|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 17:23:26   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?
Jos uvijek smo solo...user posted image Guramo, odbrojavamo, mastamo o danu D, planiramo kako da njabolje provedemo zajednicke trenutke kad dodju...



Ejs misa mu, znaci jos "deverate" znam kako vam je, pih, kada ste ponovo na okupu aBd?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 17:26:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?
Jos uvijek smo solo...user posted image Guramo, odbrojavamo, mastamo o danu D, planiramo kako da njabolje provedemo zajednicke trenutke kad dodju...



Ejs misa mu, znaci jos "deverate" znam kako vam je, pih, kada ste ponovo na okupu aBd?

Ne znamo tacno. Na povratnoj karti pise 4.maj, ali mozda malo produzi, pa da iskoristi dodatni odmor, pa da duze ostane...Tvoj aBd ubrzo dolazi?Kako vi...?

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 17:30:59   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?
Jos uvijek smo solo...user posted image Guramo, odbrojavamo, mastamo o danu D, planiramo kako da njabolje provedemo zajednicke trenutke kad dodju...



Ejs misa mu, znaci jos "deverate" znam kako vam je, pih, kada ste ponovo na okupu aBd?

Ne znamo tacno. Na povratnoj karti pise 4.maj, ali mozda malo produzi, pa da iskoristi dodatni odmor, pa da duze ostane...Tvoj aBd ubrzo dolazi?Kako vi...?



Ejs misa mu, najgora je neizvjesnost - nadam se da cete uskoro znati kada tacno cete biti opet na okupu aBd!

Ukoliko nas vremenske nepogode ne poremete u tom periodu trebali bi aBd biti skupa 4og marta!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 17:36:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?
Jos uvijek smo solo...user posted image Guramo, odbrojavamo, mastamo o danu D, planiramo kako da njabolje provedemo zajednicke trenutke kad dodju...



Ejs misa mu, znaci jos "deverate" znam kako vam je, pih, kada ste ponovo na okupu aBd?

Ne znamo tacno. Na povratnoj karti pise 4.maj, ali mozda malo produzi, pa da iskoristi dodatni odmor, pa da duze ostane...Tvoj aBd ubrzo dolazi?Kako vi...?



Ejs misa mu, najgora je neizvjesnost - nadam se da cete uskoro znati kada tacno cete biti opet na okupu aBd!

Ukoliko nas vremenske nepogode ne poremete u tom periodu trebali bi aBd biti skupa 4og marta!

Blago vasuser posted image user posted image user posted image user posted image Primaklo vam seuser posted image Ma proce i to, abd, sve ce ovo biti jucer...Ove situacije su nas naucile mnogo korisnoga u zivotu. Vise se cijeni svaki zajednicki sekund.

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 17:43:43   
Lulu_08
Slazem se u potpunosti i ja sam tog misljenja, da je tesko - tesko je, ali bas se nekim poucnim lekcijama covjek nauci!

Kako curice podnose sve to?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 22:25:18   
madam x
IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?


Mi smo od Nove godine na okupu, i ostajemo aBd.user posted image
Stvarno ko ovo nije iskusio, ne može druge razumijeti.
Ja ko da sam na user posted image lotu dobila.
Želim vam da vrijeme koje ste odvojeni što prije prođe.user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 22:27:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Djana

Sta je ovo - ili vam se drage moje posrecilo pa vise ne zivite "odvojeni zivot" ili ste zaboravile za ovu temu?


Mi smo od Nove godine na okupu, i ostajemo aBd.user posted image
Stvarno ko ovo nije iskusio, ne može druge razumijeti.
Ja ko da sam na user posted image lotu dobila.
Želim vam da vrijeme koje ste odvojeni što prije prođe.user posted image
Blago vamaaauser posted image user posted image user posted image Uzivajte!

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 22:31:10   
Anoniman



Ja ko da sam na user posted image lotu dobila.


Bolje od lota. Na lotu dobijes pare(ako ti se posreci), a ti dobi i pare i frajerauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odvojeni život
8.2.2012 22:38:34   
madam x

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa




Ja ko da sam na user posted image lotu dobila.


Bolje od lota. Na lotu dobijes pare(ako ti se posreci), a ti dobi i pare i frajerauser posted image


Još kakvog junačinu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:32:28   
Lulu_08
Kako ste drage moje drugarice u "odvojenom zivotu"?

Moj "odvojeni zivot" je trenutno jos tu par dana, ali trenutno me neka vrsta panike hvata. Za par dana odlazi, ove dane provodimo u ludilu - pokusavajuci sto vise obaveza da obavimo dok je on tu, tako da mi vrijeme totalno prebrzo prolazi. Trenutno moj "odvojeni zivot" hrce na kaucu pa vam se javljam na brzinu.

Elem, ovaj put se mozda necemo vidjeti 3-4 mjeseca u cugu, pa proci ce citavo trece tromjesecje ove trudnoce bez naseg taje user posted image ali moramo, moramo se boriti.

Mah, pih, uh, ne znam sta da kazem...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:33:49   
Anoniman
Djana, hrabrice moja...user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:35:34   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=f43nR8Wu_1Y&feature=related uz ovu pjesmicu sam danas ridala ko luda...

http://www.youtube.com/watch?v=8_96uyfmqgo i ovu a inace ovo je nasa himna...otkako je ''tamo''...user posted image )

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 19.3.2012 22:36:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:42:35   
Lulu_08
Pahuljice, tvoje slike od jucer na FB gledam pa me to i potaknu da "nam" napisem koju rijec ovdje. Ah, stas' valja biti hrabar, nedaj Boze gore, uvijek moze gore pih.

Reci mi mila, koliko vec ima kako je TM "tamo"?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:45:27   
Anoniman
Otisao je 15.4. dosao 22.10 , ponnovo otisao 10.11. i dolazi aBd 4.maja...sta da ti kazem...sve znas...Ne daj Boze gore i hvala Mu na ovoj prilici da brzinski odradimo to sto bismo godinama sakupljali...ali zrtva je golema...pregolema.user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:47:52   
Lulu_08
Draga moja Pahuljice, pa ti si prava hrabrica, pola godine ne dodje user posted image . A upravu si mila, samo neka smo svi sa srecom uz Boziju pomoc zivi i zdravi, i da saburli izdrzimo to sve, ali bas je zrtva velika. Ja se smatram "sretnom" sto dolazi svaka 2-4 mjeseca (zavisi kako kada) ali eto, Boga mi vec prodjose 2 godine kako je "tamo", pih misa mu. Ali valjda ce u ovoj trecoj godini se zvanicno i konacno nas plan ostvariti i okoncati pa da se moze vratiti svojoj porodici sa srecom!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:53:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Djana

Draga moja Pahuljice, pa ti si prava hrabrica, pola godine ne dodje user posted image . A upravu si mila, samo neka smo svi sa srecom uz Boziju pomoc zivi i zdravi, i da saburli izdrzimo to sve, ali bas je zrtva velika. Ja se smatram "sretnom" sto dolazi svaka 2-4 mjeseca (zavisi kako kada) ali eto, Boga mi vec prodjose 2 godine kako je "tamo", pih misa mu. Ali valjda ce u ovoj trecoj godini se zvanicno i konacno nas plan ostvariti i okoncati pa da se moze vratiti svojoj porodici sa srecom!

Moj misli da se i ne vraca vise...a opet nam zao...to je lijepa suma...a i tezina opet na drugoj strani...ma nisam ti pametna. Projekat traje do augsta, mozda ipak izdrzi do kraja projekta. I njemu je kriza...tako mu je nekad djecu tesko gledati na skypu...Kad Iman pitas gdje je babi, ona pokaze na laptop...user posted image Sanjam dan kad cemo svi biti na okupu i da se vise nikad nikad ne moramo razdvajati.

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:54:53   
Lulu_08
Razumijem i jednu i drugu stranu. Ja sam nakon ovoga definitivno zakljucila da je tesko suditi, kako drugima tako i sebi. U jednu ruku je zrtva bas ogromna, a u drugu smanjujes "zrtvu" porodice odnosno finansijske situacije svoje porodice u buducnosti. Eh, sad' tu pametan covjek puno ne moze biti, samo moras odabrati koju stranu ostrice maca zelis i to je to.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 22:59:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Djana

Razumijem i jednu i drugu stranu. Ja sam nakon ovoga definitivno zakljucila da je tesko suditi, kako drugima tako i sebi. U jednu ruku je zrtva bas ogromna, a u drugu smanjujes "zrtvu" porodice odnosno finansijske situacije svoje porodice u buducnosti. Eh, sad'' tu pametan covjek puno ne moze biti, samo moras odabrati koju stranu ostrice maca zelis i to je to.

Tako jeuser posted image Da nam dragi Allah da da ovo sto lakse SVI prebrodimo i da nam nasi muzeci sto prije dodju (mislim tvoj je tu, ali da to bude zuvjek)i zauvjek ostanu tu...pored nas.

Ljubani Lunu i pomilki user posted image , odoh sad pajkiti. Valja ranitiuser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odvojeni život
19.3.2012 23:03:27   
Lulu_08
Upravu si hehe, ja da nisam danas odspavala sa Lunom 2 sata sigurno bih vec bila u zemlji snova, a ovako moram jos malo "umarati se" na internetu haha.

Laku noc mila i poljubi i i ti svoje ljepotice!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odvojeni život
14.5.2012 0:27:23   
Lulu_08
Drage moje drugarice po sudbini hehe, nadam se da vase nejavljanje na ovoj temi znaci da ste zdrave, sretne i da uzivate sa svojim porodicama na okupu.

Kod nas i dalje situacija ista, MM otisao 24og marta, znaci vec mjesec i pol dana mi nedostaje, dolazi tek 8og jula, znaci jos skoro pa 2 mj ga nema.... L. bio nedavno rodjendan, bas nam je nedostajao, a i mi njemu, pa smo pokusali ovako malo "nadoknaditi" prazninu zbog daljine....

user posted image

Sta kazete, njene okice i njegov "tupo nasmijani" izraz lica kazu sve zar ne....A moje srce preskace svaki put kada pogledam ovu sliku.

Medjutim, opet na kraju krajeva kazem, dragi Boze neka smo aBd svi zivi, zdravi, sretni i veseli, aBd bit' cemo ponovo na okupu, pa kad' tad'...

Veliki zagrljaj od nas za vas!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odvojeni život
28.6.2012 13:09:17   
Anoniman
Nisam bila odavno na ovoj temi, pa ne vidjeh prelijepu Lunu i njenog tatu kako skajpaju...
Lulu, sve znam...kod mene je to jos x2, pa mozes zamisliti...

Uskoro se odjavljujemo s ove teme zauvijek aBduser posted image Dijeli nas samo jos 9 danauser posted image

Naidjoh na ovaj citat, pa mi na um pade ova tema...

"Kad ti netko nedostaje, to je dio ljubavi. Ako nikada niste razdvojeni, nećeš znati koliko ti stvarno znači."

Slazete se, zar ne?user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odvojeni život
28.6.2012 16:14:02   
madam x
Sretno Pahuljice...baš mi je drago zbog tebe user posted image
Lulu, nadam se da ćete i vi uskoro opet biti zajedno.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odvojeni život
28.6.2012 16:41:17   
Lulu_08
Pahuljice - hvala mila, a meni je zaista drago da ste vi uskoro opet na okupu i nadam se da vam se putevi vise nikada nece razdvojiti!

zinanina - i ja se nadam, ali izgledi su takvi da do kraja godina nece moci....pih....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odvojeni život
13.3.2013 16:26:10   
madam x
Dižem temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao da nije dovoljno.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odvojeni život
13.3.2013 16:37:28   
reallove
I mi smo se opet odvojili,na 2 mjeseca...tek sam dosla,a vec mi faliuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *