|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
19.12.2011 11:45:28   
joni
Ja tebe anonimna ništa ne kontamuser posted image Ti si nezadovoljna jer nemaš sobu? Tvoja jetrva ako tu živi logično da će ona imat sobu za djecu. Ti si tu ipak gost.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jetrve
19.12.2011 13:24:05   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: anonima

Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve.

Znači, logično - da ste vi gosti u toj kući, jer je ista vlasništvo tvog svekra i tvog djevera.

IZVORNA PORUKA: anonima
U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno.


Koliko ja skontah na spratu su ti djever i jetrva, i ta soba je na njihovom spratu, i (opet logično) to je njihova soba. Ne vidim razlog zašto bi oni tu sobu čuvali samo za tih dvadesetak dana koliko ste vi u BIH, a da se oni sa djecom u sopstvenoj kući osjećaju kao u kavezu.

IZVORNA PORUKA: anonima
A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe.


Ne shvatam je li imaš sobu ili je nemaš?

IZVORNA PORUKA: anonima
Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana.

Pretpostavljam da je ovo teza koju zastupa tvoja svekrva. S obzirom da je tvoja jetrva svekrvi " na očima" vjerujem da će prije komentarisati nju koja je cijeli dan sa njom, negoli tebe koju vidi jednom godišnje.

IZVORNA PORUKA: anonima
Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci.


I ja isto ovako. Meni je moja porodica na prvom mjestu.


IZVORNA PORUKA: anonimaJa kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit.


Pa ko tebe tjera da ti njima kupuješ? Istom mjerom vrati.



IZVORNA PORUKA: Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


Premuntaj muža kupite sebi stančić kakav sa dvije sobe i vjeruj da ćeš biti rahat. a ako ćeš izluditi za mejsec dana u zajednici, otiđi na našu temu oko "svekrva, zajedničkog stanovanja" i vidjet ćeš kako izgleda stanje "izluditi" i živjeti u zajednici 365 dana :(
Draga moja udaraj se u dupe što: hem ne živiš u BIH pa ne zavisiš o ovom društvu, hem nisi u zajednici.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jetrve
19.12.2011 13:34:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anonima

Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve. U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno. A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe. Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana. Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci. Ja kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit. Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


anonimna najbolje da kad odes dole pokusas da us vome odmoru odmoris, kuliraj , za to par dana/sedmica ne mozes nista promeniti , ti imas svoj zivot u inostranstvu a tu si samo gost  ,  pomozi oko jela , oko kuce , nabaci osmeh na lice  proci ce
jetrva za sebe ako stize sve neka stize njen zivot njena frizura user posted image
sto se poklona tice ako ti je dosadilo ond anemoj vise kupovati , ako darujes daj od srca i ne osvrci se 

(odgovor članu anonima)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jetrve
19.12.2011 13:40:16   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: anonima

Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve.

Znači, logično - da ste vi gosti u toj kući, jer je ista vlasništvo tvog svekra i tvog djevera.

IZVORNA PORUKA: anonima
U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno.


Koliko ja skontah na spratu su ti djever i jetrva, i ta soba je na njihovom spratu, i (opet logično) to je njihova soba. Ne vidim razlog zašto bi oni tu sobu čuvali samo za tih dvadesetak dana koliko ste vi u BIH, a da se oni sa djecom u sopstvenoj kući osjećaju kao u kavezu.

IZVORNA PORUKA: anonima
A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe.


Ne shvatam je li imaš sobu ili je nemaš?

IZVORNA PORUKA: anonima
Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana.

Pretpostavljam da je ovo teza koju zastupa tvoja svekrva. S obzirom da je tvoja jetrva svekrvi " na očima" vjerujem da će prije komentarisati nju koja je cijeli dan sa njom, negoli tebe koju vidi jednom godišnje.

IZVORNA PORUKA: anonima
Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci.


I ja isto ovako. Meni je moja porodica na prvom mjestu.


IZVORNA PORUKA: anonimaJa kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit.


Pa ko tebe tjera da ti njima kupuješ? Istom mjerom vrati.



IZVORNA PORUKA: Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


Premuntaj muža kupite sebi stančić kakav sa dvije sobe i vjeruj da ćeš biti rahat. a ako ćeš izluditi za mejsec dana u zajednici, otiđi na našu temu oko "svekrva, zajedničkog stanovanja" i vidjet ćeš kako izgleda stanje "izluditi" i živjeti u zajednici 365 dana :(
Draga moja udaraj se u dupe što: hem ne živiš u BIH pa ne zavisiš o ovom društvu, hem nisi u zajednici.





Potpisujem od rijeci do rijeci user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jetrve
19.12.2011 13:44:28   
snijeg
Žene zaboravljate da je to kuća i njenog muža, osim ako drugačije nije dogovoreno - što ja ne vidjeh iz posta. U najmanju ruku jetrva bi trebala biti gostoljubiva i ustupiti sobu na 10/20 dana kad joj dođe djever sa porodicom, dakle to je brat njenog muža zaboga, nije neki komšija...neko i dobrim prijateljima ustupa stambeni prostor na kratko, a kamoli bratu. Jetrva je sebična, tako ti kažeš anonimna i šta te briga sve dok to ne košta tebe i tvoje dijete. Ako ona "grabi" sebi i svojoj djeci na uštrp tvojeg djeteta NE DAJ, bez obzira gdje živiš i koliko para imaš. Ne sekiraj se oko toga, ali koliko ona tebi toliko i ti njoj, podjelu imovine i kome će koja soba prepusti mužu, niko nije vidio nafaku uzevši tuđe, sve dođe na svoje prije ili kasnije. Uživaj u životu koji imaš, kakvi god da su pretrpi tih par dana dok si tu, zarad svog muža i djeteta.  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jetrve
19.12.2011 13:44:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anonima
Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci.



I ja isto ovako. Meni je moja porodica na prvom mjestu.


ja nisam ovakva, nije pravilo kod mene samo meni i mom djetetu, svjesna sam da postoje ljudi oko mene, osobito bliska familija.... Blue ne vjerujem da si sebična user posted image

I ovo uopće nije pohvalno, mislim "gledanje lične koristi" i "sebičnost"


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jetrve
19.12.2011 13:48:25   
veeseelaa
U najmanju ruku jetrva bi trebala biti gostoljubiva i ustupiti sobu na 10/20 dana kad joj dođe djever sa porodicom,


m ja im i ne bi došla, pa ja, user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jetrve
19.12.2011 13:50:01   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anonima
Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci.



I ja isto ovako. Meni je moja porodica na prvom mjestu.


ja nisam ovakva, nije pravilo kod mene samo meni i mom djetetu, svjesna sam da postoje ljudi oko mene, osobito bliska familija.... Blue ne vjerujem da si sebična user posted image

I ovo uopće nije pohvalno, mislim "gledanje lične koristi" i "sebičnost"



I meni je moja porodica na prvom mjestu, ali to ne znači da "grabim" tuđe i ne koštam nikoga u bilo kojem pogledu. Nisam ni ja ovakva i ne daj Bože da ikad postanem jer ako se ne vrati meni, onda će mome djetetu sigurno.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jetrve
19.12.2011 13:51:29   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

U najmanju ruku jetrva bi trebala biti gostoljubiva i ustupiti sobu na 10/20 dana kad joj dođe djever sa porodicom,


m ja im i ne bi došla, pa ja, user posted image



Ma ne bi ni ja, ali muž bi sigurno...ipak su tu i njegovi roditelji i brat ma kakvi da su, krv nije voda user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jetrve
19.12.2011 13:55:50   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: snijeg

Žene zaboravljate da je to kuća i njenog muža, osim ako drugačije nije dogovoreno - što ja ne vidjeh iz posta. U najmanju ruku jetrva bi trebala biti gostoljubiva i ustupiti sobu na 10/20 dana kad joj dođe djever sa porodicom, dakle to je brat njenog muža zaboga, nije neki komšija...neko i dobrim prijateljima ustupa stambeni prostor na kratko, a kamoli bratu. Jetrva je sebična, tako ti kažeš anonimna i šta te briga sve dok to ne košta tebe i tvoje dijete. Ako ona "grabi" sebi i svojoj djeci na uštrp tvojeg djeteta NE DAJ, bez obzira gdje živiš i koliko para imaš. Ne sekiraj se oko toga, ali koliko ona tebi toliko i ti njoj, podjelu imovine i kome će koja soba prepusti mužu, niko nije vidio nafaku uzevši tuđe, sve dođe na svoje prije ili kasnije. Uživaj u životu koji imaš, kakvi god da su pretrpi tih par dana dok si tu, zarad svog muža i djeteta.  


Ali sto bi joj jetrva ustupala sobu i tu sobu drzala zakljucanom godinu dana kad ona dolazi svekrvi uopste ne dolazi djeveru i ima sobu kod svekrve (tako sam ja bar skontala)
Vesela mislim da je blue rose htjela reci da prvo gleda da ugodi svojoj porodici pa onda ostalima Bar sam teko zakljucila. i u tome nema nista sebicno. Svima nam je najvaznija nasa porodica


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jetrve
19.12.2011 13:57:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

U najmanju ruku jetrva bi trebala biti gostoljubiva i ustupiti sobu na 10/20 dana kad joj dođe djever sa porodicom,


m ja im i ne bi došla, pa ja, user posted image



Ma ne bi ni ja, ali muž bi sigurno...ipak su tu i njegovi roditelji i brat ma kakvi da su, krv nije voda user posted image


ma meni kad nešto ne paše ja ne idem tamo, đavola bi ja sad razglabala o ovom problemu user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jetrve
19.12.2011 13:58:25   
veeseelaa
Vesela mislim da je blue rose htjela reci da prvo gleda da ugodi svojoj porodici pa onda ostalima Bar sam teko zakljucila. i u tome nema nista sebicno. Svima nam je najvaznija nasa porodica


da, slažem se, al nikako ugadjati na način da drugog povrijediš, otmeš mu pravo itd Mislim da je o tome anonimna govorila, bar joj tako rečenica "zvuči"



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: jetrve
19.12.2011 13:59:23   
Anoniman
Nemam jetrvu,
ali imam lijepo iskustvo svoje mame koja ima tri jetrve.
Nikad se nisu posvadjale.
Evo funkcionisu 20-ak godina bez ikakvih tenzija i mrlja. Prve su komsinice(svaka ima svoju kucu, ali sve su u 100m), neki veliki poslovi zajedno se rade, kahvenisu zajedno(ali ne nuzno svaki dan) itd itd.

Takav njihov odnos uslovio je moju ljubav prema strinama...fakat ih volim.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 19.12.2011 14:00:47 >

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: jetrve
19.12.2011 14:02:19   
*pcelica*
Ni ja nikad ne bih drugog povrijedila zarad neke svoje koristi ali eto ima nas svakakvih Bilo bi dobro da nam anonimna ovaj dio malo pojasni.Svoju djecu volim najvise na svijetu i trudim se da im obezbjedim sve sto im treba ali nikad ne bih zakinula zaovinu ilisestrinu djecu. Ako im mogu pomoci pomoci cu im ako ne bar im necu odmoci

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: jetrve
19.12.2011 14:07:15   
snijeg
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Ali sto bi joj jetrva ustupala sobu i tu sobu drzala zakljucanom godinu dana kad ona dolazi svekrvi uopste ne dolazi djeveru i ima sobu kod svekrve (tako sam ja bar skontala)


Pa ima, ali tek odnedavno - koliko ja skontah svekar i svekrva su im morali ustupati svoju sobu i spavati vjerovatno u dnevnom, a ova soba na spratu prazna ili možda dijete spava u njoj, pa zar nije lakše dijete pomjeriti nego svekra i svekrvu i zar nije ljepše kad je već ista kuća ustupiti sobu na spratu gdje mu brat živi, ako ništa generacijski su bliži, pa je manji stid ako budu morali do toaleta user posted image
Ne znam, komplikovano ovo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: jetrve
19.12.2011 14:07:36   
veeseelaa
Nikad se nisu posvadjale.
Evo funkcionisu 20-ak godina bez ikakvih tenzija i mrlja



tako i treba
ja ne kužim zašto bi se neko uopće i svadjao sa jetrvom?
inače mislim da medju jetrvama postoje rivalstva, bacam pogled na neke jetrve, ona okopa za krompir a ona za njom, ona pravi vikendicu a ono i ona.... ona blinda a mora i ova druga itd user posted image
kontam u sebi hebla te jetrva, kako se ljudi mogu smarati jetrvama, snahama, svekrvama itd
Aj nemam kad života mi, i ne primjećujem ih  nikog sem moje porodice

A ovo danas na silu se druže, tegle za rukave i bla bla bla Pa kad ti neko ne paše što moraš s njim sjediti hebo ga, ne kontam ja

Raja izgleda ne zna da ima opcija da se s nekim ne družiš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: jetrve
19.12.2011 14:07:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vesela mislim da je blue rose htjela reci da prvo gleda da ugodi svojoj porodici pa onda ostalima Bar sam teko zakljucila. i u tome nema nista sebicno. Svima nam je najvaznija nasa porodica


da, slažem se, al nikako ugadjati na način da drugog povrijediš, otmeš mu pravo itd Mislim da je o tome anonimna govorila, bar joj tako rečenica "zvuči"




Da bi sebi ugodio moraš prvo cijeniti sebe, a onda moraš cijeniti i druge oko sebe. Mislim da u mom okruženju nema ljudi koji bi na uštrb tuđe nesreće sebi kovali sreću.
Čak i ne razmišljam u tom pravcu, zato nisam ni pojašnjavala svoj post.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: jetrve
19.12.2011 14:08:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


Ali sto bi joj jetrva ustupala sobu i tu sobu drzala zakljucanom godinu dana kad ona dolazi svekrvi uopste ne dolazi djeveru i ima sobu kod svekrve (tako sam ja bar skontala)


Pa ima, ali tek odnedavno - koliko ja skontah svekar i svekrva su im morali ustupati svoju sobu i spavati vjerovatno u dnevnom, a ova soba na spratu prazna ili možda dijete spava u njoj, pa zar nije lakše dijete pomjeriti nego svekra i svekrvu i zar nije ljepše kad je već ista kuća ustupiti sobu na spratu gdje mu brat živi, ako ništa generacijski su bliži, pa je manji stid ako budu morali do toaleta user posted image
Ne znam, komplikovano ovo user posted image user posted image user posted image


kako god problem je glup user posted image ja bi ošla u hotel pa nek jetrva crkne user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: jetrve
19.12.2011 14:12:51   
*pcelica*
Ja bih poslala mm kod roditelja a ja kad vec placam hotel onda odoh s djetetom na more. user posted image user posted image Pa ja kad mi je odmor bar da znam gdje ga provodim

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: jetrve
19.12.2011 14:13:10   
Blue rose RR
Ma anonimna ima malo problema u životu, pa se bavi jetrvom.
A na kraju krajeva, šta ima jetrva sa time gdje će ona boraviti tih nekoliko dana. Zar to ne treba da riješi njen muž sa ocem i majkom.

Ili na kraju krajeva što ne ide kod svojih roditelja ili rodbine?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: jetrve
19.12.2011 14:15:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nikad se nisu posvadjale.
Evo funkcionisu 20-ak godina bez ikakvih tenzija i mrlja



tako i treba
ja ne kužim zašto bi se neko uopće i svadjao sa jetrvom?
inače mislim da medju jetrvama postoje rivalstva, bacam pogled na neke jetrve, ona okopa za krompir a ona za njom, ona pravi vikendicu a ono i ona.... ona blinda a mora i ova druga itd user posted image
kontam u sebi hebla te jetrva, kako se ljudi mogu smarati jetrvama, snahama, svekrvama itd
Aj nemam kad života mi, i ne primjećujem ih  nikog sem moje porodice

A ovo danas na silu se druže, tegle za rukave i bla bla bla Pa kad ti neko ne paše što moraš s njim sjediti hebo ga, ne kontam ja

Raja izgleda ne zna da ima opcija da se s nekim ne družiš user posted image


Za rivalstva ne treba ti 'stecena' titula, to je jednostavno do karaktera ljudi.
Znam neke slucajeve gdje je sestra na sestru ljubomorna zbog nekih dostignuca...tako da..meni to nema veze sa jetrvama generalno.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: jetrve
19.12.2011 14:17:14   
snijeg
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Raja izgleda ne zna da ima opcija da se s nekim ne družiš user posted image



Ja mislim da se ova opcija danas najviše koristi, niko nikog ne zarezuje. Da budem preciznija, danas se uspijeh teško, ali prije oprosti komšiji/prijatelju nego bratu/amidžiću/sestri....izgubila se suština porodičnih odnosi, izgubila se bitnost porodice kao osnovne ćelije društva i to je nažalost rezultiralo stanjem kakvo imamo na ulicama. Rijetkost je danas vidjeti da se obilaze tetke, amidže i co. Sve se nešto gleda kroz kesu i dinar, jest čovjek proklet user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: jetrve
19.12.2011 14:17:35   
veeseelaa
pa to je to, ljudi ne znaju da imaju pravo izbora user posted image
meni kad negdje ne bi bilo lagodno ja jednostavno tamo ne bi išla, mislim zar može neko u ovom slučaju muž da tjera ženu da ide i bude negdje ako se njoj ne ide? pa nisi mu robinja hebo ga, imaš svoj stva oko svega i respektuj se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: jetrve
19.12.2011 14:20:05   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Raja izgleda ne zna da ima opcija da se s nekim ne družiš user posted image



Rijetkost je danas vidjeti da se obilaze tetke, amidže i co. Sve se nešto gleda kroz kesu i dinar, jest čovjek proklet user posted image


E ovo mi je najžalostivije. :(
Čak i bliži srodnici od amižda i tetki čekaju po nekoliko mjeseci da "otvore vrata" . Eto izgovor: pa vidimo se svaki dan na-poslu, pijaci, ulici i slično.
Sramota.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: jetrve
19.12.2011 14:20:48   
mala87
ja koliko sam skontala anonimna ne zna ni sama sta bi............
zivi u inostranstvu a malo bi da zauzne teritorije i u ovoj kuci ovdjeuser posted image ...............
mozda ona smatra da ima pravo na te neke sobice............a njena jetrva ne......

ako su ti jetrva i djever opremili tu kucu ovdje i odrzavali je user posted image ( a oni koji su to radili znaju koliko to kosta) .......dok ti otplacujes stan vani i sad mislis da imas pravo na nesto ovdje mislim da si se dobro presla u racunici.........

a ovdje je definitivno u pitanju i malo ljubomore.............sve stize sve joj je cisto itd.........



_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *