|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
19.12.2011 14:21:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Raja izgleda ne zna da ima opcija da se s nekim ne družiš user posted image



Ja mislim da se ova opcija danas najviše koristi, niko nikog ne zarezuje. Da budem preciznija, danas se uspijeh teško, ali prije oprosti komšiji/prijatelju nego bratu/amidžiću/sestri....izgubila se suština porodičnih odnosi, izgubila se bitnost porodice kao osnovne ćelije društva i to je nažalost rezultiralo stanjem kakvo imamo na ulicama. Rijetkost je danas vidjeti da se obilaze tetke, amidže i co. Sve se nešto gleda kroz kesu i dinar, jest čovjek proklet user posted image


pa ovisi al uglavnom se zarezuje user posted image snahe sjede sa svekrvama i smješkaju im se a očima ih ne mogu vidjjeti
Jetrve se druže a okolo pričaju jedna protiv druge
u prvom su safu djeverovi na rodjendanima, proslavama i sl a na listu neprijatelja su itd user posted image

Ja obilazim npr svoje tetke a tetke mog muža ne obilazim itd Il obilazim svog amidžu a amidžu mog muža nikako itd

Znači obilazi se,obilazi  user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: jetrve
19.12.2011 14:23:42   
snijeg
Ma slažem se da nema konkretnih problema u životu, dok joj je jetrva i gdje će spavat 10 dana najveći problem u životu - ali svakome su njegovi problemi najveći i to moramo razumjeti. Ne budite na kraj srca, da ona ode s djetetom na more ili kod svoje rodbine, a muža pošalje svekru i svekrvi za par dana/mjeseci/godina bi bila najgora i ne bi valjala ni jetrvi, ni mužu, ni svekrvi, pa onda ni svojima jer vam je vrlo dobro poznato da će joj prvo majka reći "Pa, hajde kćeri, pretrpi malo" - jel istina?
Ne zezajte, moramo biti i malo realnije kad pričamo o problemima drugih. I ne, ne mislim da bi njen muž trebao pričati u njeno ime, nije ona ni gluha, ni nijema ni glupa. Udajom za njega je postala punopravni član porodice i dobrog i lošeg u istoj i što bi ona šutila i angažovala advokata pored zdravog razuma, a uvažavajući kulturu ponašanja i komunikacije user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: jetrve
19.12.2011 14:24:38   
*pcelica*
Ja imam amidzu kojem nisam otisla 20 godina iako zivimo u istom gradu. Ako se vidimo kod mojih i vidimo se ako ne i nemoramo. S time se uopste ne zamaram Niti me neko moze natjerati da mu odem. Ja sam njega kao osobu davno precrtala i on za mene kao amidza ne postoji. Jos smo krvno vezani a da se zamaram nekom svojtom. Boze zene drage zivot prolazi 120 na sat sad te ima sad te nema Valjda u zivotu ima nekih bitnijih stvari od toga sta ima zaova ili jetrva imaju li vise od mene

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: jetrve
19.12.2011 14:26:44   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: anonima

Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve. U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno. A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe. Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana. Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci. Ja kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit. Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


Ja tebe uopšte ne razumem.Šta bi ti htela, da tvoja jetrva drži sobu celu godinu praznu za vas, a da se ona gura sa svojom decom, a vi dođete jednom godišnje.Drugo, zašto je ona sebična što se bori za svoju decu?.Draga, pa to je normalno sigurno se neće boriti za tvoje dete.Treće, a što ti smeta što je ona doterana?.Jel si ti to ljubomorna na nju?.Ko ti brani da se i ti doteraš.Dalje, kažeš da ti kupuješ poklone njenoj deci, a ona ne uzvraća istom merom.Ko te tera da kupuješ tolike poklone, odnesi malo kafe i koju čokoladu ako ti smeta što ti ne uzvraća istom merom.Ja na takve stvari nikad nisam gledala.Konkretno, moja zaova nikada nije kupila mom detetu poklon koji vredi kao poklon koji ja dam njenom detetu, ali to meni ne smeta, ja malom želim za rodjendan da dam vredan poklon ili da mu dam dosta novca da sebi kupi nešto vredno.Takođe, dam mu i kad ide na ekskurzije da ima kod sebe.Čak moj muž kaže da mu dajem dosta, ali baš me briga meni je mali drag i ja tako hoću.Još nešto, ako ti toliko smeta gužva dok ste na godišnjem ti lepo budi u hotelu ili kupi stan.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: jetrve
19.12.2011 14:30:56   
Anoniman
Kad nekog mrzis onda ti i dlaka u jajetu smeta.

(odgovor članu LELA 77)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: jetrve
19.12.2011 14:31:03   
snijeg
Vremena su luda, ljudi još luđi i sve nam je važnije od najvažnijeg....znam jedno, treba se zapitati i onaj koji ne otvara ničija vrata danima, a i onaj koji goste prima mjesečno jednom/dvaputa user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: jetrve
19.12.2011 14:32:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: snijeg

Vremena su luda, ljudi još luđi i sve nam je važnije od najvažnijeg....znam jedno, treba se zapitati i onaj koji ne otvara ničija vrata danima, a i onaj koji goste prima mjesečno jednom/dvaputa user posted image

user posted image

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: jetrve
19.12.2011 14:34:42   
Anoniman
Imam jetrvu ne vidjamo se cesto ne zivimo zajedno, nismo si ni predobre ni prelose .Noramlno komuniciramo bez pretjerivanja . Ne obilazimo se bas tako cesto . Eto tako mi i tako ferca .
od previse lale,mile ulizivanje ne izadje na dobro al definitivno nebi da skupa zivimo nedo mi Bog kao sto ima recimo jedna jetrva dole druga gore na spratu
Neko bi od nas dvije morao bjezatiuser posted image ja prva nebi mogla kad bi mi dukat covjek dao o ne ne , nema teorije .
Najbolje je ovako kako je user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: jetrve
19.12.2011 14:35:20   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad nekog mrzis onda ti i dlaka u jajetu smeta.


Tačno tako.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: jetrve
19.12.2011 14:35:31   
bananica
jetrva je zena od mm brata?? ili??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: jetrve
19.12.2011 14:36:17   
neki x
IZVORNA PORUKA: LELA 77


IZVORNA PORUKA: anonima

Kao prvo ja i mm zivimo u inostranstvu a moja jetrva sa svekrom i svekrvom, ali su odvojeni i imaju svoj ulaz svoj sprat u istoj kuci, mi kad dodemo na godisnji budemo kod svekrve. U braku smo skoro 10 godina a tek godinu dana imamo svoju sobu, prije su nam svekar i svekrva ustupljivali svoju sobu jer mi nismo imali svoju, posto je nasa soba bila na spratu i kada sam se ja porodila moja jetrva je vec imala jedno dijete od 3 godine djever i ona su onda odmah htjeli da preuzmu tu sobu da bude njihova djecija tako da nas izbaci (bukvalno) sada je ta soba njihova djecija soba u medjuvremenu imaju dvoje djece a mi jedno. A mi smo sve do 5-te godine moga dijeta spavali u spavacoj od mojih svekrve i svekra kad bi dosli na godisnji kod njih. Mora da kazem da je bila jedna soba u kojoj je bila baba, majka moje svekrve i kada je ona umrla onda smo mi dobili spavacu sobu a svekar i svekra su sebi napravili spavacu od te sobe. Moja jetrva je perfektna, naj pametnija (za sebe)...Sve stize, uvjek joj je cisto i uvjek je dotjerana. Samo gleda svoju korist i jako je sebicna, samo njoj i njenoj djeci. Ja kad dolazim dole uvjek kupujem i nosim, djeci obavezno odjecu i slatkise igracke, njoj kesu, a ona hoce nece mom dijetu sta poklonit. Moram navest da su njena djeca vecinu vremena kod moje svekrve (posto ona radi) i kad smo mi takode dole na godisnjem pogotov zimi bude za izludit jer je onda bas haos...Kako postupiti u ovom slucaju naj bolje....


Ja tebe uopšte ne razumem.Šta bi ti htela, da tvoja jetrva drži sobu celu godinu praznu za vas, a da se ona gura sa svojom decom, a vi dođete jednom godišnje.Drugo, zašto je ona sebična što se bori za svoju decu?.Draga, pa to je normalno sigurno se neće boriti za tvoje dete.Treće, a što ti smeta što je ona doterana?.Jel si ti to ljubomorna na nju?.Ko ti brani da se i ti doteraš.       Još nešto, ako ti toliko smeta gužva dok ste na godišnjem ti lepo budi u hotelu ili kupi stan.


Potpis ko kucauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: jetrve
19.12.2011 14:37:03   
neki x
IZVORNA PORUKA: bananica

jetrva je zena od mm brata?? ili??

Yesssuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: jetrve
19.12.2011 14:38:52   
bananica
moja je ok, miljama dalekouser posted image ,a kad dodju na odmor ne budu kod nas nego kod svekrve tako da mi ni tada ne remeti zivotuser posted image ,vidimo se na dolasku i odlasku i hajd zdravouser posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: jetrve
19.12.2011 14:41:10   
mala87
IZVORNA PORUKA: bananica

moja je ok, miljama dalekouser posted image ,a kad dodju na odmor ne budu kod nas nego kod svekrve tako da mi ni tada ne remeti zivotuser posted image ,vidimo se na dolasku i odlasku i hajd zdravouser posted image

a da ti nisi mozda uvijek dotjerana, sve stizes i tako to.........user posted image user posted image

da se ovo tvoja jetrvica ne zali user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: jetrve
19.12.2011 14:41:15   
neki x
u prvom su safu djeverovi na rodjendanima, proslavama i sl a na listu neprijatelja su itd


Moj djever jeste vazda u prvom safuuser posted image user posted image user posted image U svakom pogledu,super je,dobar je covjek i cijenimo se obostranouser posted image user posted image user posted image

A nemam jos jetrvu,tako da ne znam sta i kakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: jetrve
19.12.2011 14:42:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: mala87

IZVORNA PORUKA: bananica

moja je ok, miljama dalekouser posted image ,a kad dodju na odmor ne budu kod nas nego kod svekrve tako da mi ni tada ne remeti zivotuser posted image ,vidimo se na dolasku i odlasku i hajd zdravouser posted image

a da ti nisi mozda uvijek dotjerana, sve stizes i tako to.........user posted image user posted image

da se ovo tvoja jetrvica ne zali user posted image user posted image user posted image user posted image



o ovome nisam razmisljalauser posted image user posted image

srecom ne zivim na spratu kod svekrveuser posted image i od nje sam dovoljno daleko, iskljucivo da se vise volimouser posted image user posted image

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: jetrve
19.12.2011 14:43:04   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: bananica

moja je ok, miljama dalekouser posted image ,a kad dodju na odmor ne budu kod nas nego kod svekrve tako da mi ni tada ne remeti zivotuser posted image ,vidimo se na dolasku i odlasku i hajd zdravouser posted image


Da se ovo tvoja jetrva ne zali user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: jetrve
19.12.2011 14:44:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: bananica

moja je ok, miljama dalekouser posted image ,a kad dodju na odmor ne budu kod nas nego kod svekrve tako da mi ni tada ne remeti zivotuser posted image ,vidimo se na dolasku i odlasku i hajd zdravouser posted image


Da se ovo tvoja jetrva ne zali user posted image user posted image


s tim da ona organski ne podnosi Bosnu ne vjerujem da moze pisati na nasem portaluuser posted image   vjerujem da sam bezbjedna

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: jetrve
19.12.2011 14:49:27   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica

jetrva je zena od mm brata?? ili??

Yesssuser posted image




joj i ja ovo brkam,nikad ne znam imam li jetrvu ili zaovuuser posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: jetrve
19.12.2011 14:51:16   
*pcelica*
Sta god je ne dobro user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: jetrve
19.12.2011 14:51:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica

jetrva je zena od mm brata?? ili??

Yesssuser posted image




joj i ja ovo brkam,nikad ne znam imam li jetrvu ili zaovuuser posted image user posted image




a zaova je hmm sestra od mm?? ako jest tu nemam,al kad okrenem ispadam ja zaova svojoj snahi, je li takouser posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: jetrve
19.12.2011 14:55:23   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Sta god je ne dobro user posted image user posted image


Ja bogami sa zaovom nemam problema.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: jetrve
19.12.2011 14:57:44   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LELA 77


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Sta god je ne dobro user posted image user posted image


Ja bogami sa zaovom nemam problema.



Ma salim se naravno. Imam i ja zaovu godiste moje starije sestre i super se slazemo. Mislim da to nema veze sa titulom nego sa kucnim odgojom ako covjek nema one osnovne kulture on neznam ti kakvu "titulu" da nosi dzaba mu


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: jetrve
19.12.2011 14:58:58   
henna ze
kakva li će borba biti za spat kad svekijevaca više ne bude, kad je sad ovako za sobicu?

jako mi je žao ljudi koji razmišljaju ovako..čuj ne valja jer je uspješna i bori se za porodicu...šta li bi bilo da je obrnuto..da je peksin i da je nikad kući nema..

ja se rijetko sa djeverom i jetrvom vidjam..ne što ih ne volim..već što mm zbog posla slabo vidja i nas dvije..
ponekad ja nju nazovem izadjem ja s posla ona utekne iz radnje i odemo na kafu..fino se ispričamo..malo zezamo..i to je to...

nikad nisam bila ljubomorna na nju..jer nisam taj tip ne znam šta j ljubomora..
ali znam kad mi je najteže u životu bilo oni su bili uz mene tu..sad da me šutaju nogama..ja im to nikad neću zaboraviti..moj je djever i jetrva su meni za operaciju 2000 eura u koverti dali kad to preživjeh...


< Poruku je uredio henna ze -- 19.12.2011 15:01:39 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: jetrve
19.12.2011 15:02:54   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: henna ze


ali znam kad mi je najteže u životu bilo oni su bili uz mene tu..sad da me šutaju nogama..ja im to nikad neću zaboraviti..moj je djever i jetrva su meni za operaciju 2000 eura u koverti dali kad to preživjeh...



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *