|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojeni život
23.9.2011 3:30:41   
Ella_H
Zelim da se sto prije sastanete
sa svojim voljenima i da budete
najsretnije zene na svjetu user posted image .

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odvojeni život
23.9.2011 8:38:54   
Lulu_08
Joooj Pahuljo, Pahuljo bacila si me u element totalno! Kod mene je bila neka frka trka, gosti vamo-tamo pa sam bila u "out-u". A sada sam i ja u slatkom isčekivanju.

Nažalost neću imati slobodnih dana pa nećemo moći baš da se posvetimo u potpunosti jedno drugom, ali i ja također planiram nešto samo za nas 2. Nisam još sigurna šta, ali vidjeću još! Također sam u fazonu prikupljanja keksi stvarčica, veš, odjeća, ovo-ono hihih. Meni je ovih dana bio rođendan, pa ga planiramo proslaviti nas 2 sami.

Inače često očekujem od njega neku romantiku, ali mislim da ću sada ja inicijativu dati, i da ću naći neki lijep fancy restoran i rezervirati za nas 2, to bi mi bila onako fina idejica... Ili pak izlet negdje sa noćenjem? Šta mislite?

Sitno brojim, palo je ispod 3 sedmice, tačnije 18 dana, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odvojeni život
23.9.2011 9:09:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nama se mjesec "naceo"user posted image
Ja sam vec podsjetnik okacila na kuhinju sta da radim kad dodjeuser posted image
Planiramo vikend jedan samo za nas, negdje...(vjerovatno Du, hotel Park, bez djece...user posted image user posted image user posted image )

Sva sam ushicena...ko da ce sutra bahnuti user posted image
Kao Bree iz Kucanica i jelovnik sam skontala, sta da ga doceka kuci taj danuser posted image user posted image
Novi sexy ves se prikupljauser posted image
Boze, koliko ga volim i koliko mi nedostaje....user posted image




Pahuljice moja draga, ako vjerujes ti mene rasplaka...ja inace na samu pomisao "razdvajanja" placem, ali me ti podsjeti ne mene. Isto sam ti radila, podsjetinik meni , podsjetnik djetetu, da sta ne fulim, i onda dnevno barem 3x prebrojavanje.
Ako smijem da ti dam jedan savjet, tako sam i sama radila, za zadnje dane ostavi sebi puno obaveza, tipa ciscenje, kupovina i sve sto mozes...ja da nisam tako radila ja bih lijepo izludila tih zadnjih dana...to se otegne pa ona minuta nikad proci.

A ovo podebljano me podsjetilo :on dolazi prvi put, 4mj razdvojenosti,sutradan doolazi, ja u gradu zadnja kupovina za svecani docek, naravni sve sto on voli, i on meni salje sms da je ziv i zdrav sletio u Dubai, ja procitam i sva onako ushicena ulazim u prodavnicu koju drzi nasa komsinica i guzva u prodavnici a ja kupujem dzezvu i kroz onaj narod " de mi molim te otkucaj ovu dzezvu A. mi krenuo " pita mene zena jel iz Sa , ma reko jok u Dubaiju je , koluta zena ocima, kaze e moj sine nema njega do sutra kuci, polako :) user posted image user posted image  ali meni je to sto je on krenuo i koji km blize kuci bilo k''oda me ceka iza coska.
Sto me nasmijauser posted image A kakva cu tek ja biti, kod nas je 6 mjeseci razdvojenostuser posted image Ima da luda hodam zadnjih dana. user posted image A dobro je to planiranje da se covjek zaokupi kojekakvim obavezama tih posljednjih dana pred dan D.Naravno, i ja sam to nekako tako zamislila. Pa trebace mi da skuham sto zam zamislila makar 2 danauser posted image user posted image , pa ima da malo pripremim kucu za njega(u smislu da mu oslobodim njegov dio ormara koji sam prisvojila, i sl).

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odvojeni život
23.9.2011 9:24:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana

Joooj Pahuljo, Pahuljo bacila si me u element totalno! Kod mene je bila neka frka trka, gosti vamo-tamo pa sam bila u "out-u". A sada sam i ja u slatkom isčekivanju.

Nažalost neću imati slobodnih dana pa nećemo moći baš da se posvetimo u potpunosti jedno drugom, ali i ja također planiram nešto samo za nas 2. Nisam još sigurna šta, ali vidjeću još! Također sam u fazonu prikupljanja keksi stvarčica, veš, odjeća, ovo-ono hihih. Meni je ovih dana bio rođendan, pa ga planiramo proslaviti nas 2 sami.

Inače često očekujem od njega neku romantiku, ali mislim da ću sada ja inicijativu dati, i da ću naći neki lijep fancy restoran i rezervirati za nas 2, to bi mi bila onako fina idejica... Ili pak izlet negdje sa noćenjem? Šta mislite?

Sitno brojim, palo je ispod 3 sedmice, tačnije 18 dana, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh koliki post napoisah i ode u helac...user posted image
Draga Djana, kako ja tebi slatko zasvidim...user posted image Cuj 18 danauser posted image user posted image blago vamauser posted image Ideja za roman. veceru u 2 je odlicna, a mozete razmisljati i da negdje odete, kao sto smo razmisljali i mi, na vikend.  Ovo su nam sad slatke mukeuser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odvojeni život
6.10.2011 21:28:11   
Lulu_08
Vece zenice! Da se prijavimo da nam samo jos "malo" treba i bicemo skupa aBd....

MM dolazi sljedece srijede ujutro, jedva cekamo!!!!!

Veliki zagrljaj od nas za vas!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odvojeni život
12.10.2011 8:32:54   
Anoniman
Draga, uzivaj! Mislim na tebe otkako sam ustala i mislim "Boze, sto li je sada Djana happyuser posted image " Najljepse naredne dane zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odvojeni život
20.10.2011 17:14:05   
madam x
Pahuljice...još malouser posted image
Djana...tebe nigdje, kakovo je stanje?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odvojeni život
21.10.2011 19:23:49   
Sandrich
Da se i ja prijavim na ovu temu user posted image
Uskoro ce 7 godina kako sam sa svojim dragim, maltene svaki dan smo visili zajedno, telefon non stop i da mi je neko pricao da se moram razdvojiti dan od njega rekla bih da je lud.Medjutim zivot je nepredvididiv i nikada ne znas sta ti sutra donosi.Tako je nama donijelo razdvojenost, tugu, bol.....Vec godinu i 9mj, MM radi u inostranstvu. Ista situacija kao i kod Djane, tako da ona najbolje razumije. Dolazi svaka 2-3mjeseca na godisnji, bude kuci 20 dana i opet nazad. Trudna sam, a sama. Udala se, a on kroz 12 dana otisao.....Tesko je, jako je tesko.Dodju mi dani kad mislim da cu poludjeti, svi me nerviraju a samo mi on fali.Ali sve prodje. Vecina mojih prijateljica, poznanica je u istoj situaciji pa je lakse, imamo neki svoj zenski ritam. Voljela bih da sutra mozemo biti zajedno, ali nazalost morat cemo trpiti jos neko vrijeme. Znamo sta su nam ciljevi i trudimo se ostvariti ih. Svaki godisnji, 20 dana smo non stop zajedno, hB finansije nam nisu ogranicene tako da stalno izlazimo, priustimo sebi sve sto zelimo, nastojimo bar na neki nacin nadoknaditi propusteno mada je to nemoguce. Znam da moram biti jaka i hrabra, zbog sebe, svoje bebice a prvenstveno zbog njega, jer je njemu sto puta gore i teze nego meni...
Trenutno sam u fazi brojanja dana, jos 25 ostalo i tri user posted image user posted image user posted image ce ponovo biti zajedno user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odvojeni život
31.10.2011 21:51:45   
madam x
Drugovi i drugarice, što ste utihnuli?user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odvojeni život
31.10.2011 21:59:13   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Da se i ja prijavim na ovu temu user posted image
Uskoro ce 7 godina kako sam sa svojim dragim, maltene svaki dan smo visili zajedno, telefon non stop i da mi je neko pricao da se moram razdvojiti dan od njega rekla bih da je lud.Medjutim zivot je nepredvididiv i nikada ne znas sta ti sutra donosi.Tako je nama donijelo razdvojenost, tugu, bol.....Vec godinu i 9mj, MM radi u inostranstvu. Ista situacija kao i kod Djane, tako da ona najbolje razumije. Dolazi svaka 2-3mjeseca na godisnji, bude kuci 20 dana i opet nazad. Trudna sam, a sama. Udala se, a on kroz 12 dana otisao.....Tesko je, jako je tesko.Dodju mi dani kad mislim da cu poludjeti, svi me nerviraju a samo mi on fali.Ali sve prodje. Vecina mojih prijateljica, poznanica je u istoj situaciji pa je lakse, imamo neki svoj zenski ritam. Voljela bih da sutra mozemo biti zajedno, ali nazalost morat cemo trpiti jos neko vrijeme. Znamo sta su nam ciljevi i trudimo se ostvariti ih. Svaki godisnji, 20 dana smo non stop zajedno, hB finansije nam nisu ogranicene tako da stalno izlazimo, priustimo sebi sve sto zelimo, nastojimo bar na neki nacin nadoknaditi propusteno mada je to nemoguce. Znam da moram biti jaka i hrabra, zbog sebe, svoje bebice a prvenstveno zbog njega, jer je njemu sto puta gore i teze nego meni...
Trenutno sam u fazi brojanja dana, jos 25 ostalo i tri user posted image user posted image user posted image ce ponovo biti zajedno user posted image


Draga ja ovo vidjeh tek sad, znala sam da smo u "slicnoj" situaciji, ali eto tek sad vidim da smo skroz blizu sa situacijom, osim sto si ti trudna a ja imam djevojcicu vec.


IZVORNA PORUKA: zinanina

Drugovi i drugarice, što ste utihnuli?user posted image


Evo ja danas ispratila MM, tako da sam bas trenutno BLJAK, L. hodala kroz kucu na svoj djeciji telefon pricala "tata vrati se!! vrati se odmah!!!" a meni se srce cijepa u hiljadu komadica....

Elem, sta je tu je, sada opet cekati neka 2 ili vise mjeseca, tek za 10ak dana cemo znati kad ce doci...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odvojeni život
31.10.2011 22:01:03   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Draga, uzivaj! Mislim na tebe otkako sam ustala i mislim "Boze, sto li je sada Djana happyuser posted image " Najljepse naredne dane zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ovu poruku tek vidjeh, pih, jesam katastrofiSH hehe. Elem, i to prodje i sada opet u iscekivanje pa za neko vrijeme ponovno brojenje i tak...

Pahuljice, vi jos uzivate zar ne?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odvojeni život
31.10.2011 22:05:26   
madam x
Dever dunjaluk, Djana...

user posted image

Sandrich, dobrodošlauser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odvojeni život
31.10.2011 22:08:31   
Lulu_08
zinanina, valja strpiti se i smiriti se nema druge, odoh spavati inace cu sutra kao zombi na posao, a mogu misliti sta me posla ceka samo sto u petak i danas nisam radila! Pih!!!

Big hug drage moje!

Strpljen - spasen!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 10:08:19   
Sandrich
Djana znaci godisnji gotov kod tebe opet brojanje ispocetka uhh user posted image
Ja eto spala na male brojke pa sam u iscekivanju, jos 14 user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 14:54:20   
Lulu_08
Sandrich znači kod tebe je ubrzo "slatka", ma odlično! Samo uživajte maksimalno to uvijek svakome preporučujem, hehe.

Nama već po pravilu kraj bude najslađi pa ni ovaj put nije bio izuzetak! Prvih par dana euforije zbog sastanka, pa onda neka sredina, i onda na kraju opet adrenalin radi svoje zbog uskorog razdvajanja pa baš budemo bliski.

Ja sam MM priredila "poklončić" noć prije odlaska, koji duuuuuuuugo dugo neće zaboraviti, hihihihih.

Inače pokušavamo svaki put kada dođe nešto novo uraditi (odlazak negdje, promjenu neku u kući i slično) čisto kako bi se "obradovali" i bar malo "ublažili" daljinu.

Sada će biti opet neka 2 mjeseca pa ćemo ponovo biti zajedno.

Sandrich kako se ti snalažiš sa trudnoćom i razdvojenošću? Ja pamtim svoju prvu trudnoću kada sam mnogo radila a on mi je uvečer zaista ublažavao trudničke hormone i njihove tegobe (nervoza u nogama i sl.), masirao me je i razgovarao sa mnom. Sada kada bih ponovo ostala trudna, bojim se da bi mi to nedostajalo, pa me interesuje iz tvoje perspektive kako se snalaziš?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 19:30:17   
Nunichi
Eee moja Djana kod vas to nesto zacas. Mi jos brojimo... user posted image Preko 40 dana, pa onda opet u martu.
Sad smo vec svi ko izlude.
A Sandrich potpuno razumijem i ja sam u trudnoci bila sama...skoro do kraja. Nije lako, ali prodje, kao i sve.

user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 19:44:54   
Sandrich
I mi Djana tim nekim stvarima pokusavamo nadoknaditi propusteno ali tesko....Ma joj ne znam sta bih ti rekla...Od pocetka sam sama i navikla sam da kroz trudnocu prolazim sama...prosli put sam bila zabavljenA oko priprema za svadbu, ovaj put namjestam stan, kupujem namjestaj i vrijeme prolazi...sledeci njegov godisnji je porod....tesko mi je i zao sto nije uz mene, cak se nekad zapitam i koliko je uopste svjestan moje trudnoce user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 19:46:23   
Sandrich
Nunichi i ti bas dugoooo brojiss user posted image ja ovaj put samo 2mj.zadnja dva prosla smo po 3 bili razdvojeni i jedva smo izdrzali....

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 19:51:00   
Sandrich
I da, zaboravih napisat. Radije cu izdrazati i proci sama kroz trudnocu nego da dijete odrasta bez njega, samo onoliko koliko bude nuzde a nadam se da je nece biti puno user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 20:46:28   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Nunichi
opet u martu.



Sad mi se plače user posted image user posted image user posted image al zbog mene user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odvojeni život
1.11.2011 20:54:34   
Lulu_08
Sandrich vjeruj da ne znam sta bih ti rekla, on je bio uz mene u trudnoci i prvih 19 mjeseci moje L. Napominjem da sam ja mnogo radila u to vrijeme te da je on cuvao od njenog 6og mjeseca 3/4 puna dana u sedmici. Oni su jako jako vezani, pravi tajo i njegova princezica. Bilo je srceparajuce dozivjeti njihov rastanak, ali ziv covjek se navikne na sve. Da je lako nije, ali iskreno sa ovim "normalnim" hormonima se mogu nositi sa svim i svacim, ali sa onim ludim trudnickim nemam pojma kako je, haha, ako me to doceka uskoro znat' cu vec vrlo brzo hahaha.

Nunichi, mila kod vas to pravo dugo traje user posted image , nadam se da ce na neki nacin vrijeme ipak ubrzati tempo i da cete uskoro vec biti na okupu!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odvojeni život
2.11.2011 15:10:48   
Sandrich
Nadam se Djana da ces pored plusica na testicu docekati i muzeka da se vrati....znas i sama da niko od nas ne bi volio biti odvojen ( doduse ja poznajem zene koje bas uzivaju kad im muzeva nema user posted image user posted image user posted image ) ali eto nazalost zivot nas je natjerao na to i da bi nesto dobili moramo se i odreci user posted image
slucajem okolnosti ja tvoju L. poznajem i moram ti reci da umiljatiju i njezniju djevojcicu nisam upoznala i zato se nadam da cete uskoro svi zajedno biti zauvijek na okupu user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odvojeni život
4.2.2012 23:33:19   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Djana

Sandrich vjeruj da ne znam sta bih ti rekla, on je bio uz mene u trudnoci i prvih 19 mjeseci moje L. Napominjem da sam ja mnogo radila u to vrijeme te da je on cuvao od njenog 6og mjeseca 3/4 puna dana u sedmici. Oni su jako jako vezani, pravi tajo i njegova princezica. Bilo je srceparajuce dozivjeti njihov rastanak, ali ziv covjek se navikne na sve. Da je lako nije, ali iskreno sa ovim "normalnim" hormonima se mogu nositi sa svim i svacim, ali sa onim ludim trudnickim nemam pojma kako je, haha, ako me to doceka uskoro znat' cu vec vrlo brzo hahaha.

Nunichi, mila kod vas to pravo dugo traje user posted image , nadam se da ce na neki nacin vrijeme ipak ubrzati tempo i da cete uskoro vec biti na okupu!


Moje drage "odvojene forumasice" zaboravile na ovu temu, a ja dok se sjetih prodje 3 i kusur mjeseca, i ja uvelikom pod dozom ovih "podivljalih hormona".

Trenutno mi se ne spava, prehlada me zeza i predvecer me san prevario na par minuta dok sam gledala TV, i bas u ovakvim trenucima mi on nedostaje, jako puno. Ako nista njegovo prisustvo, pa drzala bih ga budnim i pricala sa njim, a ovako....Hvala Bogu pa imam svoju L. pa bar ona malo ublazi to sve....Inace...pih.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 12:43:51   
Lulu_08
Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 15:21:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?
Jos uvijek smo solo...user posted image Guramo, odbrojavamo, mastamo o danu D, planiramo kako da njabolje provedemo zajednicke trenutke kad dodju...

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *