dobiti iskren odgovor jel bilo situacija da se vaš muš odaljivo od vas il vi od njega zbog udaljenosti? Da li je bilo prevara sa jedne ili druge strane?
neki dan sam sjedila sa čovjekom koji radi u Minis.vanjskih poslova i naravno svi njihovi uposlenici počnu raditi u Sa a neki završe od Australije do Hrvatske po našim ambasadama, on kaže da je 70% razvedenih iz razloga prevare, odaljavanja i slično
Šta vi mislite o tome? postoji li kod vas bojazan ili ipak ne? šta je garancija da će vaš odnos biti isti? il jači? il da neće se sve srušiti....user posted image



(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odvojeni život
4.9.2011 16:31:44   
veeseelaa
I jako je tesko biti "samohrana majka", sve je bukvalno na meni...Od kuce, kupovine namirnica, auta i njegovog odrzavanja, djece i svih njihovih obaveza, planiranja, obilazak familije...ma haos. U svemu ovome, evo 4x mi se dizao parket u dj. sobi(valjda nije dobro izolacija postavljena), pa zovi majstora i deveraj s tim. Imala sam na trecem spratu iznad naseg stana poplavu, pa je procurilo i kod mene u hodniku i kupatilu, pa i to saniraj.Vakcinacije, upisi u vrtic, ljekarska, odvodjenje F. na balet...sve je na meni. U svemu tome, svekrva mi je bila 2x po 7 dana na Kosevu u bolnici, i svaki dan sam je obilazila(sa djecom) i preko dana joj nosila rucak. Ma zivot mi je 160/h...Sada u sali znam reci " Sad kad vidim kako je biti samohrana majka, ma ne bih ga ostavila, nema tih para".


ja haman sve ovo sama radim, uvijek sam voljela sve sama da radim user posted image idem u kupovinu, plaćam dio računa, vodim i dovodim dijete u vrtić, idem kod dr, obilazim familiju, vodim svoje auto na servis itd
Naravno imaju neke stvari koje i mm radi al u biti ja svakom loncu moram biti poklopacuser posted image
MM može komotno otići raditi vani za me frke nema jedino  hmmmm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *