|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:19:22   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:20:05   
veeseelaa
nemam pojma o tom titi


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:20:14   
Anoniman
otoku... zbog dugih jezika i komentara koji bi bili za metak u čelo da je ona vlast...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:21:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam pojma o tom titi


user posted image
sta je veselauser posted image user posted image user posted image nije da nemam cula sam al kazem NISAM zivjela u njegova doba neznam ......

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:22:42   
veeseelaa
šta šta je user posted image   dobro si ti to rekla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:23:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Fortuna

otoku... zbog dugih jezika i komentara koji bi bili za metak u čelo da je ona vlast...


pa nek ti onda 'odža predaje vjeronauku user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:24:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta šta je user posted image   dobro si ti to rekla
user posted image user posted image user posted image user posted image ma nemam ja pojma samo sam cula o njemu znam sjecam se dok sam mala bila jednom sam opsovala titu na to mi jedan ciko rekao ej mala ne psuj titu dodje milicija i odevst te u zatvoruser posted image user posted image user posted image ja se prepala pobjegla kuci plakala i kazem mami ciko mi reko da ce me milicija zatvoriti
Ona se samo nasmijala i rekla da vise ne smijem psovati nista pa reko nisam nista opsovala sam orekla ebote tito sto bas nesmijem kaze nesmijes .
Dobro reko etoga se dobro secamuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:24:48   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ko je pametan pametan je, Tito je zaista bio pametan čovjek, lijepo je on to sve zamislio
i one udarnike user posted image  pisale mu se pjesmice, veličao NOR, slavio se njegov rodjendan i dijelile velike lopate udarnicima user posted image  
bilo je tu i lijepih stvari: zdravtsveno npr a ja ga i sad imam a i ne znam nekog ko ga nema, izuzev ovih lijenih koji se redovno ne javljaju na posao....
ja ipak mislim da je jako bitno pravo na reći i iznijeti svoje mišljenje, ja bi u Titinoj državi stradala user posted image  tu si mogao da misliš al ne i da pričaš
E zamisli sada da trčimo ko lude Fate sa štafetom jer je Komšiću npr rođendan ? user posted image  Jer možemo reći da je i Komšić bio branitelj i jedan od stvoritelja naše nam BiH



veselice ima mnogo svijeta bez socijalnog/zdravstvenog osiguranja, ti kao i ja gledas svoju uzu okolinu sta je u sa oko tebe i to je to a sta je sa provinicijom.user posted image

tugo moja....

moji roditelji kazu (moj tata) kaze da je u titovo doba mnogo toga bilo bolje,kriza se drugacije rjesavala, bio je srednji stalez (vecina ljudi je pripadala).
ne znam da li se vi sjecate onih bonova kad su bile nestasice, pa  se moglo "kupiti"  samo 1 l ulja po osobi i sl.

ali naravno svaki sistem ima i svoje lose strane, ali eto sada je sve transparetno i o svemu se prica pa su ljudi ogorceni zbog toga.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:24:59   
Anoniman
Otiđi u Kumrovec...user posted image user posted image user posted image user posted image
Krevet metar s metar e tu ti je Tito stasao u MARŠALA...

Maršal Tito junačkoga krila....la la la la la....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:25:30   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  Fortuna padoh od smijeha sa stolice user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:25:53   
snijeg
Voljela bih i ja da dođe Tito, pa da ove što blate politiku, obrazovanje, zdravstvo, kulturu, religiju, državu, društvo..... zašute! Da prestanu misliti svojim glavama jer previše misle user posted image

Ipak ja sam pionir, ne svojim izborom - bilo nametnuto i niko me nije pitao, a sad brate izaberi hoćeš ili nećeš. Meni je ovo drugo malo veća demokratije, a nisam tip diktatura, vojničkih režima, neupitne poslušnosti niti provjerljive podobnosti. Sem toga, za Titina vakta živjela par godina sa pelenama na guzici i pojma nemam kako mi je bilo, a roditelji se borili za život isto kao i sada.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:26:36   
Anoniman
Kraljice!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:27:07   
ananas_ze
da se imalo ko je radio
pa su radnici jedva sastavljali kraj s krajem pa je moj otac otisao van jugoslavije raditi kako bi svojoj djeci mogao obezbjediti normalan zivot.

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:27:23   
veeseelaa
ali naravno svaki sistem ima i svoje lose strane, ali eto sada je sve transparetno i o svemu se prica pa su ljudi ogorceni zbog toga.


ma naravno, ja se samo malo šalim, ovaj sistem je jadan i bijedan al ono što mi se kod Tita nije svidjala je upravo ta sloboda govora.....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:28:30   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja želim da moje dijete ima što manje predmeta u školi, ali da su oni kvalitetni, i da mu pomažu u životu dalje.
Po meni je mjesto vjeri/religiji u mektebu, a u škola treba da osposobi "radnog" čovjeka.

Sloboda izbora u našem slučaju - vjera vs. novi predmet, se ni po čemu ne svrstava u demokratski način izbora. Ovo je nametnuti izbor, da bi se ublažila frtutma oko vjerskog odgoja u školama.

Hoću Titu nazad.





Potpis ko kuca. user posted image user posted image user posted image
Po svemu sto citam, vidim samo da za mene i moju djecu tu mjesta nema. Ne slazem se ni sa vjeronaukom ni sa nekom lijevom etikom.
Umjesto da se djeca profesionalno i akademski unaprijedjuju, oni se samo razdvajaju i politiciziraju. Zalosno.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:28:47   
Anoniman
Pobit' će nas moderatori...stan' da korigujem ime teme...

Ja sam već pala za onog 'odžu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:30:43   
veeseelaa
može tema PRIJE I SAD

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:32:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

da se imalo ko je radio
pa su radnici jedva sastavljali kraj s krajem pa je moj otac otisao van jugoslavije raditi kako bi svojoj djeci mogao obezbjediti normalan zivot.


I moj je radio vani, ali je imao mogućnost izbora. A danas ... umjesto da se bavimo obrazovanjem mi sebi dopuštamo da se drugi bave našom intimom - vjerom.

A da je onaj vakat sada bi radnici radili, a ne bi mahalali okolo po RR-u user posted image   
P.S:Ja sam na godišnjemuser posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:33:28   
veeseelaa
ja sam bolesna user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:36:12   
veeseelaa
vidi se user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:41:00   
Anoniman
kako god okreneš odosmo OT... otvorit ćemo temu Leksikon (šta volim i šta mislim) pa da svi pišu šta vole i ne vole
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 14:56:34   
taurus
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

da se imalo ko je radio
pa su radnici jedva sastavljali kraj s krajem pa je moj otac otisao van jugoslavije raditi kako bi svojoj djeci mogao obezbjediti normalan zivot.


I moj je radio vani, ali je imao mogućnost izbora. A danas ... umjesto da se bavimo obrazovanjem mi sebi dopuštamo da se drugi bave našom intimom - vjerom.

A da je onaj vakat sada bi radnici radili, a ne bi mahalali okolo po RR-u user posted image   
P.S:Ja sam na godišnjemuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam na porodiljskom

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 15:03:56   
Anoniman
Meni šef na godišnjem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 15:11:24   
snijeg
Neka, neka BL počet ćeš i ti radit user posted image

Zato ja i volim ovaj vakat, malo radiš, malo odmoriš, možeš svašta kazat i svakog zakučit, a ništa se ne desi user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sloboda izbora - odgojno/obrazovne ustanove
2.9.2011 15:13:08   
Blue rose RR
Ja više volim vojni način života, kad radiš-crnčiš, a kada odmaraš - zasluženo :) Uniforma mi u krviuser posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *