|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:16:44   
Medić*
Kad su upisi, i mi bi krenuli ?
6 god.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:19:22   
canim
u Novom sarajevu je sad upis a u centru cini mi se na jesen bi trebalo, ako sta ne pomjere za ranije.

Edit; Sad sam procitala na linku za centar dakle upis na ljeto polazak u sep. a za Hrasno i Dobrinju su upisi sad.

Evo ti link
https://www.facebook.com/HelenDoronSarajevo/photos/a.253357891417031.60534.141358222616999/811458595606955/?type=1



< Poruku je uredio canim -- 24.1.2015 14:23:42 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:25:12   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

u Novom sarajevu je sad upis a u centru cini mi se na jesen bi trebalo, ako sta ne pomjere za ranije.

Edit; Sad sam procitala na linku za centar dakle upis na ljeto polazak u sep. a za Hrasno i Dobrinju su upisi sad.

Evo ti link
https://www.facebook.com/HelenDoronSarajevo/photos/a.253357891417031.60534.141358222616999/811458595606955/?type=1




Hvala Canim. Ne znam samo hoce li mu opterecenje biti, jer dva vec strana uz nas uci, ali vidim ima potencijala i trebat ce mu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:41:00   
canim

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Hvala Canim. Ne znam samo hoce li mu opterecenje biti, jer dva vec strana uz nas uci, ali vidim ima potencijala i trebat ce mu.

Ne znam i kod nas je multijezicno okruzenje, i isli smo na demo cas, meni je ono sve super, zaista zabavno i vjerujem da djeca s vremenom mogu dobro savladati jezik na taj nacin, ali s obzirom da je kasno propricala jer je slusala vise jezika od pocetka tako da nam je preporuceno da dijete dodatno ne zbunjujemo vec da je pustimo da nauci nas jezik pa onda postepeno da uvodimo druge a aBd predskolsko planiramo na engleskom, pa vidjet cemo.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:46:14   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Hvala Canim. Ne znam samo hoce li mu opterecenje biti, jer dva vec strana uz nas uci, ali vidim ima potencijala i trebat ce mu.

Ne znam i kod nas je multijezicno okruzenje, i isli smo na demo cas, meni je ono sve super, zaista zabavno i vjerujem da djeca s vremenom mogu dobro savladati jezik na taj nacin, ali s obzirom da je kasno propricala jer je slusala vise jezika od pocetka tako da nam je preporuceno da dijete dodatno ne zbunjujemo vec da je pustimo da nauci nas jezik pa onda postepeno da uvodimo druge a aBd predskolsko planiramo na engleskom, pa vidjet cemo.



Upravo zato i kazem :)
Dobro moj je veci svakako.
Vezano za ovo predskolsko gdje planirate ? user posted image
Mi smo za drzavno se odlucili i vec ide. Od septembra ce aBg u skolu, vidjet cemo hoce li nasu ili na englesmom :) Imamo dvije opsije stranih i dvije nase, odlucit cemo :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:46:40   
aidana
Mi smo bili na demo casu na Dobrinji i bas je super. Krecemo u februaru sa casovima, malac puni u maju 3 god. Za ovaj uzrast imaju cak 2 grupe. Medic casovi pocinju 2 februara, provjeri sljedece sedmice da li ima jos mjesta za taj uzrast.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:54:36   
canim
Medic posaljem ti pp, predskolsko nije tema ovdje user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:56:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

Medic posaljem ti pp, predskolsko nije tema ovdje user posted image


Tamam, i sama pomislih kad post ode :)
Izvinjavamo se user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Helen Doron Early English
24.1.2015 14:56:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: aidana

Mi smo bili na demo casu na Dobrinji i bas je super. Krecemo u februaru sa casovima, malac puni u maju 3 god. Za ovaj uzrast imaju cak 2 grupe. Medic casovi pocinju 2 februara, provjeri sljedece sedmice da li ima jos mjesta za taj uzrast.


Hvala puno :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Helen Doron Early English
25.1.2015 0:32:18   
Bella.88
hvala vam na informacijamauser posted image
mi još uvek nemamo 2god.,tek nam je 19mj.tako da ćemo sačekat leto/jesen


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Helen Doron Early English
25.1.2015 8:44:55   
irenaSA
IZVORNA PORUKA: Bella.88

irena sa koliko je tvoja curica pošla?
koja je polazna dob,2god.+ ili?



Izvini tek vidjeh post sada ali vidim i da su ti cure pomogle...mi smo krenuli sa dvije godine i nešto i to mi je ok jer je ta prva godina bila baš zabava a uopće se nisam nadala da će nešto naučiti...ostala sam paf kada sam skontala da je te godine najviše usvojilia...Evo aBd i ovo ću maleno, zavisno od toga koliko ga bude interesovalo upisati...tada je čak bilo i dosta mlađe od S...s njom u grupi bilo ih je da nisu napunili 2 godine....Neko kaže da mu je mnogo novca..možda i jeste ali vjeruj mi za moju curicu ništa nije skupo...naročito kada je obrazovanje u pitanju..

< Poruku je uredio irenaSA -- 25.1.2015 8:45:34 >


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Helen Doron Early English
25.1.2015 8:46:35   
irenaSA
Baby best start kreće od 3 mjeseca i slušala sam cd program je extrauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Helen Doron Early English
31.1.2015 21:02:39   
salmy
Danas smo bili na demo casu...odusevljeni smo...i decko i nas dvojeuser posted image

od srijede startamo..
uciteljice su divne..ma odusevljeni smo sviuser posted image

decko nece kuciuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 11:37:05   
škorpija
mi smo se prijavili za probni čas, ali sam očekivala da će biti za vikend, no nazvačli su me dan ranije da mi kažu da je probni čas u srijedu u 17, a ja radim do 18 sati, kao i sve ostalo aktivnosti su prilagiđene onima koji rade od 8 do 16, zato ja svoje dijete ne mogu upisati niti na jednu sekciju, sport, engleski nišpta user posted image tako da je to propalo,. Ići će možda kad bude sam mogao da ide i da se vrati, znači tamo nekad 10 godina kad bude imao

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 11:48:06   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo se prijavili za probni čas, ali sam očekivala da će biti za vikend, no nazvačli su me dan ranije da mi kažu da je probni čas u srijedu u 17, a ja radim do 18 sati, kao i sve ostalo aktivnosti su prilagiđene onima koji rade od 8 do 16, zato ja svoje dijete ne mogu upisati niti na jednu sekciju, sport, engleski nišpta user posted image tako da je to propalo,. Ići će možda kad bude sam mogao da ide i da se vrati, znači tamo nekad 10 godina kad bude imao


Pa imaju oni i časove i u periodu od 20 do 21 sat...mi idemo od 18 do 18 i 45 i poslije nas ima još dva tri časa...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 11:52:25   
škorpija
na probnom su morali roditelji prisustvovati iz nekog razloga, pitala sma može li nana, kaže ne može, mora biti barem jedan roditelj a mm ni ja nismo mogli izaći s posla, tako da sam odustala

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 11:59:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

na probnom su morali roditelji prisustvovati iz nekog razloga, pitala sma može li nana, kaže ne može, mora biti barem jedan roditelj a mm ni ja nismo mogli izaći s posla, tako da sam odustala


pa trzi da ti pomjere...da budes u drugoj gupi?
gdje ste trebali ici ...mislim na lokaciju


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 12:01:26   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

na probnom su morali roditelji prisustvovati iz nekog razloga, pitala sma može li nana, kaže ne može, mora biti barem jedan roditelj a mm ni ja nismo mogli izaći s posla, tako da sam odustala


pa trzi da ti pomjere...da budes u drugoj gupi?
gdje ste trebali ici ...mislim na lokaciju


u hrasnom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 12:28:54   
irenaSA
Ma možeš se ti s njima dogovoriti...

Mi se sada družimo sa Joeyem i Mille...polako smo se pozdravili sa Paulom i Flupom...sad ću ja pjevati novu pjesmuuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 13:10:27   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

na probnom su morali roditelji prisustvovati iz nekog razloga, pitala sma može li nana, kaže ne može, mora biti barem jedan roditelj a mm ni ja nismo mogli izaći s posla, tako da sam odustala


pa trzi da ti pomjere...da budes u drugoj gupi?
gdje ste trebali ici ...mislim na lokaciju


u hrasnom

pa sto..bas me cudi tako su divne...
mi smo odusevljeni...specijalno sa Flupomuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 15:22:24   
aidana
Prvi demo cas smo otkazali jer nismo bili u Sa i pomjerili nas kad je nama odgovaralo. Nazovi i pitaj, sigurno ce izaci u susret ako mogu.

Mi trenutno propustamo mnogo casova zbog bolestiuser posted image valjda nece biti problema poslije

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 15:40:46   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: aidana

Prvi demo cas smo otkazali jer nismo bili u Sa i pomjerili nas kad je nama odgovaralo. Nazovi i pitaj, sigurno ce izaci u susret ako mogu.

Mi trenutno propustamo mnogo casova zbog bolestiuser posted image valjda nece biti problema poslije


Časovi nisu problem..oni služe da se dječica zabave jer na njima je sve igra i da učiteljica osmotri koliko dijete napreduje samo je bitno da puštate lekciju koju uče sa audio cd najmanje jednom dnevno...video cd nije neophodan...znači samo puštaj cd redovno ineće biti problema...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 17:16:40   
aidana

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: aidana

Prvi demo cas smo otkazali jer nismo bili u Sa i pomjerili nas kad je nama odgovaralo. Nazovi i pitaj, sigurno ce izaci u susret ako mogu.

Mi trenutno propustamo mnogo casova zbog bolestiuser posted image valjda nece biti problema poslije


Časovi nisu problem..oni služe da se dječica zabave jer na njima je sve igra i da učiteljica osmotri koliko dijete napreduje samo je bitno da puštate lekciju koju uče sa audio cd najmanje jednom dnevno...video cd nije neophodan...znači samo puštaj cd redovno ineće biti problema...


Tek je poceo u februaru tako da nismo jos dobili materijal. Bio je samo 3 puta u februaru i ako sve bude ok ide opet u martu. Ja sam mu zamjena za cd, pjevamo po kuci up up down down user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Helen Doron Early English
19.2.2015 19:29:11   
irenaSA
Imaš na stranici www.kangiclub.com nekolicinu pjesmica sa Fun With Flupe i More Fun With Flupe nemoraš biti logovanuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Helen Doron Early English
20.2.2015 15:57:36   
aidana

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Imaš na stranici www.kangiclub.com nekolicinu pjesmica sa Fun With Flupe i More Fun With Flupe nemoraš biti logovanuser posted image


user posted image hvala

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *